Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Pojedynek Adamek-Głazkow jednak się odbędzie. A szkoda. Już miałem nadzieję, że znajdą Góralowi kogoś ciekawszego.
(19-11-2013 12:58 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]A szkoda. Już miałem nadzieję, że znajdą Góralowi kogoś ciekawszego.
Np. kogo?
Dla mnie zestawienie Adamek-Glazkov, to swietna opcja dla obydwu.
(19-11-2013 01:00 PM)BMH napisał(a): [ -> ]
(19-11-2013 12:58 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]A szkoda. Już miałem nadzieję, że znajdą Góralowi kogoś ciekawszego.
Np. kogo?
Dla mnie zestawienie Adamek-Glazkov, to swietna opcja dla obydwu.
Pulew, Fury, Arreola, Chisora, Solis, Perez...

Głazkow dla Adamka nic nie da. Brak nazwiska, a i zagrożenie jakieś jest.
(19-11-2013 01:07 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Pulew, Fury, Arreola, Chisora, Solis, Perez...

Głazkow dla Adamka nic nie da. Brak nazwiska, a i zagrożenie jakieś jest.

1) Temat Puleva juz byl przerabiany... nie wyszlo pierwszym razem, to z podobnych przyczyn nie wyjdzie drugim. Fury, Perez(rozumiem, ze usilnie chcesz porazki Polaka?), to na dzis dzien karca Adamka, nie wiem po co "Goralowi" takie walki... on ma w nich szanse minimalne. Arreola, jest po porazce(odbudowal sie troche na szklanym Mitchellu), w IBF jest chyba nizej niz Glazkov, a z tego co ciegle sie slyszy, to Polak walczy wlasnie o wysokie miejsce w IBF. Chisora w IBF, jest chyba rowniez za Glazkovem. Solis(o ile zrobi optymalna forme), ze swoim boksem bedzie mniej pasowal Adamkowi niz Glazkov. Zreszta od kiedy to Solis, jest ciekawszy od Glazkova? Co walke Odlaniera, to na portalach tylko slychac, ze gruby, wolny, ze chu*owy kondycyjnie, ze przejadl talent, ze zmarnowana kariera etc. Uwazasz, ze Solis ktory ma w ostatnich potyczkach problemy kondycyjne, jest lepszym rywalem dla Tomka, niz Glazkov?

2)Nie wiem Metzger, moze cos zle przeczytalem... wygrana z Ukraincem, Adamkowi nie daje drugiego miejsca zaraz za Pulevem?
(19-11-2013 12:58 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Pojedynek Adamek-Głazkow jednak się odbędzie. A szkoda. Już miałem nadzieję, że znajdą Góralowi kogoś ciekawszego.

Brak słów Metzger...
Pulew, Fury, Arreola, Chisora, Solis, Perez...

Litości...
Z każdym z nich szanse na przegraną są spore, to się po prostu nie opłaca, a Głazkow jest mało obyty, dobrze poznany i do przewalenia na pkt.
Z Pulewem Adamek nie wygra, z Furym szanse marne skoro z Grantem się naciągał a teraz jest o wiele słabszy, Solis nawet z nadwagą jest groźny, Adamek jest za wolny żeby go wypykać, a jakichś wielkich problemów kondycyjnych u LaSombry nie widziałem. Perez za niebezpieczny, małe szanse.

Z Arreolą Tomek wygra bo to zwykły cepiarz, drugi raz jest w stanie go ograć, jestem pewien. Dlatego się dziwię że temat walki z Koszmarem zaginął. Inna sprawa że Adamka na HBO pewnie nie chcą puszczać.
Jeśli pojedynek z Głazkowem ma podbić notowania Adamka w IBF to on tej opcji nie puści. Nie dziwi mnie to.
@Calaf
Straszne bzdury piszesz. Najpierw napisałeś listę, w której ująłeś Arreolą a pod tą listą napisałeś, że z każdym z nich szansą na przegraną są spore, i że się nie opłaca. Na końcu posta jednak wspomniałeś o Arreoli, że Adamek może z nim wygrać... Pulev, Solis co widzisz w tych gościach? sorry, ale Adamek to nie jest Saglam czy inny Larsen, dlaczego Solis miałby z Tomkiem wygrać? i niby nie ma problemów z kondycją? chłopaku, pooglądaj jego przed ostatnią walkę z Larsenem, on tam w 11-12 rundzie oddychał dupą! a przepraszam gdzie ociężały Larsen a w miarę szybki i ruchliwy Adamek? Pulev natomiast mógł zrobić wrażenie pokonując Ustinova czy Dimitrenkę, co jak co, ale są to pięściarze z elity wagi ciężkiej, wygrana nad nimi to nie lada wyczyn, zapewne sam Władimir zazdrości Pulevowi takich nazwisk w rekordzie. Co do Pereza, gość jest na prawdę dobry, ale padł kondycyjnie po 3-4 intensywnych rundach z Abdusalamovem. Stracił przez to na technice i sile zadawanych ciosów. Oczywiście nie mówię, że Adamek by z nim wygrał, akurat z tej całej listy Arreola,Pulev,Solis uważam, że to on miałby największe szanse na pokonanie Górala.
Szczerze, to ja nie jestem pewny, czy dzisejszy Adamek wypunktowalby Arreole. Szanse na to sa, a jakby bylo w praktyce to trudno przewidziec. Dla mnie z tej calej listy, to Tomasz moglby przegrac z kazdym. Perez, Pulew, Fury, Solis byliby moimi faworytami. Arreola, czy Chisora 50na50.
Mam nadzieję, że pojedynek Adamka z Głazkowem będzie świetnym widowiskiem i oby odbył się on jak najszybciej.
Adamek poza braćmi Kliczko obecnie ma szansę na zwycięstwo z każdym pięściarzem w HW, choć nie z każdym byłby faworytem (Pulew, Fury). Haye'a nie biorę pod uwagę bo nie wiadomo czy będzie kontynuował karierę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie