Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Ja chciałbym aby dominował znowu Pascal Smile
Mnie nie porywa żaden z młodych półciężkich, nie widzę zawodnika o potencjale Dawsona, czy Campillo. Gdyby dać Syllakhowi nową szczękę, to byłby kandydatem na świetnego boksera, ale tak to wszystko słabizna. Może nawet się dla Fonfary tytulik trafi jak dobrze go poprowadzą?
Omg Boxrec ranking

1.Bernard Hopkins
2.Chad Dawson
3.Tavoris Cloud
4.Mikkel Kessler
5.Tony Bellew
6.Nathan Cleverly
7.Isaac Chilemba
8.Andrzej Fonfara
9.Cornelius White
10.Beibut Shumenov

B-Hop spokojnie może boksować jeszcze 3-5lat ^^
@ Mastrangelo

Fonfara i Syłłach zdominują tę kategorię za jakieś 5 lat. Obydwaj mają zadatki na mistrzów.
Ta, Fonfara na pewno ;d.
@ Mastrangelo

Pokaż mi kogoś oprócz Syłłacha z pokolenia Fonfary, który jest od niego lepszy. Andrzej ma warunki, znakomity jab, bardzo mocny cios, solidną szczękę i szybkość. Stawiam go na równi z Masternakiem.
Cleverly, Chilemba, Luis Garcia są na pewno lepsi z tych młodych których znam. Krasniqi na tym samym poziomie. Zresztą zawsze ktoś wyskakuje z niższych kategorii albo zupełnie znikąd, więc i z innymi będzie musiał rywalizować.
Czas wszystko zweryfikuje, ale dla mnie Fonfara to jest "knockout waiting to happen"(nie ma po Polsku równie dobrze brzmiącego zamiennika Wink.
Akurat w walce z Glenem Andrzej pokazał, że może przyjąć cios. Chilemba i Garcia to dobrzy pięściarze, ale nie sprawdzeni półciężkiej. Cleverly nie miałby żadnych szans z Andrzejem. W tym pojedynku wszystkie pieniądze postawiłbym na Polaka.
Pakman podaj pare argumentów, czemu sądzisz że Cleverly wtopił by z Fonfarą.

Cleverly jest za dużo krytykowany, a Fonfara po zw nad Glenem za bardzo przeceniany.
Cleverly jest waciany( męczył się z Karpencym), ma przeciętną technikę, podejrzaną szczękę ( walka z Kuziemskim), nie jest też demonem szybkości.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie