Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Może to trochę zwariowana propozycja, ale wywaliłbym z rankingu Guillermo Jonesa, Hucka przesunął na 2 miejsce, a pierwsze zostawiłbym nieobsadzone.
Po tym jak Cunningham się wypalił, to nie ma lidera w tej kategorii wagowej. Huck to dla mnie papierowy lider. Z Afolabim przegrał dwie walki (minimalnie, ale przegrał), z Cunninghamem został zdeklasowany, jedynie z Lebiediewem dał walkę którą mógł wygrać (wygrał przez kompletną głupotę Rosjanina). Ze ścisłej czołówki Huck nikogo nie pokonał wyraźnie, reszta jego zwycięstw to śmiech na sali (jeżeli chodzi o poziom mistrzowski). Jedyny plus Hucka jest taki, że walczy często.
Wrzucę dzisiaj po obejrzeniu wszystkich walk Swoje przemyślenia odnośnie rankingu.
Huck 2-3 miejsce ze wskazaniem na 3,Ola Afolabi jak dla mnie przed nim na 2,1 nieobsadzone
Cano wraca do junior półśredniej...Na którym będzie miejscu?
Eddie Chambers cruiserem...
Moje Propozycje:
Kategoria Średnia:
Quillina trzeba podrzucić w górę, ja dałbym go nawet przed Chaveza Jr., którego resume jest bardzo przeceniany.
Junior Ciężka:
1. Ola Afolabi
2. Yoan Pablo Hernandez
3. Denis Lebedev
4. Marco Huck
5. Firat Arslan
6. Krzysztof Wlodarczyk
7. Troy Ross
7. Mateusz Masternak
8. Lateef Kayode
9. Dmytro Kucher
10.Guillermo Jones
Mastrangelo ranking układa się raczem idąc za osiągnięciami, a nie ze ktoś jest "prospektem". Master za wysoko, nie wiem co robi Kucher i Jones. Zdeklasowany huck przed arslanem Wink
Huck nawet przy porażce wciąż osiągnął więcej niż Arslan. Styl robi walkę, wciąż jest moim zdaniem lepszym junior ciężkim.
Masternak to pretendent, nie prospekt i jeśli spojrzysz na jego rywali, to jest tam wielu solidnych zawodników. Moim zdaniem ma lepszy resume niż Kayode, który koniec końców z Tarverem nie wygrał.
Guillermo Jones jest nieaktywny, ale ze zwycięstwami nad Braithwaitem, Johnnym Nelsonem i Arslanem w Samej Cruiser mało kto moim zdaniem zrobił wystarczająco, żeby go w rankingu wyprzedzić. Gdyby brać pod uwagę tylko osiągnięcia to byłby numerem 1.
Kuchera rzeczywiście wrzuciłem na wyrost, gdy teraz na to patrzę, to wrzuciłbym na 9-te Alexandra Alekseeva którego występ przeciwko Arslanowi wygląda teraz (trochę) lepiej.
Mastrangelo:
Niezły ranking. Czakijewa zostawię jednak na pewno zamiast Kuczera, którego proponujesz. Przynajmniej na razie. Co do reszty, muszę przemyśleć.

Najniższe kategorie już poprawiłem, dzisiaj zrobię pewnie resztę, a cruiser jutro, bo to największy ból.

W koguciej dałem Iwasę na 10 miejsce, Darchinyan opuścił ranking, Yamanaka wyprzedził Agbeko ze względu na aktywność.

W muszej żegnamy się z Pongsaklekiem, który przegrał przez KO po raz kolejny i chyba kończy karierę. Na 10 miejscu pojawia się Concepcion.

W junior półsredniej 10 dałem jednak Allachwerdijewowi, którego wszystkie dostępne walki obejrzałem wczoraj.

Cano na razie zostaje na 10 w półśredniej, w junior średniej 10 dałem Rosado.

W lekkiej 10 zajmie chyba Arakawa (niedługo będzie miał okazję sprawdzić się w eliminatorze z Estradą, więc zobaczymy, ile jest warty).

W średniej na pewno awansuję Quillina, nikt z 10 nie wypadnie, tylko trochę przestawię kolejność.

Zastaawiam się też nad przeniesieniem Kesslera do super średniej, bo tak naprawdę nigdy nie był półciężkim...
Właśnie zauważyłem, że dałem 2 razy 7 miejsce, więc teraz byłoby to bez Jonesa, albo Kuchera.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie