Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

frankore

Mimo wszystko cenię Adamka za to co robi. Choć za bardzo nie rozumiałem jego decyzji o zmianie kategorii wagowej, to i tak trzymam za niego kciuki Smile
Powiem Wam, że im bliżej walki tym bardziej jestem ciekawy tej walki. I nie chodzi mi tu o widowisko sportowe, tylko o fakt, czy Adamek ma tu robić jako dawca rekordu i nazwiska dla perspektywicznego Głazkova. Szczerze mówiąc, wydaje się to bardzo logiczne...
Tomek już raczej lepszy nie będzie (mimo tego co mówi) może jedynie zaprezentować się lepiej niż ostatnio, ale sam wie, że to już końcówka.

@kubala1122331 myślisz, że Duva chce wybić Glazkowa na Adamku?. Niby logiczne, ale z drugiej strony dążą do załatwienia Tomkowi walki o MŚ. No chyba, że już wiedzą, że nie ma takiej opcji. Wtedy rzeczywiście logiczne..
Bez przesady, Adamek nie będzie żadnym dawcą nazwiska w kontekście Głazkowa. Ukraińca uważam za dobrego boksera i czekam na świetny pojedynek. Adamka czeka ciężka przeprawa bo Głazkow jest wg mnie niedoceniany. Jeśli Góral będzie w optymalnej formie to mimo wszystko powinien sobie dać radę. Nie mogę się już doczekać tej walki.
To fakt, że walka może być niezła.Wynika to pewnie też z tego że poziom Adamka się znacznie obniżył i będzie bardziej wyrównana. Wg mnie Adamek na pkt.
Powiem Wam to co słyszałem od Leszka Dudka. Podobno Jeff, który był obecny na tych sparingach Adamka z Glazkovem opowiadał, że Tomek wypadł w tych sparingach bardzo kiepsko, był wręcz obijany, mało tego podobno w którejś z rund Adamek tak pływał, że przerwali sparing. Ile w tym prawdy wie tylko Jeff. Tak czy inaczej wydaje mi się, że ta walka będzie dla Adamka trudna... chyba, że wróci stary dobry Adamek chociażby w takiej formie jak prezentował z McBridem (chodzi mi o szybkość i pracę nóg) a po obejrzeniu tarczowania na treningu medialnym jestem optymistycznie nastawiony. Tomek znowu jest szybki i ruchliwy. http://www.youtube.com/watch?v=Ju0KFRwv3C4
Na sparingu, to Spadafora klepal Floyda, a McCall przewracal Tysona, tym bardziej daruje sobie opisywanie sparingow ktorych bylem naoczm swiadkiem. Powolywanie sie na sparing, to slaby-zeby nie powiedziec zaden- wyznacznik. Mam nadzieje, ze walka z Glazkovem bedzie ciekawa. Sam spodziewam sie najlepszej walki Adamka od dluzszego czasu. Faworytem Polak, jednak kibicuje Ukraincowi.
Error
Sam nie wiem, oby nie, ale tak myśląc, to ME raczej ma większe prawdopodobieństwo zarobić pieniądze na młodym i podobno utalentowanym Głazkovie niż starym i zbliżającym się do końca kariery Adamkiem, który walki o pas już i tak prawdopodobnie nie dostanie (to chyba, że zadecydują względy ekonomiczne, nie sportowe).
Mam nadzieję, że Tomek nie zostawi decyzji w rękach sędziów, bo może być nieciekawie.
@kubala
Podobnież ME bardziej na rękę byłoby gdyby wygrał Glazkov, więc na pewno w jakiś sposób mu w tym pomogą.
Przygotowuję małe podsumowanie kariery Głazkowa, tak aby lepiej ogarnąć go jako pięściarza przed pojedynkiem z Tomaszem - do soboty tekst na pewno się pojawi na forum.

Mam pewne problemy ze znalezieniem kilku walk (chociaż te z bumami średnio mnie interesują).

Jednak bardzo poszukuję video z walki z Bachtowem, lub linku do pobrania tej potyczki. Dzisiaj sporo czasu poświęciłem na szukanie jej, ale jedynie co znalazłem to 3 ostatnie rundy na jakimś ruskim portalu i kilka wygasłych linków do pobrania. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
---
[EDIT]: Już znalazłem walkę Głazkow vs Bachtow.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie