Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Dudas
Jeff powiedział, że jednak Adamek obsrał zbroje?
(14-11-2013 06:06 PM)Dudas napisał(a): [ -> ]Gavern walczy dzisiaj w Prizefighterze, więc jego kandydatura odpada.

Jaja bylby, jakby Gavern zaliczyl "becki" w turnieju i jeszcze wyszedl do Glazkova.
Mam inne źródła, inne informacje. Generalnie dobrze się stało, że Adamek nie wyszedł do walki.
Jezeli nie czul sie na silach, to pewnie ze dobrze. Zobaczylbym Glazkova z Thompsonem... tylko czy Tony trenuje? W kazdym razie, absolutnie sie nie spodziewam ogorka.
Podobno Thompson napisał, że nie trenował i za taką kasę nie wyjdzie do Głazkowa. Pewnie jak oferta będzie wyższa "Tygrys" poczuje się na siłach ; )

Dla mnie walka bez sensu - dziadek Thompson bez przygotowań -__-
Stawiam na Cunninghama. Main Event powinno mu jednak dać gwarancje, że jeżeli przegra dostanie rewanż bo zakładam, że nie jest zbytnio przygotowany do walki.
@Dudas

Zapytam wprost: Czy chodzi o doping ?
@Pakman
Jaki doping? Adamka zawsze duża rzesza fanów dopinguje więc to raczej nie o to chodzi.
Nic nie wiem o żadnym dopingu. Chodzi o politykę Main Events i politykę obozu Adamka. Zdaje się, że mają bardzo różne wizje prowadzenia jego dalszej kariery...
Stawiam na walkę z jakimś ogórkiem, lub odwołanie gali.

Ale tak osobiście to - kurwa! Zrobiłem przegląd zawodowej kariery Głazkowa na 4 str A4, do tego zabierałem się za napisanie analizy szans obu pięściarzy, a tu taki kanał -__-
Już podobną historię przeżyłem z niedoszłą (na szczęście) walką z Toneyem - obejrzałem jego wszystkie walki w HW, a w połowie pisania tekstu zdementowali ten pojedynek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie