Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(13-11-2013 07:43 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Bardziej mi to wygląda na usprawiedliwianie porażki/remisu awansem. Teraz powie, że jest chory, później powie, że jest wojownikiem i będzie walczył nawet z rękami w gipsie, a na koniec jak zwykle powie "tego dnia nie byłem sobą".

Tak o tym nie myslalem hah... ile ja bym dal, zeby wygral Glazkov, a pozniej uslyszec podobne wymowki z ust Tomasza...Big Grin



Borek, poinformowal przez twitera, ze na 99% walki nie bedzie. Karcer...
Borek różne rzeczy już na tym twitterze pisał....także spokojnie
Borek to najlepiej poinformowany gość w środowisku.

Ktoś złośliwy powiedziałby, że może Adamek widząc słabą formę u siebie i pamiętając sparingi z Glazkovem chce uniknąć porażki..

Ja sam nie wiem co o tym sądzić. Adamek to też człowiek i mógł zachorować. Duży pech jeśli się to potwierdzi. W razie porażki to usprawiedliwienie będzie jedno.
Jeżeli Adamek jest chory i nie w pełni sił, to warto byłoby przełożyć ten pojedynek. Tomasz to nie journeyman, który bez względu na okoliczności wychodzi na ring. Takie wypadki się zdarzają, a niezbyt profesjonalnie byłoby wychodzić do walki nie w pełni sił, szczególnie mając za rywala naprawdę dobrego pięściarza.

Gorzej jak Adamek wyjdzie do walki, przegra i będzie zasłaniał się chorobą - dla mnie to będzie nieprofesjonalne.
Przemek Garcarczyk potwierdza wersję Borka.
Myślałem że zobaczymy Tomka z kimś wartościowym a to klapa.Wielka szkoda ciekawy pojedynek się zapowiadał.
Main Events podobno szuka już rywala dla Głażkowa.

Swoją drogą niezła lipa, bo ludzie kupili bilet na ciekawą walkę Adamek - Głażkow, a dostaną Głażkowa z jakimś no-name'm.
Za duże ryzyko dla Adamka, jakby przegrał to go wywalą z piaskownicy. Nie dziwię się że odwołają walkę, gorzej będzie jeśli po chorobie zamiast Głazkowa weźmie jakiegoś słabiaka na przetarcie. Choć teraz to chyba zaczyna już brakować na takie zabawy czasu.
Jakby nie mogli przełożyć o tydzień walki? Co za problem. Polsat się na pewno zgodziSmile,a TV amerykańska trudno. Kibice na pewno przyjdą. No ale mam nadzieje, że Tomek wyzdrowieje. Mogliby napisać co mu dolega. Jak grypa to wiadomo człowiek o 60 % jest słabszy, jak katar to też lekka masakra, oddychać nie idzie, męczy jak cholera , też się traci z 30 % sprawności.
@kossmiczny
To nie jest takie proste, co z rezerwacją sali itd?

Wydaje mi się, że walka odbędzie się w połowie grudnia lub na początku stycznia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie