Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Co do Riosa, to poczekam na jego walkę z Alvarado, wtedy na pewno zniknie z lekkiej, do tego czasu powinni pojawić się inni wartościowi kandydaci (Broner, może Luis Ramos się rozkręci, może postawię na Arakawę). Thompson ostatnio akurat walczył w lekkiej, co do jego dalszych planów, to nic nie jest pewne. Moim zdaniem, jeśli będzie taka możliwość, powinien zejść do super piórkowej i spróbować walki z Aohem, lub eliminatora z Magdaleno.

Ogólnie, kogucia i lekka to dwie kategorie, z których czołówka ostatnio uciekła i nie widać równie wartościowych następców.
@Holy
Zwycięstwo Bogere nad Beltranem było mocno wątpliwe, muszę tą walkę odświeżyć ale wiem że mało kto widział tam zwycięstwo Afrykańczyka. Myślę, że dodając ostatnie zwycięstwo nad Lundym to Beltran powinien wejść do 10-tki.
W międzyczasie poprawiłem na szybko średnią (tylko opisy) i super średnią (jedna zmiana - bardziej aktywny Oosthuizen przeskakuje rzadko walczącego Grovesa).

Zastanawiam się jednak nad junior półśrednią. Chodzi o to, że Maidana ostatecznie żegna się z tą kategorią, a nie wiem, kogo wstawić za niego. Cano odpada, bo też idzie do półśredniej.

Skłaniam się do tego, żeby wybrać Habiba Allachwerdijewa, albo Denisa Szafikowa. Macie jakieś inne kandydatury?
Mój głos na Shafikova.
Ja bym postawił na Oluseguna Smile
Maynard wyrzuciłbym Zavecka to tak jakbyś wstawił jackiewicza na 8msce ;/ Dałbym Pauliego na 8, 9miejsce dla Baileya , 10 dla Alexandra ze względu na pas jeśli Alexander pokona Baileya pójdzie wyżej Smile
Oki, zgodnie z sugestią Mastrangelo, wolne miejsce w junior muszej zajmuje Alberto Rossel (nawet 9, przed Guevarą). Dziwna ta kategoria, mało się w niej ostatnio dzieje, więc niech Peruwiańczyk ma ten zaszczyt za swoją aktywność i cierpliwe czekanie na szansę.

Ciekawa walka odbędzie się 6 października, rewanż pomiędzy Adrianem Hernandezem a Kompayakiem Popramookiem, tym razem w Meksyku. Bez wątpienia Hernandezowi się należało. Mam nadzieję, że Sulaiman dotrzyma też słowa i nakaże walkę zwycięzcy z pokrzywdzonym w Tajlandii Taconingiem.

Jeśli już jesteśmy przy WBC, to ogłoszono nazwiska najbliższych rywali dla 3 japońskich mistrzów tej federacji. Igarashi powalczy z Nestorem Narvaesem (Argentyna, nie jest spokrewniony z Omarem Narvaezem), Aoh z Gamalielem Diazem (liczyłem na coś lepszego w jego wykonaniu), a Yamanaka - z Tomasem Rojasem (chyba najciekawsze zestawienie). Mam nadzieję, że chłopaki sobie poradzą, a następni ich rywale będą z nieco wyższej półki.

W junior półśredniej chyba faktycznie postawię na Oluseguna, albo Szafikowa. Muszę tylko znaleźć jakieś ich ciekawe walki.
Olusegun walczy z Matthyse we wrześniu będzie ciekawie wtedy jeśli Olusegun by zwyciężył umieściłbym go na miejsce Matthyse zależy również w jakim stylu Smile
Wreszcie się wziąłem za zaktualizowanie całości.

Pierwsza część, czyli kategorie od słomkowej do lekkiej włącznie, oraz średnia (najbardziej zdezaktualizowana), już zrobione.

W słomkowej pojawia się Mario Rodriguez, od razu na 3 miejscu, przed Joyi, którego znokautował. Ten ostatni spada z 2 na 4 miejsce, co jednocześnie pozwala Denverowi Cuello awansować na 2 pozycję, bezpośrednio za Iokę. Poza ranking wypada Carlos Buitrago, ale on ma jeszcze czas, żeby wrócić z "rezerwy" do dziesiątki.

Lekka - wywaliłem jednak, zgodnie z Waszym życzeniem, Riosa, który już w lekkiej nie powalczy na pewno, a ostatnia jego walka zakończyła się skandalem. Na 10 miejscu pojawia się, również zgodnie z sugestiami, Fernando Beltran. Blisko dziesiątki Luis Ramos, Nihito Arakawa i Henk Lundy.

Średnia - tu miałem największy kłopot. Ostatecznie na 2 miejscu ląduje niedoceniany wcześniej przeze mnie Geale (z siódmego), Sturm spada na 4, za swojego pogromcę, oraz Chaveza, Gołowkin zostaje na 5 (wyprzedza Piroga, ale przed nim znajduje się Geale). Pirog i Macklin - jedna pozycja w dół, a reszta bez zmian.

Wieczorem druga część zabawy - została mi przede wszystkim junior półśrednia, gdzie czeka miejsce po Maidanie, super średnia do sprawdzenia przed walką Warda i poprawienie opisów w pozostałych, zwłaszcza półciężkiej i cruiser.
Odświeżyłem junior półśrednią i wszystkie inne kategorie, do super średniej włącznie. Jeśli chodzi o miejsca, to zrobiłem korektę w junior półśredniej - wypadł Maidana, zwolniło się 10 miejsce, na które wchodzi Olusegun. Dam mu szansę, odświeżyłem sobie jego walki i stwierdzam, że nie miałbym większych wątpliwości z przyznaniem mu tego miejsca, gdyby nie nieaktywność. Zobaczymy, co pokaże z Lucasem. Przegra - zmieni go zapewne Szafikow. Ciągle jeszcze zastanawiam się nad super średnią, czy nie pozamieniać miejscami Bute, Abrahama i Dirrella. Ten ostatni jest zapewne najlepszy, ale szkodzi jego sprawie chroniczna nieaktywność (mniejsza o jej powody).

Rano zrobię kosmetykę trzech najwyższych kategorii wagowych, ale przetasowań nie będzie, uaktualnie opisy tylko.
Fajnie, że odświeżony Wink. Z większością się zgadzam, zrzuciłbym tylko James Kirklanda niżej. Wygrana nad Angulo moim zdaniem przeceniana, Molina go przeszkolił, nie tak dawno został znokautowany. No i jeszcze co do ciężkiej, stadardowo, Chagaev. Ostatnio znowu wyszedł do walki spasiony, przeciwko jakiemuś bumowi, myślę, że chociaż 1 miejsce w dół można go zrzucić.
3-ka Bute, Abraham, Direll myślę, że dobrze ustawiona. Dirrell niech sobie zasłuży na wyższe miejsce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie