Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dokładnie @BMH.
Mało było sensacji?
Powietkin to top5 obecnej HW i jak nie on to kto ma pogonić Ukraińca? Nie jestem durniem i wiem kto tu jest faworytem ale widzę i wierzę w szansę Powietkina.
Boks dla niektórych tutaj jest mega przewidywalny.
Dyskutujmy na poziomie, a nie tak jak na głównej.
Ja akurat z ciekawością czytam posty Sandera, gdyż interesuje mnie gdzie widzi szanse w pokonaniu Władka przez Saszę, mimo iż jestem odmiennego zdania. Nie chcę się już powtarzać dlatego napiszę tylko tyle, iż Powietkin to nie będzie łatwy rywal dla Władimira, ale szans na wygraną nie daję mu żadnych...no może minimalne w końcu to boks...
Nie przesadzaj@Martin , syf mamy tylko w offtopie .
Jakoś nie widzę , aby ktoś czepiał się Sandera .
Każdy ma swoje zdanie ,zobaczymy 5.10 Tongue
Boks to jednak jeden z bardziej przewidywalnych sportów,zwłaszcza w porównaniu do MMA.
@TomaszX
Boks przewidywalny? raczej nie, zakładając, że walka trwa 12 rund czyli 2160 sekund, w każdej z nich bo tyle mniej więcej potrzeba na zadanie ciosu może zmienić się wynik walki.
(27-09-2013 07:39 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Nie przesadzaj@Martin , syf mamy tylko w offtopie .

Nie tylko. Poprzeglądaj niektóre tematy, zobacz ile jest postów merytorycznych, a ile spamu...
@TomaszX Nie porównuj nawet tak pięknego sportu jakim jest boks do MMA . Boks jest bardzo nieprzewidywalny , tutaj każdy cios może zmienić przebieg walki , oby tak było 5.10.

@Martin
Nie jest tak źle , przynajmniej forumek żyje .
Tak, ja również wolę 100 razy bardziej boks. Lecz takie mam zdanie na ten temat,w MMA 90% trafionych mocnych ciosów kończy sie KO i zazwyczaj każdy zawodnik ma swoje atuty,tam bardziej liczy się dyspozycja dnia i przygotowanie fizyczne a w boksie umiejętności.
Panowie trzymajmy się tematu i walki Wladimir vs Sasza. Bo zaraz będzie usuwanie postów itp a tego nie lubię. Off top stop.
(27-09-2013 07:50 PM)TomaszX napisał(a): [ -> ]tam bardziej liczy się dyspozycja dnia i przygotowanie fizyczne a w boksie umiejętności.

I właśnie dlatego boks to piękny sport z historią a MMA to niewiele więcej niż show telewizyjne, które sobie można czasem obejrzeć dla rozrywki. Mam na myśli to, że boks kryje za sobą coś więcej niż okładanie się pięściami, a MMA to po prostu zwykła bójka i nic więcej
Przekierowanie