Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs McGregor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Wietnam
Coś w tym jest. Floydowi poważnie grozi to, że padnie ze śmiechu i coś sobie uszkodzi albo naderwie Smile Porównanie do walki Kliczko-Fury jest całkowicie bezzasadne, gdyż Tyson jest bokserem i to dobrym a Kliczko miał tego świadomość. Podobnie dotychczasowi przeciwnicy McGregora. Wiedzieli, że nie rzuca słów na wiatr i faktycznie może ich skrzywdzić. Ale tutaj? Załóżmy, że ty miałbyś toczyć walkę z bardzo wygadanym i muskularnym... sześcioletnim przedszkolakiem. Na konferencjach dzieciak by brylował i orał wszystko i wszystkich ale w ringu, wyszedłszy do dorosłego faceta... dostałby w papę i pobiegł z płaczem do mamy. Bo jest cholernym przedszkolakiem. Muskularnym, wygadanym ale przedszkolakiem. Takim jak Conor w boksie. Mayweather o tym wie, więc czego ma się bać? Brodatej gęby? Groźnego pohukiwania? To facet z getta, nie tacy na niego chrząkali. A tutaj będzie pajacował... przedszkolak. Będzie więc musiał tylko uważać na przeponę, żeby śmiech nie zaszkodził Smile


Wirtutti jest sam przeciw wszystkim.

Podoba mi się jego pewność pomimo ,że jest nielogiczna.
[Szkoda ,że nie ma on "przeczucia" jakie numery wylecą w lotto]

Uparcie namawiam do zakładu.
I mam nadzieję ,że do niego doprowadzę.

Ale nie chodzi o taki zakład, aby przegrywający kasował konto ,lub wylogował się z forum.
Ja taki zakład przegrałem i wiem ,że jest on nielogiczny.

Proponuję taki zakład ,aby przegrywający poprzez sygnaturę był "stygmatyzowany" na forum i aby było to wiadome z jakiego powodu.

np. Taka sygnatura po porażce Maywethera.
"Wierząc w umiejętności Floyda jestem takim samym głupcem jak on"

Albo po porażce McGregora.

"MMA to takie samo goowno jak i ta pseudogwiazda McGregor"


No i teraz zapraszam "pewniaków" do zgłaszania swojej gotowości do zakładu.

Można jeszcze dołożyć ,aby przegrywający skasował wszystkie swoje reputy.

Teraz czekam na zgłoszenia kto w to wchodzi.
(22-06-2017 04:39 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]



xDDDDDDDDDDDDDD Jaka kompromitacja Conorka, większa beka niż z ludzi wierzących w słabą formę Floyda po obejrzeniu jego treningu na wyjebaniu XDDD

@RSC
Ja chętnie przyjmę taki zakład o sygnaturę i reputy. Floyd zatłucze Conorka.
@fext

Floyd może się bać tego, że jego cały dorobek, legenda, którą obrósł, szacunek, pozycja w sporcie, kariera legną w gruzach. A szanse co do tego są większe niż wam się zdaje. Conor to jeden z najlepszych i najniebezpieczniejszych zawodników w sportach walki. Jeżli Floyd chce się śmiać to niech się śmieje, ale to Conor ostatecznie zaśmieje się stojąc nad nim. Najlepsze jest to, że majowa pogoda zostanie ośmieszony najpierw na konfie, a potem w ringu.

@RSC-2

Uwierz mi, jest nas więcej, ale nie na tym forum. Chcesz zakładu, takiś pewny?? Zapraszam.

@KrychuTMT

Dobrze, że masz bekę. Oto właśnie Krulowi chodziło.
@Wirtutti

Ty mnie źle zrozumiałeś, albo nie czytałeś wcześniejszych moich wpisów.

Ja w zakład nie wchodzę ,bo ja nie wiem kto wygra.

Proponując zakład "szukam" dwóch którzy mają przeciwstawne zdanie.

Wydaje mi się ,że już jest dwóch kandydatów.

1.Wirtutti
2.KrychuTMT

Czy mamy uważać zakład za waży? Proszę o potwierdzenie obu zainteresowanych.


[Ja będę kibicował Wirtutti z dwóch powodów.
1. Byłbym szczęśliwy gdyby Floydowi "ZERO" Porażek ktoś spuścił solidny łomot.
2. Byłby to trochę "rewanż" na KrychuTMT bo to On wygrał kiedyś ze mną zakład i odesłał mnie na roczną banicję, z tego forum.]
Tak można uznać za ważny. To będzie easy win jak ostatnio w zakładziku z RSC :3.




Trailer lepszy niż sama walka, polecam.
@RSC-2 No to jedziemy xD
Ja się nie założe, bo uważam że to będzie easy win Mayweathera choć bardziej oczywiście lubie Conora i to jemu
będę kibicował jednak.
Przekierowanie