Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Co do piórkowej, zgoda, jutro poprawię.

Średniej chyba nie ruszam.

Walkę Hernandeza punktowałem 114-113 dla niego, ale była koło remisu, wiec nie dziwi mnie wygrana Rossa w Twoich oczach wcale. Na pewno Afolabi awansuje na 2, Ross wbija do dziesiątki, ale muszę zastanowić się, jak to poukładać.

Gamboa znowu zaginął w akcji, walka z Salgado odwołana. W tej sytuacji wrzucę kogoś innego do super piórkowej. Być może będzie to Miguel Beltran, którego wystep mi się spodobał.

Jutro rano będzie update.
Faktycznie Beltran fajnie się pokazał,szczególnie imponowały mi kombinacje ciosów w jego wykonaniu...Tyle,że on tę walkę przegrał wg mnie niesłusznie
W cruiser 10 dałbym dla Aleksiejewa, dał słabą walke z Arslanem,przegrał z Lebedievem.

Cieszę się że nie umieściłeś tu Floresa ...
Popieram pomysł wrzucenia na 10 miejsce w cruiser Troya Rossa. Dał dobrą walkę z Hernandezem i jest na pewno bardziej sprawdzony niż Czakijew, czy Kołodziej.

Leo Santa Cruz powinien awansować przed Darchinyana, który jest już raczej melodią przeszłości.

Rocky Martniez powinien awansować o co najmniej jedno oczko po wygraniu wojny z Beltranem Jr.

Po zamieszaniu skrętodopingowym i przegraniu 11 rund z Martinezem przesunąłbym Chaveza Jr o dwa miejsce niżej. Gołowkin niszczy swoich przeciwników, a Strum za same osiągnięcia wyprzedza Juniora.

Sanchez Jr powinien awansować o oczko wyżej po pokonaniu przed czasem rutyniarza Mayola.

Carl Frampton rozbił Molitora i wrzuciłbym go na 10 miejsce, Poonsawat jest już raczej melodią przeszłości, a Frampton ciągle się rozwija i już teraz prezentuje przyzwoity poziom.

Burns przejechał się po Mitchellu. Na pewno zasługuje na awans o co najmniej jedną pozycję. Mitchella zdegradowałbym za Reesa, Thompsona, a może nawet i Beltrana.
Ja nie ruszałbym kategorii Koguciej, Super Koguciej, Super Piórkowej i Średniej. Nie uważam, żeby ktokolwiek zrobił w ostatnich tygodniach coś, żeby wyprzedzić bokserów będących nad nimi.
Co do Super Muszej - Sanchez Jr. naprawdę mnie zaskakuje. W każdej z 3 walk mistrzowskich stawiałem na przeciwnika, a ten jakoś daje radę. Mayol podobno mocno go obijał zanim został znokautowany. Faktycznie przesunąłby go wyżej. Hugo Cazares po wygraniu jakiegoś paska 2 kategorie wyżej raczej już do super muszej nie wróci, więc proponowałby wrzucenie za niego niepokonanego Japończyka Ryo Akaho.
W Cruiser pewniakiem do wejścia do 10-tki jest moim zdaniem Troy Ross.
No i jeszcze lekka. Tutaj awansowałbym Burnsa przynajmniej o pozycję, może nawet dwie. Co do Kevina zgadzam się z sugestią Redda, przynajmniej dwa miejsca w dół.
10 wolne miejsce dałbym Koreańczykowi, Ji-Hoon Kimowi.
Super musza:
-wypada Cesar Seda, który dawno już w tej kategorii nie walczył
-Ryo Akaho wchodzi na miejsce 9,
-Mayol spada z 7 na 10,
-Sanchez awansuje o 1 miejsce, przed Cazaresa (tego ostatniego na razie zostawiam, nie bardzo jest kogo wrzucić)
-Montes takimi walkami, jak z Ibarrą wiele nie zyska, zostaje tam, gdzie był,
-wyprzedza go Oleydong, który ląduje na 7 miejscu.

Super kogucia:
-wraca Arce, którego pozostawienie w dziesiątce koguciej nie ma na chwilę obecną sensu; meksykańskiego wojownika umieszczam na wysokim 4 miejscu, tym samym spychając resztę ekipy oczko niżej, a Poonsawata poza dziesiątkę.

Kogucia:
-miejsce po Arce zajmuje AJ Banal, wkraczając na 10 pozycję
-Santa Cruz przeskakuje Darchinyana, który pewnie już w tej kategorii nie powalczy.

