Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Mastrangelo
Rzeczywiście, Molina był od Kirklanda lepszy, ale przecież gdyby sędzia tej walki nie przerwał idiotycznie, mogło być różnie, bo nokdaun był konkretny. Molina zresztą jest przed nim, a z Larą sam miałem dylemat. Mam nadzieję, że Kubańczyk powalczy z Vanesem i sporo się wyjaśni. Trout też raczej swojej szansy się doczeka (piszę "raczej", bo nie takie walki już odwoływano). Także poczekam na te pojedynki, a w każdym razie dzisiaj już przy junior średniej nie grzebię.

Dzięki za "feedback" w sprawie super średniej. Ostatnio krytykowano mnie z tę kolejność na głównej bokser.org, dlatego pytam.

Ciężka to stały problem - ci pięściarze po prostu w większości są słabi, także trudno nawet tę dziesiątkę "ulepić" sensownie. Czagajew i tak stopniowo się "stacza" w rankingu, szkoda, że nie będzie walki z Furym, bo mielibyśmy wiele odpowiedzi. A tak, cóż, wypada poczekać na lepsze czasy tej kategorii, może paru młodszych się włączy (choć wśród nich prawdziwy potencjał widzę jedynie w Furym i 30-letnim Price...). Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał wciskać do dziesiątki Walkera i Charra Wink
Oki, poprawiłem i resztę. Od tej pory zobowiązuję się wrócić do cotygodniowych aktualizacji.

Proszę oczywiście wszystkich forumowiczów, nie tylko Mastrangelo, o dzielenie się swoimi refleksjami na temat tego rankingu.

dziękuję za wasze rady i pomoc w tej zabawieSmile
Maynard, na prawdę świetna robota z tymi rankingami.

Oczywiście poszczególne rankingi kolegi Maynarda znajdują się na stronie głównej BOKSER.ORG.

Pozdrawiam!
Maynard:

waga lekka
1.Vazquez, rozbił całą czołówkę, należy mu się 1 miejsce jest 2 według the ring tuż za DeMarco. Mam nadzieję że zawalczą w przyszłości.
2.DeMarco - Od świetnego Linaresa po nokaut w 40sekund na Molinie,jest 1 w the ring, jednak to za mało żeby stawiać go wyżej nad Vazqueza.
3.Abril - Miejsce za pokonanie Miguela Acosty i zdeklasowanie Brandona Riosa. W niedalekiej przyszłości zawalczy o pas WBA, z jeszcze nieznanym rywalem.
4.Ricky Burns
5.Dość wątpliwe miejsce Mitchella, którego przecież położył Katsidis,jednak pokonał bestię Prescotta, i dość solidnego Murraya.
6.Raymundo Beltran czemu tak wysoko? odpowiedź, Pojedynek z Ramosem Jr oraz Bogere powinien wygrać, z Ramosem punktowałem 96-94 dla Beltrana. A z Bogere 97-93.(oczywiście to moja punktacja, ale nie jest to żaden średniak,czy odskocznia) pokonał takżę Lundy'ego, zapewne gdyby został oszukany Lundy dalej byłby na tym 3/4 miejscu.
7.Rees Walijczyk, walczy dość agresywnie przez co dużo zbiera na głowę(wątpie żeby to się sprawdziło z DeMarco czy Vazquezem).Jednak posiada EBU i rozbił solidnego Matthewsa, czy Mezaache w obronie EBU.
8.Thompson przeszedł do super piórkowej,moim zdaniem w lekkiej to ył jednorazowy wypad jak na razie. Zdobył WBC INt silver w S.piórkowej, więc coś to znaczy. Na jego miejsce umieściłbym Bogere, który oprócz Beltrana nie jest dobrze sprawdzony.
9.John Molina, wtopił z moliną ale pokonał Hammerin Hanka, w dobrym stylu choć przegrywał na pkt, nie ma powodu wyrzucać go z rankingu gdyż nie ma kogo nim zastąpić.
10.Henry Lundy pewnie gdyby nie wygrał z nim Beltran, a Hammerin zwyciężył by przez wał zostałby w czołowej 5 twojego rankingu. Nie widzę powodu wyrzucać go z rankingu to dobry pięściarz, chodź przegrana z Moliną czy ostatnio z Beltranem, który wygrał minimalnie ma duże szansę na zwycięstwo w rewanżu.

Kolejna 2 bez miejsc w stawce o wejście do 10 przy upadku innych, lub cennym zwycięstwie.

Ji-Hoon Kim - Pokonał w 1rundzie Ammetha Diaza, który rozbił Raymundo Beltrana, później przegrał co prawda z Leonardo, ale zdobył w powrocie mistrzostwo korei. I do zwycięstw dołożył Yakubu Amidu, czy niepokonanego uzbeka Rahimova.
Luis Ramos Jr - Niepokonany prospekt pokonał moim zdaniem nie słusznie Beltrana, bardzo dobry zawodnik rozważyłbym jego miejsce o wejście do 10 (link do walki z beltranem) http://www.allthebestfights.com/ramos-jr...elea-2012/

Oczywiście są to tylko moje "pomysły" ranking jest twój zrobisz co chcesz.
Będziesz miał chyba poważny problem z wagą półciężką. Zostawisz na 1 miejscu Dawsona po tak fatalnym występie przeciwko Wardowi? Przesuniesz na 1 miejsce dziadka Hopkinsa, jak to zrobił Boxrec? Pachnie parodią. Ale kogo umieścić na 1 miejscu? Campillo, który chyba wystraszył się Kowalowa? Pascala? Clouda? Chyba vacat na 1 miejscu będzie najlepszym tymczasowym wyjściem.
Skąd ta informacja, że Campillo się kogoś przestraszył?
Hugo nie ma sensu przestawiać Dawsona, walczył w super średniej moim zdaniem nie można go przerzucić na 2miejsce bo lider musi być, a jest nim Chad Dawson.
@Mastrangelo

Campillo w ostatniej chwili (tj. z półtora tygodnia przed walką) wycofał się z pojedynku z Kowalowem pod pretekstem kontuzji. To oczywiście jest możliwe, ale takie kontuzje w ostatniej chwili zawsze wyglądają podejrzanie. Jakbyś nie wiedział, Kowalow to jest niepokonany bokser, który w ubiegłym roku zabił w ringu swojego rodaka Simakowa.
Wiem o tym Hugo, ale nie wiem, czy to ma świadczyć jakoś o jego klasie? Domyślam się też, że stawiałeś na Kowalowa w zakładach internetowych (Wink)?
Jeśli nagle Campillo dostanie walkę z Cloudem, albo Pascalem których walka została odwołana/przełożona to można będzie coś węszyć, ale wtedy też nie będzie to wskazywało na strach, a raczej na wyrachowanie(co wcale nie jest lepsze). Na razie, dla boksera o jego pozycji, wycofanie się z walki na otwartej telewizji w Stanach, gdzie chce prowadzić karierę, po prostu nie ma sensu.
Nie biorę udziału w zakładach i jedynie żałuje, że dobra walka przeszła koło nosa, bo Kowalow oprócz strasznego kopyta ma jeszcze inne zalety. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Prędzej, czy później ktoś z czołówki będzie musiał z nim walczyć i wtedy przekonamy się, co naprawdę jest warty. Wczoraj strasznie rozczarowałem się do Dawsona i chciałbym, żeby w tej wadze zrobił porządek ktoś nowy, bo aktualni mistrzowie to cieniasy. Moi kandydaci to Chilemba, Bellew, Fonfara i właśnie Kowalow.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie