Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mateusz Masternak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Tylko trzeba się pospieszyć z taką walką, bo Lebiediew wspominał o rychłym końcu kariery. On chyba najchętniej zmierzyłby się z Huckiem w rewanżowej walce.
Lebiediev po bombach od Jonesa, już nigdy nie będzie taki sam, krwiak i potężny ból głowy śnią mu się po nocach, i półdystans i wymiany nie chodzą mu już po głowie Wink
Jeżeli pojawi się taka perspektywa, to taką walkę trzeba brać. Lebiediew się kończy, myślę że może mieć zjazd formy z walki na walkę. Już ostatnio z Kalengą wypadł poniżej oczekiwań. Oczywiście Mateusz to pięściarz zupełnie innej charakterystyki, niż Youri, ale kończącemu się Rosjaninowi może postawić opór. Choć i tak, w takim zestawieniu Lebiediew byłby na papierze sporym faworytem.

Chociaż, patrząc perspektywicznie. "Łatwiejszej" okazji do zdobycia pasa, niż na kończącym się Denisie może Mateusz przez długi czas się nie doczekać.
Ogólnie chyba zmiana warty się szykuje w cruiser. Lebedev wygląda blado, Hernandez wiecznie kontuzjowany więc w wielkiej formie nie jest, Huck też tam gdzieś odleciał i kto wie jak wróci po takich krokach jak odejście promotora i utrata trenera. Tylko Drozd wydaje się być na fali wznoszącej. A kolejka po pasy jest długa i silna.
Najgorszy werdykt w historii boksu! Ale Sauerlandy pokazują jak im zależy na karierze Mastera jak wysyłają Polaka na jakieś zadupia z dupy wziętymi sędziami.
Przepraszam, ale... to jakieś popierdolone skurwysyństwo!! Czegoś takiego jak żyję nie widział, pierdolę boks maczetami, jebać to gówno.
Dziękuję.
Masternak ofiarą złodziei z ołówkami i dziadowskiej polityki Sauerlanda.

Po ch*j wysyłać zawodnika, który lada chwila może dostać title shot, na obcy teren, gdzie ryzyko wałka jest spore? No to sobie Sauerland strzelił w stopę tym cebulactwem, najgorsze że najwięcej ucierpi na tym Masternak.

Na mojej karcie 99-89 dla Mateusza... No kur*a nie wiem, jakim cudem można znaleźć 7 rund dla Mullera? 3-4 to byłby absolutny max dla Afrykanera, ale to co zrobili punktowi to bezwstydne kurestwo. Dawno takiego wała nie widziałem. Coś okropnego.

Jebać punktowych i Sauerlanda też.
Werdykt to skurwysyństwo, ale zastanówmy się na spokojnie nad niedbałością Sauerlandów. Po co puszczać swojego boksera na walkę z niżej notowanym rywalem, która nie jest nadzorowana przez żadną międzynarodową komisję? A jak już to załatwia się międzynarodowy skład sędziowski, jak z Mormeckiem. Tak samo przejechał się Kalenga z Kulikauskisem. Od początku to śmierdziało, że takiemu przeciętniakowi jak Muller sciągają wyżęj notowanego rywala. Ktoś sypnął kasą, żeby gościa wypromować, a Masternak został po prostu wyruchany.
Muller nie pierwszy raz dostaje decyzję, z Shihepo też moim zdaniem nie powinien wygrać, choć walka była tam o wiele bliższa, niż ta z Masternakiem. Ten pojedynek to wstyd dla Sauerlanda. Wysyłać swojego boksera na zadupie, gdzie sędziują sami swoim. Rozumiem jakby to było Silesia Boxing, albo grupa Snarskiego, ale nie jedna z największych stajni na świecie, która działa od wielu lat. Nie wiem, nie wiem o co chodzi. Chyba po prostu totalnie olali Masternaka, bo nie wierzę, aby wystawili go na odstrzał. Głupota, jeszcze raz głupota promotora.
Strasznie sprzeczne są działania promotorów Masternaka. Z jednej strony słowa Kalle zapewniające o tym że nadal w niego wierzy i będzie w niego inwestował, a z drugiej strony walka z Mino i teraz to. Jaki był zamysł walki z Mormeckiem też w sumie nie wiadomo... Żeby jeszcze z tym Mormeckiem go oszukali to byłoby to zrozumiałe, bo jest to nazwisko, szczególnie w wadze cruiser, ale kim jest Muller? Normalnie odlot.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Przekierowanie