Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@TomaszX
Tylko na zdjęciu nie widać, że Adamek miał ubrane buty, a Głazkov nie.

@Krzych
Adamek nawet przechodząc do wagi ciężkiej ważył w granicach 98 kg ( z Estradą ważył 101 ) to jak niby miałby teraz 5 lat później zrobić nagle 95 kg....

Nie kumacie, że Adamek jest coraz starszy i coraz trudniej jest mu zbijać wagę? myślę, że wynik poniżej 100 kg w jego wieku to i tak dobrze. Gdyby Tomek miał zbijać do 95 kg to nie starczyłoby mu czasu na normalny trening.
RedHawk
Chudnie się dietą a nie ćwiczeniami Wink
@RedHawk

Przecież tu nie chodzi o żadne zbijanie tylko o bycie w miarę naturalnej wadze a nie boksowanie bez sensu z 5 kg... czegoś tam. Pompowania Adamka do 100 kg to od początku był lipny pomysł. Siła ciosu i siła fizyczna bierze się z naturalnej masy a nie z pompowania się jakimiś pół mięśniami pół tłuszczem. Równie dobrze może założyć sobie metalowe spodnie, i czy będzie od tego silniejszy i mocniej bijący? Nie. Tak samo jest tutaj, wszystko co Adamek ma ponad 95 to jest zbędny balast, który siły nie dodaje a spowalnia, ograniczając Adamkowi jedyne atuty w tej wadze.
Mój typ na walkę:

- Pierwsze cztery rundy to ringowe szachy, nic ciekawego, raczej starcia rozpoznawcze - bardziej aktywny Adamek może mieć w nich ciut więcej do powiedzenia
- W środkowych rundach Głazkow łapie wiatr w żagle, rozkręca się i zaczyna walczyć na pressingu, skraca ring i wygrywa środkowe starcia trafiając mocniejszymi ciosami
- Ostatnie rundy to trochę zagadka. Nawet zapasiony Adamek od Cunninghama dał radę kondycyjnie w tamtej walce. Głazkow nie wygląda na kogoś, kto pękałby jeżeli chodzi o wydolność, ale z drugiej strony nigdy nie walczył 12 rund, do tego toczonych być może w dobrym tempie. Tutaj może wszystko się rozstrzygnąć. Stawiam jednak na to, że Głazkow dociągnie do mety swoją przewagę wypracowaną w środkowych rundach.

Typ: Głazkow na pkt, 116:112
Kursy już podchodzą pod 1.77 do 2.10. Czy tylko ja jestem taki spokojny o wygraną Adamka?Big Grin
RedHawk
Aha Big Grin
Zostaje jednak przy Adamek na punkty.
@Krzych
Adamek jest po prostu ''napakowany'' przez te kilka lat mocno pracowali nad tym, żeby z Adamka zrobić mocniej bijącego ''ciężkiego''. Zwłaszcza po walce z Kliczko Tomek mocno przykoksił, nie rozumiem tylko dlatego, może jego ambicja była naruszona, że Wit go tak przestawiał po ringu i nic nie mógł zrobić? Tomkowi byłoby teraz ciężko zbić te 5 kg... zwłaszcza, że jego masa nie bierze się z tłuszczu tylko raczej z nadmiaru mięśni.

@Joker
Tłuszcz spala się podczas wysiłku fizycznego, wiadomo, że również dzięki diecie ale nie sądzę żeby KTOKOLWIEK w wadze ciężkiej przed walką miał deficyt kaloryczny i odchudzał jedząc mniej...
(15-03-2014 02:27 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Kursy już podchodzą pod 1.77 do 2.10. Czy tylko ja jestem taki spokojny o wygraną Adamka?Big Grin

Ja aż tak spokojny nie jestem, ale jakbym miał już w realu na kogoś postawić pieniądze to byłby to Polak.
Kurs na wygraną Adamka na punkty - 2.5

Moja prognoza: Adamek wygra 7-8 rund. Ale nie zdziwię się jeżeli zawczasu wydrukowali remis.
O której walka? Czy będzie lecieć na Polsat Sport??
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie