Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fury to jakiś idiota..
Myśle że odpadł by przed czasem choć pewnie szybko by to się nie stało.
Haye to Haye.
Jest najlepszym bokserem na świecie. Jego umiejętności są równie duże co braci Kliczko lub może nawet większe.
Po prostu brak mu warunków fizycznych. Ale myślę, że to nie przeszkodziłoby mu w pokonaniu któregoś z braci Kliczko gdyby naprawdę włożył w to trochę agresji i wysiłku.

Dobre, widać że tylko waga ciężka ciebie interesuje.

Haye to dobry bokser, ale gdyby porównać go z prawdziwymi mistrzami wagi ciężkiej (Lennox, Holyfield, 2x Klitschko, Holmes, Patterson, Ali itp., to każdy by go bezlitośnie zlał. Dla mnie to był pseudo mistrz wagi ciężkiej, bo patrząc na tych zawodników, którzy walczą w tej wadze, to nic tylko się śmiać.
(14-03-2013 05:58 PM)CCConeser napisał(a): [ -> ]Dobre, widać że tylko waga ciężka ciebie interesuje.

że ja ?
Zgadzam się z Fury'm co do tego że to nie fair żeby z emerytury wracać od razu do walki o pas. Na to trzeba zapracować. A Haye lata po dżungli i nagle dostaje walkę o pas? Jestem na nie. Nie ma świętych krów.
to napisał Crumb i to do niego sie tyczyło.
Nie sądzę, że Crumb mówił to w 100% poważnie. Myślę, że celowo ograniczył się do HW aby opisać Haye'a bo jak się do tego ustosunkować to bardzo się zgadzam. Po za HW Haye jest jednym z wielu. Jeśli ktoś patrzy tylko na rekord to powodzenia.
OJ MATKO !! OCZYWIŚCIE, ŻE NAPISAŁEM TYLKO O HW !!
Chociaż mam też swoje zdanie na ten temat bo...
Uważam, że taki np Floyd Mayweather jest znacznie szybszy, lepszy technicznie, lepszy na nogach i lepszy pod każdym względem od takiego Władimira Kliczki ALE co z tego, skoro gdyby dopuścić ich do walki to Floyd ma takie szanse jak... no właśnie.
Więc jakby na to nie patrzeć to pięściarze z niższych kategorii nie mają żadnych szans na wygraną z pięściarzami z wagi ciężkiej.
Sad
Hayemaker Boxing Ltd zgłosiło naruszenie praw autorskich wrzuconej prze ze mnie walki Haye'a na YT.
Ależ policzek Sad
Ładnie Cie załatwił ;p
Proponuje zostac fanem któregoś z Braci ;p haha
@Jerome
Tomassowi zbanowali wczoraj kanał na YT przez Hayemaker Boxing Ltd właśnie też za film o nim... porażka.
Przekierowanie