Lekka:
-niedokończona po raz kolejnyWink póki co, Burns przeskakuje Abrila, meldując się na 3 miejscu, a Mitchell spada o 1 pozycję, za Reesa (nawiasem mówiąc, ciekawy rywal dla zarówno Rickstera, jak i Kevina).

Średnią zostawiam bez zmian.

Cruiser: Ross wchodzi na wolne 10 miejsce, Włodarczyk broni 5, Hernandez spada na 3, za Afolabiego, który bił się z liderem jak równy z równym.

I gratis, dla tych, którzy nie czytali, pierwszy mój prawdziwy artykuł na stronie głównej bokser.org:
http://www.bokser.org/content/2012/09/22.../index.jsp

Dziś wieczorem, lub jutro, jeszcze do rankingu wrócę, została mi super piórkowa do sprawdzenia, wiecznie niedorobiona lekka i półśrednia, z której jestem najbardziej niezadowolony (nie wiem, co zrobić z Lopezem, Ortizem i Berto).
Maynard, nie powinieneś robić wakatów, nawet jeśli 10 msc jest nieobsadzone. Przynajmniej tymczasowo go tam umieścić
Trzeba ruszyć dupę i coś zrobić z tym rankingiem przed weekendem...

Jakieś pomysły na tę cholerną półśrednią, która mi nie idzie?

Wydaje mi się, że usunę Ortiza (2 porażki przed czasem z rzędu) i Lopeza (porażka przez KO w wyższej dywizji), na pewno wejdzie Guerrero, zastanawiam się nad Baileyem. Najtrudniejsza kategoria dla mnie do obsadzenia...
Poczekałbym z półśrednią do weekendu i walki Alexandra z Bailey'm. Ja ustawiłbym to tak:
1. Flyod
2. Manny
3. Bradley
4.Berto
5.Zwycięzca Alexander-Bailey
6.Zaveck
7.Brook
8.Guerrero
9.Malignaggi
10.Josesito
Ortiz po dwóch porażkach będzie miał teraz dodatkowo kolejną operację, więc i tak wypada na dłuższy czas i nie ma sensu go trzymać. Josesito na pewno w Junior średniej nie zostanie, więc myślę, że jego mimo porażki można zatrzymać(i tak brak lepszych kandydatów).
Co do innych kategorii.
Słomkowa
Ioka oficjalnie opuścił kategorię słomkową, więc myślę, że tam można go teraz klasyfikować. Myślę, że za niego na 10 miejsce powinien wbić Jesus Silvestre, który mimo porażki z Paipharobem(patrząc na karty po wyrównanej walce) ma parę niezłych zwycięstw, ostatnio nad mistrzem Japonii.
Poza tym zamieniłbym Moisesa Fuentesa, po jego ostatnim zwycięstwie, miejscami z Juanem Hernandezem.
Junior Musza
Tutaj zrzuciłbym nieaktywnego Ulisesa na 4 miejsce, przed niego dając Donniego Nietesa i po pomszczeniu porażki, Adriana Hernandeza.
Kogucia
Vic Darchinyan raczej tutaj nie wróci, problem tylko kto za niego? Szkoda, że nie dojdzie do walki McDonnela z Malingą, ani Rosasem, bo to byłby dobry kandydat, a tak jego zwycięstwa nic naprawdę nie udowodni. Myślę, że solidny Esquivas zasługuje na 10 miejsce bardziej niż Ryosuke Iwasa, ale to raczej jest między tymi dwoma.
Super Kogucia
Tutaj, po tragicznym występie zrzuciłbym Nishiokę przynajmniej na 3 miejsce. Vic raczej nie zrobił jeszcze wystarczająco, żeby wyprzedzić Ndlovu.
Super Piórkowa
Tutaj myślę, że mistrz Europy Devis Boschiero, którego moim zdaniem oszukano przeciwko Ao, powinien znaleźć się na 10 miejscu.
Junior Półśrednia
Tutaj parę zmian też by pasowało. Na pewno wbija Brandon Rios, moim zdaniem powinien znaleźć się miejsce przed Alvarado. Wyrzuciłbym Oluseguna.
Junior Średnia
Tutaj Baysangurov w górę, myślę, że nawet parę miejsc(Ja dałbym go na 7-me za Trouta.). Konecny moim zdaniem nigdy do tej pory nie powinien przegrać i jest to dla Zaurbeka naprawdę duże zwycięstwo . Czecha zostawiłbym na 10 miejscu.
To chyba tyle.
Zaveck przed Malignaggim Mastrangelo weź człowieku ... To tak jakbyś postawil na 6 miejscu Jackiewicza. prosze cie...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie