Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
w ogole sie nie odbedzie bo Adamek na sama mysl o walce z Glazkovem ma pelne slipy.
@wejman90
Nie zwracaj uwagi na nieudolne posty jeszcze bardziej nieudolnego trolla.
A mi się wydaje, że termin nieodpowiedni, bo u nas w godzinach wieczornych tę walkę wygryzie inna, zdecydowanie bardziej ciekawa gala bokserska, gdzie będzie walczyło dwóch legendarnych bokserów. W nocy z kolei walczy Andre Ward. Po prostu ME dba o to, by jak najwięcej ludzi obejrzało tę walkę, a w tę sobotę jest tyle kapitalnych walk napchanych, że pojedynek Adamka z Głazkovem zobaczyli by tylko trenerzy.

A tak poważnie, to wielka szkoda, szykowałem się na tę walkę, bo zapowiadała się smakowicie, ale cóż, znów będę musiał obejść się smakiem. Szkoda, że z tej "wielkiej" jesiennej walki Adamka niewiele zostało. Najpierw miał być rywal z najwyższej półki, okazało się, że będzie typowy solidny średniak, teraz okazuje się, że walki w ogóle nie będzie.
Ale cóż, jeśli Tomek jest chory, to byłoby mega nieprofesjonalne wyjść na ring. Gorzej tylko jeśli ta choroba jest wymówką... Ja nie oceniam, nie wiem jak tam naprawdę jest, mogę się jedynie domyślać.
Dzwonil do mnie Roger i potwierdzily sie moje slowa ech... ponoc Adamek mial pelne slipy i poprosil dzienniekarzy zeby upozorowali chorobe;(
pewne info.
Mnie to zastanawia... bylo przeziebienie(podobno kilka dni), wczoraj byl lekarz, a oficjalnego potwierdzenia odwolania walki jeszcze nie ma. Na co wiec czekaja?? Zabawna sytuacja, przeciez jak Adamek jest chory, to nie ma co trzymac w niepewnosci organizatorow, kibicow, jak i samego Glazkova.
A może to całe odwołanie walki Adamka ma jakiś związek z walką Snarski-Zegan?
No dobra, odwołali walkę, ale czemu nie podadzą żadnych szczegółów? Co to za tajemnicza choroba? Grypa, sraczka, choroba filipińska? Dlaczego pyłek pszczeli zawiódł?
Straszny zawod... ludzilem sie, ze tylko takie zagranie by wybic rywala z rownowagi.Sad Kto zatem dla Glazkova? Mam nadzieje, ze nie bedzie to jakis "leszcz". Z drugiej strony na szybko przed walka, to trudno o dobrego rywala...
Ja bym się nie zdziwił gdyby ściągnęli dla Głazkowa Gaverna.
Gavern walczy dzisiaj w Prizefighterze, więc jego kandydatura odpada. Poczekajmy jeszcze z tym Adamkiem, bo sam jestem ciekaw oficjalnego powodu. Niezła afera może być, jeśli sprawdzą się niektóre informacje.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie