Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
Akurat Gustafsson dał mega trudną walkę Jonesowi. W przypadku Povetkina na pewno tak nie będzie.
Ale ja mówię tylko o tym jak będzie wyglądał Povietkin a nie jak zawalczy. Moim zdaniem nie zawalczy bo będzie bity aż padnie (lub nie). Szans nie daję mu żadnych.

(Sander niczym RSC-2 kiedyś specjalnie się nie zgadza z powszechną opinią czekając na opinie innych. Fury pokona Haye'a a Sasza Włada? Doskonałe prognozy. Dorzuć, że Szpilka znokautuje Vitalija w pierwszej rundzie to już będziemy mieć komplet cudów ;] )
(24-09-2013 08:51 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Przepraszam a kto uważa, że Sasza jest trudniejszym rywalem dla Władimira niż Haye?
Nie wiadomo czy jest trudniejszym przed walką.. Lepszym bokserem jest Haye ale według mnie Powietkin da trudniejszą walkę Wladimirowi.

Nie czekam na żadne opinie.
Wyrażam swoje zdanie.
Czy miałem rację niebawem się okaże.
W walce Floyd vs Alvarez stawiałem na Floyda więc to nie reguła.
(24-09-2013 09:00 PM)Sander napisał(a): [ -> ]
(24-09-2013 08:51 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Przepraszam a kto uważa, że Sasza jest trudniejszym rywalem dla Władimira niż Haye?
Nie wiadomo czy jest trudniejszym przed walką.. Lepszym bokserem jest Haye ale według mnie Powietkin da trudniejszą walkę Wladimirowi.
Mądre, przyznaję ale się nie zgadzam. Haye się cofał i od czasu do czasu strzelał. Łykał jaby z rundy na rundę. Povietkin moim zdaniem się tak nie cofnie ale to wcale nie będzie atut bo tylko więcej zbierze.


(24-09-2013 09:00 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Nie czekam na żadne opinie.
Wyrażam swoje zdanie.
Czy miałem rację niebawem się okaże.
W walce Floyd vs Alvarez stawiałem na Floyda więc to nie reguła.
Spoko, stary to nie żaden atak tylko żartobliwa uwaga. Druga duża walka i druga duża kontrowersyjna wersja wydarzeń. Tyle.
Spoko luz... Po to jest forum aby swoje opinie wyrażać ;]
Liczę, że Powietkin zaryzykuje, poszuka szansy. Ma twardy łeb, w końcu to rusek a z nimi nigdy nie ma łatwo i nigdy nie odpuszczają.
Zobaczymy Tongue
No Huck go nieźle sprał a mimo to Sasza ustał. Wład bije mocniej. Sprawdzimy wytrzymałość tej Ruskiej maszyny Wink
moze sprawic pewni klopoty Wladowie ,ale tak,naprawde, mam podejrzenie,ze nie zmoze walczyc w swoim dystansie (t.j w srednim) ..wlad teraz duze szybki i lekki na nogach..ruchliwy..nu i ,zrozumialo,ten dzeb staly ..jak upadnie nieco szybkosc Sashki,zwlasczca w nogach , to szenariusz moze byc yuz wiadomy- rozstrzeliwanie przeciwnika z daleka..az do nokautu
Povietkin próbujący skracać dystans,a u Władka ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste,ciosy proste tak to widzę.
Po którymś z tych prostych saszy będzie tak sie gotowało w głowie że sie po prostu podda.
Dokladnie. Wladimir wygra ta walke prostymi a Povetkim sprawi tak duze problemy Wladimirowi jak Mormeck...
a szkoda. Bardzo lubie Povetkina i super gdyby wygral. zycze mu tego i gdyby postawil wszystko na jena kartke i rzucil sie szalenczo na Wladimira to mialby szanse wygrac ta walke a tak... klapa.
Przekierowanie