Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Aaa nie no, chodzi o to stare info, ze sparingów Adamka z Głazkowem. Jakoś źle zrozumiałem, że teraz na sparingach było słabo i pływał Adamek. Mój błąd, sorry Wink
Achh, te opowieści ze sparingów... Połamane żebra, zaliczanie desek, dostawanie lania, odsyłanie sparingpartnerów do domu... Raj dla bajkopisarzy i gołosłownych mitomanów.

Ta walka jakoś nie wzbudza we mnie emocji. Do tego jest w czasie USA, nawet nie na Polsacie więc pozostanie mi stream... Gdyby nie gala z Puerto Rico to bym to pieprzył i sobie słodko spał, ale może jakoś to się zgra, że obejrzę i to i to.

Swoją drogą to pojedynek Wawrzyk-Botha, marny teatr i nic warte kiepskie show będzie na otwartym Polsacie a Adamek na Polsacie Sport. Tego to jeszcze nie było... Na co oni tam trzymają miejsce na otwartym, na "Tajemnice losu"? A kto ogląda takie coś, w dodatku o 3:40. Wolą mieć 5 tys oglądalności czy 500 tys? Nie ogarniam.
A ja się cieszę na tą walkę. Zawsze oglądanie Tomka w ringu to przyjemność.
Co do samej walki to nie jestem jakoś hurraoptymistycznie nastawiony. Szczerze mówiąc obawiam się porażki Adamka. Szybkość, mobilność nie ta, siła ciosu jednak nie to. Jeśli dodamy do tego, że Głazkov jest nieprzyjemny do boksowania i ma niezłą techniką, dla Tomka może szykować się trudna noc. Do tego Main Events. Nie do końca jestem pewien, czy przy werdykcie sędziowskim, który zapewne będziemy w tej walce oglądać, będą oni punktować sprawiedliwie, bo wydaje się, że zwycięstwo Ukraińca mogłoby być dla niego ładną trampoliną i łasym kąskiem dla ME jako organizacji stricte nastawionej na zysk.
Oczywiście życzę sobie wygranej Tomka i będę mu kibicował, choć wątpliwości mam spore.

Co do transmisji. Też mnie to troszkę dziwi, ale w sumie lepiej by walka ta była na kanale płatnym niż w PPV, którego byłem niemal pewien po ogłoszeniu rywala.

Cieszę się na tą walkę jeszcze z jednego powodu. Jakby tak sensownie pomyśleć, to może to być ostatnia poważna walka w karierze Adamka, a kto wie czy nie ostatnia w ogóle...
(12-03-2014 10:01 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]to może to być ostatnia poważna walka w karierze Adamka, a kto wie czy nie ostatnia w ogóle...

Eeee czemu ostatnia? Zobaczysz, że jeszcze do Władka się dopchaWink
Przesadzasz. Jakby walczył z Pulevem czy Stiverne to byłoby ryzyko ale Głazkov to nie jest żaden świetny bokser i nawet jak na dzisiejsze standardy HW wygląda bardzo przeciętnie. On jest do zrobienia przez Adamka nawet i za 5 lat.
Walka ze Stivernem o pas WBC to nie byłaby łatwa droga do mistrzostwa dla Tomka bo w jego dziurawą gardę kilka sierpów od Bermana siałoby spustoszenie.
Nawet jeżeli Adamek wtopi, to ma sporo opcji np, w Polsce. Jeżeli zwycięży, to jego droga do wielkiej wypłaty będzie krótsza, niż dłuższa.

Nie wiem na kogo postawi Main Events. Bardziej perspektywiczny jest Głazkow, chociaż nie jest on jakimś wybitnym talentem. Po prostu dobry, solidny bokser, ale pewnego szczebla nie przeskoczy. Adamek z kolei jest coraz starszy i słabszy, ale ciągle stoi za nim Polonia i to on ściąga kibiców na galę, a nie Ukrainiec. Obawiam się, że Głazkow to wygra - po prostu Adamek miał długą przerwę, jest wiekowy, dawno nie miał przekonującego występu - bardzo solidny, ale niezbyt błyskotliwy boksersko "Czar" może wystarczyć na past prime Tomka.
Ja wiem, ale z drugiej strony jeśli żadna wystarczająca finansowo oferta się nie pojawi, to może być ta walka ostatnią. A nie jestem pewien, czy Polsat nawet organizując galę PPV jest zdolne sprostać wymaganiom finansowym Tomka.
Ale miejmy nadzieję, że Tomek i my, kibice, nie będziemy mieli takich dylematów po sobocie Smile
Glazkova to Adamek powinien jeszcze ograć. Ukrainiec jest młodszy, prezentuje powiedzmy średni poziom ale doświadczenia z walk z dobrymi rywalami nie ma żadnego. Do tego nie jest jakoś specjalnie utalentowany... Nie ma co robić z Wiaczeslawa niewiadomo kogo.

Brak wygranej Adamka byłby szokiem i ostatecznym znakiem, że jego czas definitywnie minął. Panowie kto liczący się w tym biznesie może sobie pozwolić na porażkę z Glazkovem???

Kto wie czy to nie będzie dla Ukraińca taka walka jak dla Szpilki była walka z Jenningsem.
@Krzych
Na początku miałem wątpliwości, ale teraz już wiem na pewno, że nie przepadasz za Adamkiem. Te teksty, że jakby nie gala z Puerto Rico to byś słodko spał, że Głazkov jest przeceniany i Adamek zrobiłby go nawet za 5 lat, że to jedna z niewielu walk Tomka, którą pooglądasz itd...

Czy ktoś tego chce czy nie Glazkov to 15-20 HW, jeżeli pokona Adamka będzie zaliczał się do TOP 10, jeżeli przegra to nadal będzie w czołowej 20. Wiadomo, że Wiesiek jakimś wirtuozem ani gwiazdą boksu nie jest. Jednak karierę amatorską mimo wszystko miał ciekawą... W walce ze Scottem zabrakło doświadczenia, myślę, że w walce z Adamkiem Glazkov będzie sporo lepszy. POZDRO!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie