Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
RSC-2, kiedys pisal, ze Kostyra to zajebisty fachowiec.. w Stanach wielu wymieka przy Andrzeju z Polski.. takie rzeczy mozna bylo przeczytac.Wink
Weź w ogóle, nie dobijaj mnie już... Kto to wymyślił, że człowiek jest najinteligentniejszą istotą na świecie... a, no tak, człowiek...

Ciekawe co tam będzie na ważeniu, oby dosyć wyraźnie poniżej setki dla Adamka. Bo jak będzie jakieś 102 czy coś podobnego to niczego dobrego nie można będzie się spodziewać...
Oni planują zrobić dzisiaj to ważnie czy tak niekoniecznie....?
Hahaha Big Grin
Pewnie wyrobią przed pójściem spać Wink
Kurde, kto to jest Glazkov... tutaj jest jak w sytuacji z Martinez vs Cotto. Faworyt (Martinez/Adamek) ma mega długą przerwę przed którą nie błyszczał i nie wiadomo w jakiej jest teraz dyspozycji. Ale o ile Cotto jest pięściarzem bardzo dobrym, o tyle Glazkov to jest rzemieślnik, który może mieć kłopot nawet ze zardzewiałym Adamkiem. A mimo wszystko uważam, że Tomek poniżej pewnego poziomu nie zejdzie - raczej negatywnej powtórki Golota-Adamek nie zobaczymy i wyjadacz będzie lepszy na ringu.

Zastanowiłbym się nad kartami punktowymi i ew. strategią promocyjną MainEvents, ale jak już Łomaczenko nie dostał pasa, to ufam sędziom w 100% ; )

Typ?
Adamek na punkty i to dość wyraźnie, jakieś 117:111 (przy założeniu że faktycznie zmieści się w 100kg i będzie wyglądał spoko loko).
Nie no poważnie, ja dziś wstałem o 5, już mi się oczy same zamykają. Ważenie Garcii było kilka godzin temu, na co oni czekają?
Czekałem na to ważenie, czekałem. W końcu odpaliłem sobie FIFE żeby nie zasnąć. Wchodzę na ringpolska - po ważeniu. Arghhh...
W każdym razie Adamek 99,7, Głazkov 99.
Dobrze że poniżej stówki z drugiej strony siła ciosu spadła i będzie trudno o czasówke :/
[Obrazek: tomasz-adamek-wiaczeslaw-glazkow-duze-002.jpg]
Dobrze, że poniżej 100 ale ja nadal nie rozumiem po co Adamkowi tyle zbędnego balastu. 95 byłoby idealne. Wystarczy spojrzeć na jego sylwetkę, po co mu te 5 kg? Na siłę to wpływu nie ma żadnego a tylko spowalnia i to dosyć znacznie.
Adamek wcale nie ustępuje warunkami fizycznymi Ukraińcowi myślałem że jest z 5 cm niższy.Zmieniam typ:Adamek na punkty po bardzo równej walce.
Nie chcę być złym prorokiem, ale wydaje mi się, że Adamek nie wygra tego pojedynku. Walczy coraz rzadziej, forma też pewnie coraz słabsza. Nie widzę też w Adamku tego zacięcia i pazura, który widziałem jeszcze do walki z Chambersem. Niestety, ale teraz wygląda mi na to, że dla Tomka nic poza kasą się już nie liczy. W sumie mu się nie dziwię. Wiek robi swoje. Głazkow to z kolei znakomity technik i jest na pewno bardzo zmotywowany aby pokonać pięściarza o tak znanym nazwisku jak Adamek. Wiaczesław Głazkow via unanimous decision (115-113, 115-113, 117-111).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie