Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za jeden film całego kanału by nie zbanowali, ale za powtarzające się naruszenia owszem (albo za kilka filmików). No niestety, tak to jest na YouTube. Hejmejkerom przeszkadza film promujący Haye'a. To jest idiotyczne przecież...

Adamek, ty lepiej zrób kopię wszystkich swoich filmików (chyba, że masz coś takiego). Bo to nic nie wiadomo, jednego dnia masz konto, a drugiego dnia mogą Ci zblokować calutkie konto z filmikami.
@Adammobp
Na razie nie mam ani jednego ostrzeżenia. Czyste konto. Jeżeli będę miał dwa ostrzeżenia w przyszłości (oby nie) wtedy pomyślę o kopii zapasowej.
Ja dostałem "ostrzeżenie" i polecenia usunięcia filmu. Wchodzę w Manager Filmów a tam ten film "już" usunięty - nie dostępny dla widzów a moje usunięcie miało być tylko "pochyleniem" głowy dla władzy YT. No i bez szkolenia o prawach autorskich ( o.O? ) nie wejdziesz nigdzie na YT. Bawi mnie to.

I ten fakt, że "Hejmejkerom" przeszkadza promocja Haye'a - żałosne. Wątpię, żeby samemu Davidowi to przeszkadzało. Na pewno fajnie wejść na YT i obejrzeć coś o sobie, najlepsze akcje, to jak jesteś dla kogoś bohaterem. Szpilka otwarcie się z tego cieszy...
@Jerome
Ja zrobiłem filmy o Haye'u, w wielu filmikach używałem materiały z nim chociażby w promo Haye-Chisora czy Haye-Wladimir i nie dostałem jeszcze żadnego ostrzeżenia za to. Ciekawe od czego to zależy.
Ale tłumaczę Ci, że ja żadnego ostrzeżenia nie dostałem. To "ostrzeżenie" to już po prostu usunięcie przez YT Twojego filmu. Ty masz tylko to "klepnąć", że jesteś świadomy tego co zrobiłeś.
@Jerome
Stało się tak bo po raz pierwszy złamałeś prawa autorskie. Ja kiedyś tak miałem chyba z 2 lata temu i również musiałem pooglądać jakiś film, który mówił o łamaniu praw autorskich.
Jak Hayemaker zgłosi np. roszczenia do jakich 5 filmów i YouTube w podobnym czasie je rozpatrzy, to takie 5 ostrzeżeń przyznanych od razu może spowodować zablokowanie całego konta. Nie ma czasu na reakcję.

Jednego dnia - konto jest, nie ma ostrzeżeń, idziesz spać.

Drugiego dnia - wstajesz, nie ma konta, nie ma filmików.

Kiedyś straciłem konto na YT. Miałem tam różne filmiki, ale no Polsat się przyczepił do świata według kiepskich. Raz dwa i po koncie, bo miałem tych odcinków trochę (jakbym miał 1 czy 2 to nic by nie było).

Także radzę się strzec. Adamek, szkoda twojej roboty, poświęconego czasu, by od tak wszystko stracić.
@Adammobp
Hehe, nie kracz. Gdybym stracił 130 swoich filmów, 2,5 tyś widzów, ponad 3 miliony odsłon wszystkich filmów to chyba strzeliłbym sobie samobója Big Grin

A teraz na temat bo od kilku postów piszemy off top. Nie dawno pojawiła się informacja podana przez The Sun mówiąca o tym, że Haye wraca na ring. Natomiast nie dawno czytałem chyba na boxingnews, że całkiem możliwe iż Haye zakończy karierę sportową definitywnie, miał tylko spotkać się ze swoim trenerem Bothem i porozmawiać na ten temat, czy jest w ogóle sens wracać. Haye to taki Mayweather tylko, że w HW. Kontrowersyjna postać, przez wielu nielubiana, ale za to cholernie medialna i świetnie się sprzedająca. Tak btw, zauważyliście, że największe walki jakie można zorganizować w HW to walki pomiędzy Brytyjczykami? Haye-Chisora, Fury-Price, Fury-Chisora, Price-Chisora, Fury-Haye...
Oby wrócił bo dużo wyzwań przed nim : bracia,Fury,Price,Wilder a nawet Arreola. Dobry showman i równie dobry bokser. Waga ciężka go potrzebuje.
Walkę Haye'a to nawet z Najmanem bym obejrzał ;]
Przekierowanie