Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mateusz Masternak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Uli Wegner najprawdopodobniej trenerem Masternaka.

Napiszę tak - dobrze się stało, takiego trenera potrzebuje Polak. Wegner jest dobrym, doświadczonym trenerem, który wprowadzi ważną rzecz do przygotowań Masternaka - żelazną dyscyplinę. Nie będzie już samowoli jak za Gmitruka, czy poklepywania po plecach jak za Wilczewskiego. Wegner będzie głośno mówił co myśli i nie będzie przebierał w słowach - taka terapia szokowa przyda się Masternakowi. Wegner potrafił takie gwiazdy Sauerlanda jak Huck, czy Abraham zjechać w narożniku jak burą sukę. Jak ktoś ma coś zmienić w boksie Polaka, to powinien to być impulsywny Wegner. Na pewno na zdrowie też wyjdzie Masternakowi sparowanie w Niemczech z klasowymi zawodnikami, oraz praca nad przygotowaniem fizycznym.
Masternak dostał kolejnego ogóra do pokonania.

Jego kariera to ciągłe obijanie bumów, a mocniejszy rywal z nim wygrywa. Rozumiem, że potrzebuje 30 walki na rozgrzanie.
Oj, nie będą Mateusza w Gruzji lubili, nie będą... Wasilewski zbiera pogromców Słowaków i Węgrów, Sauerland, pogromcę gruzinów Tongue
Akurat po porażce taki przeciwnik jest zrozumiały, ale niestety Master zawiódł niejednokrotnie. Sztywny, bez dobrej pracy nóg, lakoniczny lewy prosty i dużo by jeszcze wymieniać.
Sądzę, że prędzej Proksa się jakoś odbuduje niż Master.
Kolejna zmiana rywala dla Masternaka. Będzie nim ostatecznie (chyba?) Ben Nsafoah. Przegrywa ostatnio wszystko, ale jest dość trudny do znokautowania. Usyk, jeden z najlepszych obecnie cruiserów skończył go w 3 rundzie, a wcześniej wygrali z nim przed czasem tylko duży ciężki Dinu i świętej pamięci Roman Simakow. Hutkowski i Zimnoch wygrali z Nsafoahem na punkty. Ciekawe, jak na tym tle wypadnie Masternak. Dla mnie wygrana na punkty będzie świadectwem cienizny.
Mam wrażenie, że Masternak cofnął się w rozwoju bokserskim tak mniej więcej do 2010 r. Wtedy walczył z takimi Nsafoahami i Halaszami.
Mentalnie też się chyba bardziej zwija niż rozwija, bo zaczyna gadać coraz większe głupoty. Zamotany jest strasznie we wszystkim co mówi i też we wszystkim co robi. Wątpię żeby miał jeszcze wrócić na szczyt. Na taki "oficjalny" szczyt jeszcze pewnie wróci za sprawą wujka Sauerlanda, ale w praktyce to chyba nie bardzo. Szkoda, bo to był talent na miarę mistrzowskich tytułów, ale w pewnym momencie coś poszło bardzo nie tak. Jeszcze na długo przed Drozdem.
Fatalnie układa się od dłuższego czasu kariera Martermaka. Po podpisaniu kontraktu z Sauerlandem myślałem, że Mastera jak nic czeka mistrzostwo świata. Coraz bardziej powątpiewam w niego, porażki z Drozdem i Kalengą nie były przypadkowe, obawiam się, że teraz to by go Janik złożył...
Walki z takimi rywalami, którzy co 2 dni się zmieniają to kpina. Po co mu to? Sportowo taki pojedynek nic mu nie przyniesie, finansowo również.
Przetarcie z bumem po porażce w walce mistrzowskiej to rzecz normalna. O to bym się nie czepiał. Bardziej niepokoją mnie wypowiedzi Mateusza świadczące o rozchwianej psychice i nie panowaniu nad emocjami. Czołobitność w stosunku do nowego niemieckiego trenera byłaby może na miejscu, ale po jakichś osiągnięciach. Natomiast w tej chwili słowa "gdyby wcześniej trenował mnie Wegner, to już dawno byłbym mistrzem świata" są w wyjątkowo złym guście i tylko niepotrzebnie jątrzą.
(26-09-2014 08:23 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Przetarcie z bumem po porażce w walce mistrzowskiej to rzecz normalna. O to bym się nie czepiał.

Dobra dobra, Masternak walczył z Kalengą, nie z Huckiem czy Hernandezem...

(26-09-2014 08:23 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Bardziej niepokoją mnie wypowiedzi Mateusza świadczące o rozchwianej psychice i nie panowaniu nad emocjami. [...] Natomiast w tej chwili słowa "gdyby wcześniej trenował mnie Wegner, to już dawno byłbym mistrzem świata" są w wyjątkowo złym guście i tylko niepotrzebnie jątrzą.

Gada głupoty to nie ulega wątpliwości...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Przekierowanie