Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Hmmm dziwna sprawa... właśnie oglądałem wydarzenia a tam... wiadomość o tym jakoby w październiku miało dojść do walki Adamek-Włodarczyk na gali PBN 3....
Na wydarzeniach tak mogą mówić bo to program polsatowski...
Jeśli Adamek wygra z Głazkowem to raczej z Diablo nie zawalczy.
@RedHawk
Już pisałem o tym w innym temacie Tongue
Walka z Głazkowem to minimalizm ze strony Adamka.

Adamek ,albo chce zaliczać się do czołowki HW , albo tylko udaje i szuka przeciwników którzy mu leżą.

Ja szanuję bokserow którzy biorą każdą walkę.

Oczywiście ,że propozycja finansowa za walkę z Pulewem była poniżająca , ale należało ją wziąć rozłożyć Pulewa i wtedy mieć walkę za miliony.
Dobieranie sobie przeciwników ,oraz sztuczne rankingi federacji to cyrk ,a nie sport. To już wrestling jest uczciwszy bo przynajmniej nie ukrywają się z tym ,i nie udają i że jest to szoł a nie sport..
(28-12-2013 08:37 PM)Martin napisał(a): [ -> ]Na wydarzeniach tak mogą mówić bo to program polsatowski...
Jeśli Adamek wygra z Głazkowem to raczej z Diablo nie zawalczy.

Dokladnie. Jak wygra, to bedzie celowal w wyplate od Wowy, jak przegra, to przyjedzie po wyplate do Polski. Tak, czy inaczej Adamek pokieruje tak kariera zeby kasa sie zgadzala(i dobrze).Big Grin
Zgadza się, ale jakie szanse Adamek miałby z Pulewem? Pomijając wałek, który pewnie by się wydarzył przy równej walce, a moim zdaniem wcale potrzebny by nie był na schyłkowego Adamka, co się dziwnie chwiał po ciosach cruisera Cunna?Nie widzę Adamka wygrywającego z Pulewem, a jakby przegrał to szans na titleshota już nie będzie żadnych, teraz są nikłe. Kariera Adamka w HWD jest bardzo głupio prowadzona, ale akurat Głazkow to pomysł dobry. Rzecz jasna pod względem rankingowym, bo sportu to tutaj nie ma od przeprowadzki do wagi ciężkiej.
@Calaf
Chwiał się po ciosach Cunninghama? chyba oglądaliśmy inną walkę. A wbrew wszelkim opiniom Adamek szanse z Pulevem ma, nie wiem tylko co większość widzi w tym Bułgarze takiego niesamowitego. Ostatnio powolny jak ketchup Thompson dał mu kilka wyrównanych rund dopóki nie spuchł...
Ja tam widzę większe szanse Adamka z Pulevem niż Wilderem który cepami mógłby złamać Tomka na początku.
@Calaf

Wszystko zależy od tego ,czy boks rozpatrujemy w aspekcie sportowym , czy finansowym.
Ja jestem za zrównoważeniem tego stanu rzeczy.
Ale także nie potępiam aspektu czysto finansowego, gdzie nie liczy się nic oprócz kasy.
Ale wtedy jestem taką walką mało zainteresowany. Tak samo jak mało interesuje mnie to, że Bieber za album Believe zarobił miliony skoro muzycznie ten autor nie przedstawia dla mnie żadnej wartości.

A więc zarabiania pieniędzy na sporcie nie potępiam, ale się tym ani nie fascynuję ani nie podniecam.
Interesują mnie pojedynki z przeciwnikami atrakcyjnymi sportowo ,a nie finansowo.
Choć najlepiej gdy jedno i drugi idzie w parze. Wtedy wilk syty i owca cała.
Ze sportu mam emocje a z samych finansów Adamka nie mam nic.
Rozumiem ,że dla Adamka aspekt finansowy jest najważniejszy. I tego nie kwestionuję.
RedHawk wiem co oglądałem i co widziałem.O Adamku z Tobą lepiej nie rozmawiać.
Adamek ma szanse z Pulewem, z Wilderem go nie widzę kompletnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie