Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Z Kołodziejem miał boksować jakiś czas temu w eliminatorze IBF bodajże.
Borek pisał, że Adamek chory od bodajże soboty. Nie zgadzają się te raporty, ale trudno. Ktoś może mieć złe informacje. Wilsona potwierdził na Twitterze Przemek Garczarczyk.
Ja to myślę, że pełnej prawdy to my możemy nigdy nie poznać...
Na Greenpoincie ludzie gadają, że Adamek podobno wprowadził się w śpiączkę farmakologiczną w poniedziałek wieczorem na imieninach szwagra. W środę rano go wybudzili, a wtedy zażyczył sobie skrzynki piwa. Kathy Duva miała inną wizję, więc Tomek trochę ją zrugał. No i z takiego drobnego nieporozumienia od słowa do słowa doszło do rezygnacji z tej walki.
Hugo
Nic śmiesznego...
Tematy związane ze śpiączką są tak zabawne jak twoje wywody na temat wieźniów z Auschwitz...
@Joker
Ja to specjalnie napisałem dla Ciebie, bo sądziłem, że gość z takim nickiem będzie miał ochotę pożartować. Przykro mi, że nie trafiłem w Twoje poczucie humoru. Miałem jeszcze coś wrzucić o babie, co przychodzi do lekarza, ale to też może się skojarzyć z chorobami i śmiercią. No to memento mori i koniec offtopu.
Hugo
Lubie pożartować ale w czasie gdy Mago walczy o życie żarty związane z śpiączką jakoś mnie nie bawią :/
@Hugo
Zastanów się czasami co piszesz...
Ale z was sztywniaki. Już Mago jest mniej sztywny od was.
@Metzger
To też porównanie niezbyt na miejscu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie