Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@RedHawk

Ja nie lubię Adamka? To był zawsze jeden z moich ulubionych bokserów i idol dopóki nie zacząłem szerzej interesować się boksem. Teraz trochę spuścił z tonu, a Vitalij sprowadził nas wszystkich na ziemię w bardzo bolesny sposób, ale i tak pozostaje mi ogromny sentyment do niego. Nawet na Guinna wstawałem, sam nie wiem po co... Po prostu mówię jak jest, Głazkow jest bardzo przeciętny i Adamek spokojnie z nim wygra. A że walka nie budzi emocji, to dlatego, że sam Głazkow nie budzi ani żadnych emocji ani żadnego zainteresowania.

Kolejny już raz gadasz jak potłuczony a ten komentarz jest niemal prosto repertuaru copa.

(13-03-2014 12:59 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]że to jedna z niewielu walk Tomka, którą pooglądasz itd...

Nie bardzo rozumiem co tu masz na myśli, bo napisane jest to tak jakbym napisał, że walka z Glazkowem to jedna z niewielu walk Adamka, którą będę oglądał. Pewnie chodziło Ci o to, że rzekomo napisałem, że oglądałem niewiele walk Tomka czy coś w ten deseń. W każdym razie w obu przypadkach poproszę cytacik z miejsca, w którym tak napisałem.
@Krzych
Zwracam honor, pomyliłeś mi się z KrychuTMT. Podobne nicki.
Kariera Tomka stanęła na zakręcie, ewentualna porażka z Głazkowem chyba definitywnie skreśla Adamka z szans na wielką wypłatę i walkę o pas z Władimirem.Adamek IMHO stracił już sporo zdrowia i fizycznie nie ten sam zawodnik co kiedyś.Głazkov to naprawdę dobry bokser i może się okazać nie do przejścia dla tomka, oby okazało się inaczej.
@RedHawk

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale ok, rozumiem.

@BESTIA

Szanse Adamka na walkę z Kliczko już nawet teraz są mocno niepewne. Pierwszy w kolejce jest Pulev, który idzie z mandatory. Następna obrona będzie dobrowolna, więc przeciwnikiem będzie zapewne Chisora celem wyrównania rachunków. Argument kasy, wypełniania stadionu i PPV w Polsce nie będzie po stronie Tomka, bo Wladimir może to samo zrobić w UK z Chisorą, zgarniając funty a nie złotówki. Zakładając, że nie będzie walki Chisora-Pulev to Adamek dobije się do Kliczki najwcześniej za rok. Kto wie co się do tego czasu stanie... Do tego dochodzi potencjalne starcie Kliczki w nowym mistrzem WBC. Adamek wcale nie jest tak wysoko w kolejce. Jest obowiązkowy Pulev, następnie mistrz WBC, którego Kliczko zawsze wybierze najpierw jeżeli będzie taka okazja, potem jest Chisora, który ze względu na aspekt finansowy i dawne porachunki ma pierwszeństwo przed Tomkiem i wtedy być może, podkreślam, być może jest Adamek. Optymistycznie licząc Adamek i tak ma rok czekania, a zapewne wyjdzie więcej.
"Po jednym z ostatnich treningów Roger pokazywał dziennikarzom pęknięte szkła w okularach. Podobno podczas tarczowania jeden z ciosów Adamka przeszył powietrze, ale podmuch powietrza był tak duży, że trenerowi aż pękły szkła w okularach. To świadczy o tym, że Adamek jest w niezłej formie – mówi Kostyra."

HahahahahaBig Grin Oooo nie, nie wytrzymam... Umieram... HahahahaBig Grin
Krzychu
O kurw... hahaha zaraz wkleje to na wszystkie portale gdzie jestem zalogowany.Big Grin Perelka!! Zrodlo tych idiotyzmow to gdzie znajde?
@BMH

Ja to wyczytałem na głównej: http://www.bokser.org/content/2014/03/13.../index.jsp
Ok, ok juz to rozkminilem. Teraz pytanie-czy to Roger opowiada te bajki, czy moze sam Andrzej Kostyra buduje atmosfere przed walka, i wciaska taka ciemnote? Andrzej K. ma ostry balagan na strychu.Big Grin
Nie wiem, na prawdę nie wiem, takie rzeczy po prostu przekraczają moje zdolności rozumowaniaBig Grin To jest po prostu beyond belief i over my headBig Grin
Kostyrze to ślina leci jak usłyszy gdzieś coś głupiego co później może sprzedać na wizji... Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie