Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Calaf
Ale dlaczego nie? bo zareagowałem na Twój tekst, że Adamek chwiał się po ciosach Cunninghama?
Jeśli chodzi o I walkę Adamek vs USS to Polak wówczas chwiał się po ciosach Cunninghama. W II chyba nie było takiej sytuacji mimo wielu przyjętych ciosów.
Walka Adamek-Glazkov... no nie jest walką, na którą się czeka. Niestety ale nazwisko Glazkov nie mówi wiele więcej niż średniak jakich tysiąc. W dodatku z wałkiem ze Scottem za plecami. To jest po prostu typowa walka, która ma zachować największy stosunek zysku do ryzyka. Zysk będzie bo 2 miejsce w IBF "na ziemi nie leży", choć swoją drogą niewiele do tego brakuje, a ryzyko w tej walce jest minimalne. W obecnej formie Adamek musi iść taką drogą bo walki z takimi zawodnikami jak Pulev, których jeszcze jakiś czas temu nauczył by boksu teraz stają się ryzykowne. Jedyna szansa Adamka jest taka, że Arreola pokona Stiverne i potem zapragnie rewanżu z Góralem. Sama wygrana Chrisa jest niemożliwa a gdzie tu myśleć o tym co zrobi po rzekomym zdobyciu pasa. Inne jakieś opcje "dopadania" Wladimira to jest tylko mydlenie oczu, w które ani on sam ani nikt z jego teamu po prostu nie wierzy. Zakładając, że wszyscy są pełnosprawni umysłowo. Jeżeli Adamkowi nie uda się jakoś dobić do WBC to pozostaje tylko wypłata z Wladimira o ile po takiej kompromitacji z Vitalijem jego brat w ogóle będzie chciał walczyć z Góralem. W innym kraju niż Niemcy by to nie przeszło ale na szczęście to nie jest zbyt inteligentny naród i wypełnią stadion nawet jakby Wladimir miał walczyć z obojętnie kim. Na WBC swoją drogą są duże szanse. Nawet jak wygra Stiverne. Przecież Adamek jest już dawno poza dobrą formą i jest do pokonania a do tego gwarantuje pieniądze. Jak Stiverne będzie chciał potrzymać ten pas chociaż trochę dłużej to powinien się dobrze zastanowić nad taką opcją. A Adamek też jest jeszcze w stanie wygrać z zawodnikiem tej klasy. Czas przyniesie wiele odpowiedzi, ale moim zdaniem Adamek i jego team powinni teraz rękami i nogami dobijać się do pasa WBC. Nie ważne za jakie pieniądze, niech nawet oddadzą gażę Adamka dla Stiverne. Takiej szansy może już nie być a celowanie w IBF i walkę z Wladimirem jest po prostu ostatnim skokiem na kasę. A walka o WBC nie zamyka drogi do Wladimira a wręcz może ją szerzej otworzyć i w przypadku zwycięstwa Adamka gaża z walkę z Wladimirem rośnie o 1000%.
Dlaczego wielu z Was uważa że z Adamka już nic nie będzie? Poza kontrowersyjną wygraną z Cunninghamem dał powody do traktowania go jak emeryta? Jak przegra z Głazkowem to będą głosy, że Adamek się już skończył, a jak wygra to że Głazkow to leszcz...
Ja bym jeszcze Adamka nie spisywał na straty...
Nikt tu nie spisał Adamka na straty. Przynajmniej nie ja. Po prostu walka z Vitalijem i Cunninghamem trochę sprowadziła na ziemię. Nie uważam jak co poniektórzy, że Adamek już nie ma szans ani z Pulevem, ani z Wilderem(kto to jest Wilder?) ale realizmu też trochę potrzeba i nie ma co pompować balona, że Adamek idzie po Kliczkę... Teraz gdy nie ma Haye i Vitalija to cała czołowka po za Wladimirem jest w zasięgu Adamka i jak najbardziej może coś osiągnąć ale jego szanse znacznie zmalały bo wielu zawodników się rozwinęło podczas gdy Tomek na pewno jest już na równi pochyłej.
Martin
No właśnie dał walką z Cunnem. Ano pewnie dlatego, że to jego ostatni poważny pojedynek i nie wypadł w nim jakoś genialnie Tongue Niech odzyska nasze zaufanie, moje jeszcze może.
Czy to prawda, że pojedynek Adamka z Głazkowem ma być eliminatorem do Kliczki???
Słyszałem, że zwycięzca tego pojedynku zdobędzie drugie miejsce w rankingu IBF.

Jak panowie typujecie? Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta.
Robi się duże zamieszanie bo eliminator IBF już się odbył. Pulev pokonał w nim Thompsona. A co do walki Adamek vs Glazkov to myślę, że nie będzie to ostateczny eliminator (w sumie dosyć słabe zestawienie). Będzie to być może półfinał eliminacyjny, dopełni go walka Pulev vs Chisora.
Myślę że Adamek po zaciętej walce minimalnie przegra.Spodziewam się efektownej walk bo w pykaniu to Adamek będzie zjadał lewe proste i długie prawe nad opuszczoną lewą .Będzie zmuszony podkręcić tępo żeby coś ugrać a myślę że Głazkow nie będzie miał zamiaru się cofać.Drugi scenariusz czyli Adamek okazuje się wyraźnie szybszy i może sobie pozwolić na to co lubi czyli doskok seria odskok wydaje mi się nieco mniej prawdopodobny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie