Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
08-11-2013, 09:04 AM
Post: #51
RE: Adamek - Głazkow
Mimo wszystko cenię Adamka za to co robi. Choć za bardzo nie rozumiałem jego decyzji o zmianie kategorii wagowej, to i tak trzymam za niego kciuki Smile
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 02:03 AM
Post: #52
RE: Adamek - Głazkow
Powiem Wam, że im bliżej walki tym bardziej jestem ciekawy tej walki. I nie chodzi mi tu o widowisko sportowe, tylko o fakt, czy Adamek ma tu robić jako dawca rekordu i nazwiska dla perspektywicznego Głazkova. Szczerze mówiąc, wydaje się to bardzo logiczne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 08:32 AM
Post: #53
RE: Adamek - Głazkow
Tomek już raczej lepszy nie będzie (mimo tego co mówi) może jedynie zaprezentować się lepiej niż ostatnio, ale sam wie, że to już końcówka.

@kubala1122331 myślisz, że Duva chce wybić Glazkowa na Adamku?. Niby logiczne, ale z drugiej strony dążą do załatwienia Tomkowi walki o MŚ. No chyba, że już wiedzą, że nie ma takiej opcji. Wtedy rzeczywiście logiczne..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 10:58 AM
Post: #54
RE: Adamek - Głazkow
Bez przesady, Adamek nie będzie żadnym dawcą nazwiska w kontekście Głazkowa. Ukraińca uważam za dobrego boksera i czekam na świetny pojedynek. Adamka czeka ciężka przeprawa bo Głazkow jest wg mnie niedoceniany. Jeśli Góral będzie w optymalnej formie to mimo wszystko powinien sobie dać radę. Nie mogę się już doczekać tej walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 11:18 AM
Post: #55
RE: Adamek - Głazkow
To fakt, że walka może być niezła.Wynika to pewnie też z tego że poziom Adamka się znacznie obniżył i będzie bardziej wyrównana. Wg mnie Adamek na pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 01:20 PM
Post: #56
RE: Adamek - Głazkow
Powiem Wam to co słyszałem od Leszka Dudka. Podobno Jeff, który był obecny na tych sparingach Adamka z Glazkovem opowiadał, że Tomek wypadł w tych sparingach bardzo kiepsko, był wręcz obijany, mało tego podobno w którejś z rund Adamek tak pływał, że przerwali sparing. Ile w tym prawdy wie tylko Jeff. Tak czy inaczej wydaje mi się, że ta walka będzie dla Adamka trudna... chyba, że wróci stary dobry Adamek chociażby w takiej formie jak prezentował z McBridem (chodzi mi o szybkość i pracę nóg) a po obejrzeniu tarczowania na treningu medialnym jestem optymistycznie nastawiony. Tomek znowu jest szybki i ruchliwy. http://www.youtube.com/watch?v=Ju0KFRwv3C4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 02:05 PM
Post: #57
RE: Adamek - Głazkow
Na sparingu, to Spadafora klepal Floyda, a McCall przewracal Tysona, tym bardziej daruje sobie opisywanie sparingow ktorych bylem naoczm swiadkiem. Powolywanie sie na sparing, to slaby-zeby nie powiedziec zaden- wyznacznik. Mam nadzieje, ze walka z Glazkovem bedzie ciekawa. Sam spodziewam sie najlepszej walki Adamka od dluzszego czasu. Faworytem Polak, jednak kibicuje Ukraincowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 03:11 PM
Post: #58
RE: Adamek - Głazkow
Error
Sam nie wiem, oby nie, ale tak myśląc, to ME raczej ma większe prawdopodobieństwo zarobić pieniądze na młodym i podobno utalentowanym Głazkovie niż starym i zbliżającym się do końca kariery Adamkiem, który walki o pas już i tak prawdopodobnie nie dostanie (to chyba, że zadecydują względy ekonomiczne, nie sportowe).
Mam nadzieję, że Tomek nie zostawi decyzji w rękach sędziów, bo może być nieciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 04:12 PM
Post: #59
RE: Adamek - Głazkow
@kubala
Podobnież ME bardziej na rękę byłoby gdyby wygrał Glazkov, więc na pewno w jakiś sposób mu w tym pomogą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 11:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2013 12:04 AM przez redd.)
Post: #60
RE: Adamek - Głazkow
Przygotowuję małe podsumowanie kariery Głazkowa, tak aby lepiej ogarnąć go jako pięściarza przed pojedynkiem z Tomaszem - do soboty tekst na pewno się pojawi na forum.

Mam pewne problemy ze znalezieniem kilku walk (chociaż te z bumami średnio mnie interesują).

Jednak bardzo poszukuję video z walki z Bachtowem, lub linku do pobrania tej potyczki. Dzisiaj sporo czasu poświęciłem na szukanie jej, ale jedynie co znalazłem to 3 ostatnie rundy na jakimś ruskim portalu i kilka wygasłych linków do pobrania. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
---
[EDIT]: Już znalazłem walkę Głazkow vs Bachtow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości