Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Głazkow to bardzo solidny pięściarz, Górala czeka ciężka przeprawa jednak jestem pełen nadziei, że to Polak okaże się zwycięzcą tego pojedynku.
Nawet negocjacje co do pojedynku Chisora vs Pulev zostały przesunięte na 18 marca tak by wiedzieć czy to Góral będzie zwycięzcą (w przeciwnym razie walka Bułgara z Dereckiem może być wątpliwa). Jeśli wygra Glazkov ewentualny eliminator sporo straci na atrakcyjności, walka Pulewa/Chisory z Adamkiem sprzedałaby się zdecydowanie lepiej.
Jedyna walka w której będę kibicował Tomaszowi , niech zbije tego Ukraińca .
Wydaje mi się, że Adamek będzie stroną aktywniejszą, robiącą więcej szumu, ale to Głazkow będzie bardziej precyzyjny w swoich poczynaniach.

Tomasz lubi wyłapać, coraz częściej zawodzi go refleks, a Głazkow bije bardzo precyzyjnie lewy i prawy prosty. W szachach na środku ringu lepszy powinien być Ukrainiec, który technicznie jest bardzo poukładany. Zadaniem Adamka będzie nie dopuszczenie do partii szachów. Polak powinien narzucić tempo, próbować wciągnąć Ukrainca w intensywną walkę (Głazkow jeszcze nie walczył 12 rund z przeciwnikiem, który zmusza go do wysiłku) i w końcówce uzyskać przewagę.

Pytanie w jakiej dyspozycji będzie Tomek? Dawno nie walczył, a jego ostatnia walka z Guinnem nie mówi nam zupełnie nic.
Mnie to razi sposób wyprowadzania ciosów Adamka - taki rogal, ani to sierp ani to cep takie niewiadomo co. W dodatku wyglądają te ciosy na straszliwie waciane...

Dyspozycja Tomka w walkach z USS czy Eddie'm była przeciętna i w sobotę nie spodziewam się niczego innego. Sporo wyłapanych ciosów na twarz, trochę wiatru, kilka serii i wzajemne próby zdominowania walki. Po szcześliwej decyzji wygra pewnie Polak.
@KrychuTMT
Dlaczego jedyna?

Wbrew temu co prezentują nam bukmacherzy dla mnie minimalnym faworytem tej walki jest Głazkov. Podobno na sparingach Adamek dostawał ostre wciry... i jest to potwierdzone info. Sam Adamek w każdym wywiadzie wspomina o tym, że ''sparing to nie walka'' coś więc musi być na rzeczy. Jeff Wojciechowsky, który był na sparingu twierdzi, że w pewnym momencie musieli go zatrzymać bo Adamek pływał. Wszystko będzie zależało od formy Adamka, jeżeli wziął sobie parę rzeczy do serca to zobaczymy maksymalnie wersję z walki z Aguilerą.

TOMASZ ADAMEK WALCZYMY O PRZYSZŁOŚĆ!!!
Co do walki z Aguilerą to gdyby Tomek potrafił jeszcze tak boksować w ofensywie jak wówczas to byłbym zadowolony. Bo obrona zawsze szwankowała i każdy niemal wsadzał mu ciosy bez większego trudu.
Ale to potwierdzone info to nie z tego samego źródła co mówiło, że Wach ma szklankę? Bo tu nie ma żartów, ludzie przeczytają, hipoteki porobią, dorobek życia zastawią stawiając na Głazkowa, a potem się okaże, że to tylko takie tam żarty Wink

Tak czy siak dla mnie też minimalnym faworytem jest Głazkow, bo młodszy, bo większy, a i być może nieco zdolniejszy. Do tego co może być kluczowe - Duva i sędziowie mogą tym razem nie pomagać Adamkowi albo co gorsza - pomagać Ukraińcowi.
Nie ukrywam, ze Glazkov mnie troche zawiodl w ostatniej walce. Usprawiedliwia go jednak to, ze przygotowywal sie pod innego rywala. Dodac moglbym tez, ze Wilson zaprezentowal sie z bardzo dobrej strony, i raczej nikt sie tego nie spodziewal przed walka.
Co do Adamka, to nic nowego tu nie napisze. Ostatnie walki nie zrobily na mnie zdanego wraznia, zeby nie napisac, ze byly slabe. Kontuzjowany Chambers, to chwilami bawil sie z Tomkiem, a bardzo rowna walka z jednorekim zawodnikiem(mialem 1punktem dla Eddiego), juz daje do myslenia. Cunninghama, to Polak chyba zlekcewazyl zyjac wspomnieniami sprzed lat, i jakby nie "obiektywni" sedziowie, to USS powinien zostac ogloszony zwyciezca po lekcji boksu jaka zafundowal spasionemu "Goralowi". Walke z Guinnem, czy Walkerem przemilcze bo sa to zawodnicy trzeciego/czwartego sortu.
Mimo wszystko, mimo tych kilku zdan krytyki, faworytem jak dla mnie, jest bardziej doswiadczony Tomek. Po cichu jednak licze, ze Glazkov zaskoczy, i da co najmniej rowna walke. W kazdym razie, potyczka zapowiada sie ciekawie i chetnie zobacze jak to wszystko bedzie wygladalo w ringu.Smile
@Matys
No i po co wracasz do tego tematu? posłuchałem wtedy tej osoby bo podobno była na sparingu Szpilka-Wach i tyle... przejechałem się na tym i z pewnością nie będą już podawał ''pewnych'' informacji z tego źródła. A co do sparingu Adamek-Glazkov, wystarczy zapytać Jeffa Wojciechowskiego, który był świadkiem sparingu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie