Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs McGregor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj przed galą z Elbialim, Floresem i Martinem pokazywali jakieś urywki z konferencji przed tą walką. Mój żenadometr wystrzelił w kosmos. Spodziewam się, że w ringu będzie podobna ustawka, walka będzie miała taki przebieg, jak wymyślą organizatorzy tej walki, taki, który będzie finansowo wszystkim się opłacał. Nie widzę za grosz sportu w tym pojedynku Sad
Na udercard mają się złożyć walki Gervonty Davisa, Badou Jacka (z Cleverlym?) i Shawna Portera.
Ciekawa gala, w której zaplecze miażdży main event w przedbiegach.
https://twitter.com/TheNotoriousMMA/stat...9008003073

Conor sparuje z Pauliem. Nie wiem jak wrzucić, żeby było widać na tym forum.
Żałosne. Może niech mu Szpilka wrzuci jakieś kontr-zdjęcie co się dzieje, jak się walczy bez rąk... Jeśli porady takiego mistrza go nie przekonają, to już chyba nikt nie zdoła tego dokonać Smile
(21-07-2017 09:26 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Na udercard mają się złożyć walki Gervonty Davisa, Badou Jacka (z Cleverlym?) i Shawna Portera.
Ciekawa gala, w której zaplecze miażdży main event w przedbiegach.

Hahahaha! Who da fook....?? Tej walki długo nic nie zmiażdży albo nigdy. Nie bez powodu nazywana jest walką stulecia. Kogo te nołnejmy obchodzą??
Mnie
.
Mnie też Wink
Ja np jestem fanem Gervonty Daviesa i mnie karta też obchodzi, czekam na jego rywala.
To chyba tylko wy. Cała uwaga będzie skupiona na Krulu. Tylko on się liczy.
Zapytałem sławnego niegdyś Butterbeana co sądzi na temat tej walki, jego odpowiedź to "That kind of money they both win" Big Grin
Przekierowanie