Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Jerome
Spodobało mi się to zdjęcie. Rękawica, ładne spodenki, "WBC Champion" (oby prorocze). Lubię Haye'a. Tyle. A co jest? Moja fascynacja tym pięściarzem Ciebie też jakoś dotyka?
Hehehe Big Grin Chodzi mi bardziej o wyżej wymienione akcenty niż tę część ciała Hayemaker'a Tongue
Mastrangelo, dzięki za uznanie dla mojego rankingu, dla mnie to też oczywiście zabawa, choć również argument, kiedy naśmiewam się z rankingów federacyjnych (po weekendzie pewnie napiszę kolejny wykaz absurdów, ale czekam jeszcze na majowe rankingi WBC i zwłaszcza WBO, bo nad nimi mam ochotę się poznęcać). Już nikt mi nie napisze: "to zrób lepszy, cwaniaku";)

Nie wiem, czy uda mi się gdzieś zobaczyć na żywo Vilorię i Mirandę, ale jeśli nie, to zawczasu proszę o linki.

Mayol to dziwny zawodnik, zbyt wiele jego walk skończyło się po uderzeniach "z główki", żeby uznać to za przypadek. Ryzyko poważnych rozcięć u rywali jest dość poważne, więc może dlatego był ostatnio unikany? Zobaczymy, co pokaże z Mirandą, który jest w tej dywizji chyba najlepszym "miernikiem" wartości danego pięściarza, bo przegrywa tylko z najlepszymi. Szkoda, że to nie on powalczy w lipcu z Marquezem, tylko Diale, którego "Pingo" bez problemu pokonał (podobnie, jak Mepranuma).

I jeszcze jedna obserwacja odnośnie muszej - Viloria walczy wyłącznie z Meksykanami (Miranda, Segura, teraz Nino, choć tu w grę wchodzi prywatna zemsta, a nie narodowość), a Marquez - w większości z Filipińczykami (Mepranum, Dapudong, Mayol wycofał się w ostatniej chwili, teraz Diale). Wątpię, aby taki był plan, ale to znakomity grunt pod unifikację na szczycie kategorii muszej!

Co do Juana Palaciosa i Carlosa Buitrago - dobra opcja rzeczywiście, na pewno wezmę to pod uwagę, przy najbliższej aktualizacji (która skupi się na trzech najniższych kategoriach i ewentualnie średniej, ale wątpię, by Gołowkin przegrał).
@Jerome

Nie myśl, że jesteś dziwny... ja też uwielbiam Haye'a za jego styl, ale w szczególności za wygląd. Gość dba o siebie, atletyczne budowa w dodatku świetna fryzura (moja ulubiona i ciemnoskórych) i te spodenki. Uwielbiam flagę Wielkiej Brytanii. Podoba mi się też styl Chisory, który do walki wchodzi cały w fladze Wielkiej Brytanii a w szczególności podoba mi się ta opaska na twarz Big Grin Haye vs Chisora to będzie miazga Big Grin
@AdamekFightPL
Dokładnie! Stary, spadasz mi z nieba. Jak sobie raz uświadomiłem, jak bardzo jestem tym człowiekiem zajarany to zacząłem się bać (w koncu to facet)... Tak sie jaram jega muskulatura, ciuchami na codzien, w ringu ze zaczelo to byc dla mnie podejrzane. Jestem 150% hetero... żeby nie było, ale za jego wygląd dałbym wszystko ;]
@Jerome, @AdamekFightPL

Panowie, to raczej nie jest temat na Wasze dyskusje o muskulaturze Haye'a czy o tym jak się ubiera... :] Gadacie zupełnie nie na temat i spamujecie konkretnie i sugerowałbym przeniesienie tej dyskusji na PW, bo nie wiemy na jak może się zachować @Maynard, gdy zobaczy, co się w tym temacie dzieje... :]

Ja również przepraszam za off-topic...
Tak myślałem, że w końcu się doigramy. Ja również przepraszam. Czekam jednak wciąż na odpowiedź Mavericka.
@Jerome
No i się doczekasz Tongue

Po 1 ja nie umieszczam Haye'a bo jest na emeryturze (tzn teraz już niby nie jest, ale jak na nią poszedł to wyleciał z rankingu, i z tuż też przesadziłeś, raczej po prostu za braćmi, bo niestety, ale wszystkich pozostałych od Kliczków jednak dzieli niemało) i Chisory, który jest zawieszony(jak walka faktycznie się odbędzie to obu będzie miało szanse wskoczyć do rankingu w zależności od tego jak wypadną). I nie, Tobie nie chodziło o naciąganie Povietkina tylko o brak obiektywizmu to ja tylko odbiłem piłeczkę w Twoją stronę, bo u Ciebie David był swego czasu liderem...
2. No to jeśli rywala Povetkina są słabymi rywalami to nikt w wadze ciężkiej nie walczył z dobrymi rywalami, bo lepszy mają tylko Kliczki. I ja nie oceniam tego jak walki wyglądały tylko jacy to byli rywale j skoro dla Ciebie argumentem, że Chambers jest słabym rywalem jest to, że Povetkin zyskał przewagę dopiero w drugiej połowie walki to brak mi słów.
3. Tak jest to dla mnie argument, bo jeśli mam dwóch pięściarzy na podobnym poziomie i jednego z pasem, drugiego bez to oczywiście w rankingu umieszczę wyżej tego z pasem.
Ja pewnie w przeciwieństwie do większości raczej bym chciał oczyszczenia organizacji i odbudowania ich prestiżu, a nie totalne zdewaluowania wartości tytułu MŚ dlatego mam wielki szacun dla Wladimira, że nie wakuje pasów i dąży do posiadania wszystkich i mam nadzieje, że tak się stanie jak skończy karierę Vitek.

Chciałeś, żebym nie przytaczał rywali Haye'a no to nie będę tylko stwierdzę, że ocenianie po jednej walce jest mocno na wyrost i dla mnie Haye nie pokazał w niej nic nadzwyczajnego, poza tym to dlaczego uważałeś, że Thompson sporo za wysoko skoro od w walce z Wladimirem też nienajgorzej wypadł i doam, że wg mnie lepiej wypadł Chiosra na tle Vitka niż Haye na tle Wlada.

A jeszcze co do waszego zachwytu nad Hayem to ja zdecydowanie wolałbym wyglądać jak Wladimir Wink
@Drogi Maverick'u Big Grin
a) Co do Haye'a. Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ja nie umieszczalem Haye'a nad bracmi. Nigdy. Zawsze na 1 miejscu u mnie byl Vitali. Haye był drugi lub niżej (zależy). (Mowa oczywiście o realnym, osobistym rankingu. Gdybym miał wymieniać ulubieńców to Braci byś u mnie w 10 nie spotkał.)
b) Co do Chambersa to nie chodzilo mi akurat w jego przypadku ze on jest slaby tylko ze Povietkin na jego tle wypadl slabo. Tu się przyznam do pomyłki.
c) Co do obiektywizmu to wspomnialem o nim apropo Povietkina wiec to sie pokrywa.
d) Co do "pasa"... dobrze ze nazywasz to pasem a nie Mistrzostwem, to nie zgodze sie z Toba. Gdybym miał porównywać Chisorę (żeby nie było, że Haye'a) i Povietkina to Sasza mimo pasa byłby u mnie niżej.
e) Mam nadzieję, że naszej dyskusji nie odbierasz jako słownej przepychanki, ponieważ nie mam na celu Cię jakoś oceniać/obrażać. Po prostu w wielkim, i to bardzo wielkim ździwieniem odebrałem 3 miejsce Povietkina, 4 miejsce Thompsona i wysokie (nie pamiętam już) miejsce Pulev'a u Ciebie w rankingu więc dyskutuję. Jeśli wykroczyłem po za jakieś granice to przepraszam.

Na coś jeszcze nie odpowiedziałem?? Tongue
a) chodziło mi, że któregoś z nich wyprzedzał, ale nie pamiętałem, którego
b) ok
c) kumam
d) no nazywam to pasem, a nie mistrzostwem, bo niby jest mistrzostwem, ale nie jest, chociaż w innych wagach różnie jest z tymi pasami regular i nie zawsze są tak krytycznie postrzegane. Haye(jeśli wygra z Chisorą na pewno dam przed Povetkina, a co do Chisory to będę musiał pomyśleć). Pulev był 9 więc nie tak wysoko, nawet niżej niż u Maynarda Wink
e) raczej traktowałem to jako ostrą wymianę zdań na krawędzi. Przeprosiny przyjęte i ja też przepraszam jeśli moje mocno subiektywne zdanie o Haye'u w innym wątku Cie obraziło, ale nie uważam, że negując sukcesy Haye'a jednocześnie obrażam Ciebie. Po prostu nie cenię go jako pięściarza jakoś mocno i uważam, że jego najlepszą wygraną walką w ciężkiej była ta z Barretem.

To, że się z Tobą nie zgadzam w jego ocenie nie znaczy, że od razu Cię nie lubię, co najwyżej nie rozumiem tej sympatii do niego i tyle. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnione.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie