Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mateusz Masternak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Cunningham dał przykład.
Trzeba go kilka razy rzucić na dechy i uniemożliwić w ogóle zadawanie tych cepów ( nie wiem jak to zrobić ).Cały czas iść do przodu i zadawać mega mocne ciosy, po których Marco będzie pływał. Innymi słowy doprowadzić do sytuacji, w której ewentualny wałek skończyłby się publicznym linczem na sędziach.
Już widzę jak Niemcy biją sędziów za to,że Huckowi wygraną wypunktowaliWink oby to Mastera nie spotkało,podarowane wygrane
Master najprawdopodobniej nie będzie potrzebował pomocy od wujka Wilfrieda. Aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl o potencjalnej walce Mateusza z Kapitanem. Szkoda, że tak dobrze zorganizowana grupa tak niszczy ten sport. Niestety, ale Mateusz chyba też przeszedł tym smrodem, który ostatnio unosi się nad ww stajnią.
Dla Hucka idealny byłby Vitali Klitschko. Bije mocno i celnie ale nie na tyle aby rzucać rywalem od razu na deski. Bawi się ofiarą i dopiero gdy mu się znudzi kończy rywala jak Brat.

Master w walce z Huckiem może nie mieć wcale tak przechlapane jak nam się wydaje. Huck ma wahania nastrojów. Niemal nokautuje Povietkina a następnie toczy ciężki bój z Afolabim. Teraz dostaje oklep od Arslana. Sauerland nie jest głupi i choć lubi przekręty to zna się na biznesie. Master jako niepokonany pretendent, w momencie toczenia walki z Huckiem może liczyć na sprawiedliwość. Oczywiście pod warunkiem, że będzie sobie z Huckiem radził.
Sprawa jest prosta - będzie dla spółki Wilfreda bardziej interesujący na rynku. Niepokonany Mistrz Świata, kolejny Polak co zwiastuje ciekawą unifikację i dobrą imprezę w Polsce. Mam rację?
Nie masz racji, jeśli dojdzie do tej walki Master musiałby, zrobić to samo z Hucka co Cunningham
Nie masz racji Jerome. Wystarczy spojrzeć na sumę, jaką oferował Wladowi za walkę z Huckiem Sauerland. 5 milionów Euro. Myślisz, że kiedykolwiek będą takie pieniądze na jakąkolwiek walkę Masternaka?
Powietkin nie był w szczytowej formie w walce z Huckiem-delikatnie mówiąc. A dobrze dysponowany Ola Afolabi od Hucka był dla mnie lepszy i nie jest to niespodzianką bo to świetny bokser..
@Bandit
A ten przecinek to po co? Wink

@Mastrangelo
Dlaczego nie? Pomińmy sprawę sędziów. Master toczy walkę z Huckiem i jest lepszy. Wówczas banda Sauerlanda wraz z sędziami dają mu zwycięstwo. Dlaczego? Skoro Master jest po prostu lepszy to i z Hernandezem powinien sobie poradzić. Diablo też nie ucieknie jak Master wyjdzie bez niego na szczyt. Taka walka musiałaby się odbyć. Lebiediev sam się z Hriunowem ustawią w kolejce. Załóżmy, że Master zostaje zunifikowanym Mistrzem bądź nawet niekwestionowanym. Możliwe? Możliwe - oczywiście. Wiem, że już się ocieramy o skrajności i "plany idealne" ale niekoniecznie. Niekwestionowany Mistrz Masternak zgodnie z zapowiedziami idzie do heavy. Tam starzejący się Wład powinien dać mu szansę. Wystarczy pokonanie dwóch średniaków i proszę - title shot. Niemożliwe? Dlaczego? W dzisiejszym boksie wszystko jest możliwe.
A kiedy Niemcy unifikowali tytuły? Hernandez - Masternak nie sprzeda się wystarczająco dobrze, żeby wyszło to Niemcom lepiej finansowo, niż posiadanie 2 mistrzów. Po prostu tego nie widzę...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Przekierowanie