Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Maynard

Przede wszystkim doradzam Ci konsekwencję i czytelność w klasyfikowaniu bokserów w poszczególnych kategoriach wagowych. Boxrec jest tutaj szalenie niekonsekwentny. Często np. przenosi bokserów z jednej kategorii do drugiej tylko w oparciu o ich werbalne deklaracje, które wcale nie dochodzą do skutku. Myślę, że nie da się wymyślić nic lepszego niż konsekwentne przestrzeganie zasady, że bokser jest klasyfikowany w tej kategorii, w której stoczył swą ostatnią walkę. W tym układzie pozbywasz się z półśredniej Mayweathera i Lopeza, dochodzi Ci natomiast Guerrero. Ja widziałbym pierwszą dziesiątkę tak:
1. Pacquiao
2. Bradley
3. Bailey (na razie)
4. Berto
5. Brook
6. Alexander (na razie)
7. Guerrero
8. Malignaggi
9. Zaveck
10. van Heerden
W uzupełnieniu jeszcze parę wniosków dotyczących innych kategorii:

Super kogucia: Nishioka wypadł fatalnie i powinien polecieć o 5-6 miejsc.
Junior półśrednia: Rios na miejsce 4, Alvarado spadek o kilka pozycji
Junior średnia: Na pierwszym miejscu Mayweather (zgodnie z zasadą ostatniej walki), Konecny wypada
Super średnia: awans Stevensona o 2 lub 3 miejsca
Półciężka: Dawson powinien wylecieć w ogóle z półciężkiej, a w super średniej katastrofalnym występem też nie zasłużył na miejsce w 10. Powstanie trochę absurdalna sytuacja, bo żaden inny półciężki nie zasługuje na pierwsze miejsce. Tymczasowy vacat byłby chyba najlepszym rozwiązaniem do czasu, aż się coś wyklaruje.
Ciężka: Price do 10., którą powinien opuścić Czagajew
Maynard, ty w ogóle masz czas żeby ten ranking aktualizować? np. Wiele wskazuje na to, że wyczekiwana zwłaszcza w Czechach walka z Konecnym jednak się odbędzie, i to już w październiku.
@Bandit
Jak widać, czasu zbyt wiele nie mam. No, ale od dzisiaj zacząłem znowu się w ten ranking bawić, do soboty na pewno będzie cały aktualny.

Kategorie od junior półśredniej do średniej zrobiłem w zeszłą sobotę, ale znowu się zdezaktualizowały i muszę jeszcze trochę dopracować. W półśredniej pewnie Cano wejdzie za Lopeza, ale nie wiem, czy dać go na 9, czy 10 miejsce. W junior półśredniej zdążyłem wprowadzić Riosa (wypadł Holt), teraz muszę znaleźć kogoś za Moralesa (Allachwerdijew? Guzman? Holt z powrotem? Szafikow?).
Z junior średniej wypadł Konecny, wchodzi Rosado (muszę opis tylko dodać), Bajsangurow jedno miejsce w górę, przed Martirosyana.

Drugą piątkę w średniej muszę też ogarnąć.

Dzisiaj zaktualizowałem kategorie od słomkowej do super piórkowej włącznie.

Słomkowa: Fuentes 1 miejsce w górę; Ioka na razie zostaje.

Junior musza: Hernandez z 6 na 3 po nokaucie na Kompayaku, ten ostatni ląduje na 6 z 4; Ulisses Solis w związku z nieaktywnością "zjeżdża" z 2 na 4 miejsce, tym samym Nietes awansuje z 3 na 2. Miyazaki na razie zostaje, powód ten sam, co u Ioki - nie walczył jeszcze w kategorii, do której przechodzi.

Musza i super musza bez zmian. Narvaez obronił pas, ale rywal tak marny, że nic to zwycięstwo nie zmienia.

Kogucia: McDonnell na razie nie zasłużył na dziesiątkę, rywal cienki był, ale będę go obserwował, bo powinny zwolnić się niedługo 3 miejsca; AJ Banal wypada poza ranking, za niego wchodzi jego pogromca - Pungluang (na miejsce 9), przy okazji zrzucam Tunacao z 8 na 10, a Matsushita awansuje o jeden szczebel - na 8. Darchinyan zostaje na kolejny tydzień, bo czekam na walkę Iwasy. Jeśli ten ostatni pewnie wygra, zmieni Ormianina (który będzie walczył w wyższej kategorii).

Super kogucia: Nishioka spada na 3 miejsce, wkrótce pewnie wyprzedzi go wygrany w walce Mares-Moreno, albo i obaj, jeśli będzie wyrównana. Donaire tym samym ląduje na miejscu 1, a Rigo na 2.

Super piórkowa: wakat na 10 miejscu zajmuje Devis Boschiero.

Dzięki za podpowiedzi, jutro mam dzień wolny, więc jadę dalejWink
Peter Manfredo wraca 29 listopada i wierzę całym sercem,że zagości w Twoim rankingu,że pokaże nową jakość!;p
Co do junior średniej to ja bym z powrotem przywrócił Holta na 10 pozycję Smile
No, pomóżcie mi to wreszcie dokończyćSmile

Uaktualniłem super piórkową. Wyleciał Broner (już na bank tak nisko z wagą nie zejdzie, niedługo pojawi się w dziesiątce lekkiej), pojawił się Gamaliel Diaz, Roman Martinez i Argenis Mendez nieco w górę, Boschiero utrzymał się w dziesiątce.

Super kogucia: wypadł Ndlovu po porażce w eliminatorze, w jego miejsce postulowany przez Was Frampton.

Ciężka: aktualizacja mocno przeterminowanych opisów; miejsca bez zmian.

Junior ciężka: Tarver wylatuje (niska aktywność, udowodniony doping, n/c w ostatniej walce z jego winy), wszyscy za nim o oczko w górę, na 10 miejsce, trochę na kredyt wchodzi Czakijew (też Wasza propozycja).

Super średnia: Stevenson 2 miejsca w górę po wygranym eliminatorze.

Poza tym trochę opisów w innych kategoriach.

Co zostaje?
Lekka do dokończenia (kto na 10 miejsce?!), obsadzenie 10 miejsc w kolejnych 3 kategoriach: junior półśredniej (Allachwerdijew, Holt, Guzman, albo Szafikow), półśredniej (skłaniam się ku Cano) i junior półśredniej (raczej na pewno Gab Rosado) i w końcu przejrzenie średniej.

Powoli zbliżam się do celu, potem, na bieżąco, będzie łatwiej.
Maynard, żartujesz Jones 7? w cruiser? Oglądałeś jego ostatnią walkę z Marronem? Przecież on ledwo sie po swoim lewym prostym nie wywracał. Sylwetka beznadziejna, kondycja jeszcze gorsza, do tego odebrano mu tytuł. Marrone przewrócił się po przestrzelonym ciosie, i ledwo wstał. Za samą aktywność powinien wylecieć.
Czemu w junior półśredniej nie ma opisu Guzmana?
Za 4 tygodnie wraca mój idol Manfredo lecz patrząc na czołówkę kategorii średniej to szczerze mówiąc: wszyscy za mocni...
1.Marco Huck

Maynard? jakiś błąd się wkradł
Oglądając wczorajszy pojedynek zastanawiałem się właśnie nad rankingiem i... mamy problem.

Wcześniej żadnego błędu nie było, walkę z Afolabim wypunktowałem 1 punktem dla Hucka, więc patrząc też na innych rywali, których pokonał (m.in. znajdujący się również w czołówce Lebiediew), dałem go przed Olą i Hernandezem. Wczoraj jednak bezdyskusyjnie przegrał, w dodatku w słabym stylu. Wał na poziomie tego z walki Rios-Abril.

I nie mam pojęcia, co zrobić z cruiser.

Arslan po jednej takiej walce na 1 miejscu, to byłaby przesada. Cała reszta czołówki albo walczy rzadko (Afolabi), albo prezentuje nierówną formę (Hernandez, Huck właśnie, Włodarczyk)... Arslan na pewno wchodzi do dziesiątki (zapewne wyleci z niej Jones), nie wiem tylko, jak wysoko.

To będzie trudniejsze, niż dokończenie lekkiejWink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie