Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mateusz Masternak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
@TomaszX
Właśnie dlatego, że wiem jak się punktuje, porównuję te walki. Co z tego, że Masternak wygrywał niektóre rundy z Mullerem bardzo wysoko, skoro poza nokdaunami nie ma to przełożenia na punktację? Sam przyznał się do odpuszczenia trzech, a jeszcze jedna była bliska remisu. Czyli 3-4 rundy dla Mullera, co powinno dać punktację 97-92 lub 96-93 dla Masternaka, zakładając że jeden nokdaun byłby uznany, a drugi nie. W walce z Kalengą Masternak przegrywał rundy dość nisko, ale jednak przegrywał. 116-112 dla Kalengi sędziego Caiza to był uczciwy werdykt, bo Master nie wygrał więcej rund niż 4 . Polski sędzia Kardyni dał 115-113, co można było uznać za punktację życzliwą dla Masternaka. A 113-115 sędziego Garcii to był zwykły wał na zlecenie Sauerlanda.
No właśnie wysoko wygrane rundy Masternaka w ogóle nie pozwalają mówić że walka mogła iść w dwie strony,a z Kalengą mogła iść bo rundy były wyrównane każdy mógł inaczej to interpretować jak na przykład Mastrangelo http://www.forum.bokser.org/thread-1914....=Masternak
Już wiadomo, że skandaliczny werdykt nie zostanie zmieniony. Mateusz może liczyć co najwyżej na rewanż. Tylko z tego co mówił to walką rewanżową nie był zainteresowany.....Czekamy zatem na rozwój wydarzeń. Wg mnie Master powinien walczyć z Mullerem i pokazać, że tamten werdykt był po prostu WAŁEM.
Też tak uważam. Walka w Polsce i Muller zmieciony z ringu przez rozwścieczonego Mastera.
Tamten werdykt był wałem choćby Masternak przegrał w rewanżu w 1 rundzie ale fakt należy wziąć ten rewanż.
Zapis mojej rozmowy z Mateuszem Masternakiem. O kontrakcie z Sauerlandem, walce z Mullerem itp. Jak ktoś jest ciekaw, to wbijajcie
http://www.boxing.pl/forum/wywiady/35084...event.html
Dobry wywiad. Mateusz jak zawsze z głową i na poziomie. Tongue
Za parę dni w Dreźnie walka Mateusza z Carlosem Ailtonem Nascimento. Brazylijczyk to anonim, o którym trudno coś jednoznacznego powiedzieć. Do obejrzenia jest tylko jedna jego walka z Thabiso Mogale sprzed półtora roku. Przeciwnik słaby, więc na jego tle niełatwo ocenić umiejętności Nascimento. Można stwierdzić, że jest bokserem wysokim umiejącym robić użytek z zasięgu. Ogólnie technicznie prezentuje się nieźle, repertuar ciosów ma całkiem bogaty, ale można zauważyć u niego luki w obronie, jak też niewielką ruchliwość. Chyba najlepszym dotychczas przez niego pokonanym rywalem był dość solidny Argentyńczyk Strunz, z którym Nascimento wygrał w sierpniu ubiegłego roku. Jednak 3 miesiące później przegrał już w 1 rundzie przez tko z innym bokserem z Argentyny, Alejandro Emilio Valorim. Można domniemywać, że Brazylijczyk ma niezły cios, ale niezbyt pewną szczękę. Masternak z łatwością powinien poradzić sobie z takim przeciwnikiem. Nie może jednak całkiem go zlekceważyć, ani na siłę szukać nokautu, bo takie zachowania czasami źle się kończą.
W wywiadach mówi, że nie zlekceważy rywala. Szkoda, że teraz Masternak ma taki czas obijania bumów, oby jak najszybciej się odbudował i wrócił do czołówki.
W plebiscycie w jednej z gazet w RPA za najgorszy werdykt sędziowski uznano zwycięstwo Millera nad Masternakiem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Przekierowanie