Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek - Głazkow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Czyżby po prostu proponowali Polakowi podłożenie się Głazkowowi?
@Dudas
Poróżnili się na tyle by odwołać walkę? I pytanie czy jest jakaś choroba? A może konflikt interesów?
Pamiętam jak ogłosili walkę Adamka z Głazkovem, wszyscy na forum narzekali, niektórzy twierdzili, że walka ich nie obchodzi a tu proszę...
@kubala

Gdyby miałaby być to walka z Jenningsem to bym uwierzył.
Pakman
Też nie za bardzo w to wierzę, ale jak @Dudas pisze, że byłaby niezła afera, to raczej możemy wnioskować, że powodem grypa żołądkowa nie jest...
(14-11-2013 06:09 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@Dudas
Jeff powiedział, że jednak Adamek obsrał zbroje?

Wtf... Huh
Trzeba poczekać, bo teraz to są czyste spekulacje. Nie dopowiadajcie sobie za dużo. Trzeba pamiętać, że Adamek to kozak, nie żaden tchórz. Fakty są tylko takie:
1. Głazkow lepiej wypadł na sparingach.
2. Adamek podpisał kontrakt, więc się mimo wszystko nie bał.
3. Main Event wiąże spore nadziej z Głazkowem.
4. Obóz Adamka ogłosił, że Polak jest chory.
Na tym się skupmy, nie ma co budować za dużo teorii spiskowych, ale oczywiste jest, że za wszystkimi dużymi walkami jest polityka i mnóstwo ruchów, o których się nie dowiaduje przeciętny kibic. Zastanawia tylko jedno - skoro Tomek jest chory od dawna, czemu dowiadujemy się tak późno? Dopiero co po necie śmigało wideo jego sparingu z burmistrzem.
(14-11-2013 07:54 PM)Dudas napisał(a): [ -> ]Zastanawia tylko jedno - skoro Tomek jest chory od dawna, czemu dowiadujemy się tak późno? Dopiero co po necie śmigało wideo jego sparingu z burmistrzem.

Kilka stron wczesniej, tez tak pisalem. Od razu wydalo mi sie to dziwne, ale przetlumaczylem sobie to tym, ze Adamek moze chciec zdekoncentrowac Glazkova. Dzis czytamy, ze jednak choroba. Szkoda tej walki, bardzo liczylem, ze Ukrainiec zaskoczy.
Ja czytałem, że chory obudził się w środę rano. Skąd wieści, że jest chory od dawna?
Garret Wilson podobno, kolega mi wlasnie na napisal.

http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=box..._id=452391

Nie znam tego crusera...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie