Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs McGregor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Wirtutti

Trzymam Cię za słowo.

I to mi się podoba.
@Wietnam
Możliwe, ale nie jestem pewien. Ale takiego Floyda to i przez poduszkę by znokautował.
Jestem ciekawy na którym miejscu w rankingu po wygranej nad McGregorem wyląduje Floyd Wink
to mnie będzie ciekawić .

FanBoye Floyda oczywiście po wygranej nad Debiutantem wstawią go oczywiście na pierwszym miejscu
przed Gołowkinem . Wink ...
To jest dobre pytanie Wietnam, czy po dwóch latach przerwy od walki stulecia Floyda nadal jest najlepszy P4P? Do czasu Alvarez - GGG i jednogłośnego zwycięzcy, ciężko będzie stawiać kogoś nad nim. Ale i tak on raczej skończy karierę od razu po 50-0 i zniknie na nowo z rankingów.
Ja mimo wszystko po wygranej nad Conorem nawet 120-108 u każdego z sędziów, nie wstawił bym Floyda
w ranking top 5 P4P, to tylko jedna walka i w dodatku zwycięstwo odniesienie nad debiutantem z MMA
w czasie gdy taki Gołowkin wygrywa z Brookiem i Jacobsem a Thurman ogrywa Garcie. Jeśli miałby być to powrót
Floyda na dwie walki to owszem w top 10 trzeba go umieścił, po jednej wygranej z pro-debiut McGregorem
to byłby raczej non sens.
(29-06-2017 12:03 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Co byś powiedział @Wirtutti na walkę Conora z Pacquiao , jeśli oczywiście Conor wygra z Floydem Wink

Nie daj Boże! To są dwa tak odmienne światy, że lepiej aby nigdy się nie spotkały. Nabrałbym chyba wstrętu do sportu na całe życie.
http://www.lowking.pl/sparingpartner-con...brodkowym/

Floyda z butów wyjebie jak dostanie takim podbródkowym
100 zawodowych walk XDDDDDDD rzetelne źródło informacji hahahahahaha.
Ile by ich nie miał, siła tego podbródkowego jest niepodważalna.
100 amatorskich tam na pewno jest błąd.
Przekierowanie