Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Dżejkob
Pewnie twierdzą , że większa wojna niż Castillo - Corrales .Zapomniałem tam tylko oglądają heavyweight.
Najpierw to im powiedz kto to ten cały Castillo, a kto Corrales, bo założę się, że nie wiedzą.
Najbardziej rozbawiło mnie, jak słyszałem, że Władek zaprezentował wczoraj kapitalną formęSmileSmile
@Kubala

Ale gdzie czytałeś ? Jakie TVP ? Zapodaj linka.
Kubuś zapodaj linka to trochę pośmiejemy się w offtopie
Słyszałem w jakichś porannych wiadomościach na TVP. Pan prowadzący zaczął tak: "Wczoraj doszło do walki Kliczko - Povetkin. Wygrał Ukrainiec i po raz kolejny zaprezentował świetną formę":)
Szukam wiadomości w podobnym tonie na sport.tvp.pl, ale są tylko jakieś krótkie newsy, nawet w miarę sensowne, ale z daleka widać, że informator walki nawet nie widział.
A tak apropo, nie wiecie ile widzów oglądało walkę na hali. Borek przed walką mówił coś (chyba) o 35 tysiącach, potem Kostyra 18 tys., a w necie podają coś w granicach 10-14 tys. Gdzie jest prawda?
Na gali był wielki wódz Putin ?
(06-10-2013 12:19 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Na gali był wielki wódz Putin ?
Daj spokój. PR-owcy nie puściliby Putina na galę, na której Ukrainiec będzie bił Rosjanina. Natomiast było sporo celebrytów znanych z lizania prezydenckiego tyłka.
Hala Olipyiskiy w Moskwie mieści według różnych źródeł od 18 do 25 tys.
(06-10-2013 12:19 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Na gali był wielki wódz Putin ?
No chyba właśnie nie było.

(06-10-2013 10:28 AM)Martin napisał(a): [ -> ]@Pakman
Skoro na walki braci ściągani są z USA byli mistrzowie jak Foreman czy z UK Lewis to znaczy iż nie są to żadni lokalni mistrzowie.
Panie, to akurat przykład bez sensu. Foreman czy Lewis dostają kasę za przylot, luksusowy pokój w hotelu i inne. Czemu mają się nie zgodzić.
Badzmy dokladni. Wladimir byl w swietnej formie. Sasza rowniez. Obaj sa swietnymi zawodnikami a spotkania na szczycie w hw zwykle sa nudne i brudne. Wczoraj tak bylo. Wygral lepszy.
Przekierowanie