Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Jerome ze względu na miły ton Twojego wpisu zastosuję się do Twej propozycji Wink Mimo, iż uważam ucinanie rozmowy z kaprysu za dziecinne, ale jest apel o dbanie o atmosferę to się zastosuję Wink
@Maverick
Nie powinno być "nie uważasz" ??
@Jerome
Powinno być uważam, już poprawiłem, dzięki zawrócenie uwagi Wink I to nie chodziło o Ciebie z tą dziecinnością Smile Ciebie szanuję, że można się z Tobą nie zgadzać i dalej się szanować Smile
@Maverick
Aha, w tę stronę Wink Ok. Ja też nie uważam, że takie zachowanie jest dobre ale tak jak mówiłem.. szkoda nafty na bluzgi.
Sport powinien łączyć a nie dzielić ;]
OK, w końcu zaktualizowałem.

Bradleya ostatecznie umieściłem, jak zasugerowaliście, na 4 miejscu w półśredniej za Ortizem. Bailey jest 10, wypadli Jones i Aydin.

W junior półśredniej pierwszy jest Khan, przynajmniej dopóki Bradley jest w półśredniej, a on kategorie niżej. Za nim Marquez, ale głównie dzięki panowaniu w lekkiej i 3 walce z Pacmanem. Petersona tymczasowo zostawiam na 3 miejscu, ale będę śledził jego sprawę na bieżąco (w każdym razie wiele tam ciągle niejasności). Przerzuciłem też Mathysse ponad Alvarado, faktycznie przeceniłem trochę Amerykanina pod wpływem emocji. Holt wbija na 10 miejsce, przynajmniej na moment, bo jeśli Mabuza pokona Allachwerdijewa, to pewnie on będzie 10.

W niższych dywizjach bez zmian, Rigo pozostaje na 2 miejscu w super koguciej (po walce Donaire może się to zmienić).

Teraz czas na dopracowanie ciężkiej, bo pójdzie na stronie głównej w tym tygodniu...
@Maynard
Ale ciężka już z uwzględnieniem Haye'a i Chisory? Bo to robi sporą różnicę przy tworzeniu dziesiątki.
@Maverick
Obowiązkowo ;]
Haye i Chambers są za długo nieaktywni, żeby w ogóle ich uwzględniać (ale jeśli wygrają swoje najbliższe walki, są w absolutnej czołówce ze względu na klasę rywali i wcześniejsze dokonania). Chisorę za to jak najbardziej wziąłem pod uwagę przy tworzeniu rankingu, w końcu pokonał Heleniusa i dał niezłą walkę z Kliczką. Za to przegrał z Furym, więc wyżej niż on nie będzie.

Raczej nic nie zmienię, może tylko opisy poprawię.

Ewentualnie, kogo byście widzieli z aktywnych pięściarzy za Mitchella na miejscu 10?
Z kategorią ciężką proponowałbym poczekać. Teraz przed nami Adamek v Chambers, W.Klitschko v Thopmson, Haye v Chisora. Trzeba będzie to aktualizować na dniach. Nie ma nic w tym złego ale po co mamy wyciągać błędnie wnioski, które będą rozwiane następnego dnia ;]
Za Mitchella Ja bym umiejscowił Thompsona jeśli w rewanżu z Wladimirem wypadnie gorzej niż w pierwszej walce to najwyżej by wypadł.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie