Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Sander
Na tle Władimira będzie wyglądał jak zwykły grubasek. Odniosłem się tylko do jego formy fizycznej... atletą nigdy nie był, ale kilka lat wcześniej wyglądał o niebo lepiej. Teraz sylwetką przypomina bardziej Arreolę niż mistrza olimpijskiego.

@BMH
Tak, tak. Lebediev powiedział Saszy żeby nie przemęczał się na treningach a ten od razu go posłuchał. Na prawdę jest mało prawdopodobne, że tak było... a nawet jeśli to motywacja Saszy w takim wypadku powinna być jeszcze większa bo przecież Denisa przekręcili, prawda? nie dość, że chodziło tutaj o wyrównanie rachunków to jeszcze Povetkin mógł spodziewać się przekręcenia.

A słyszałeś kiedyś żeby bokser mówił, że nie ma szans z Kliczko? bo jest taki jeden pięściarz, który ciągle w to wierzy... taki przykład.

Walka była równa, ale pamiętaj, że to była pierwsza walka Hucka z kategorii ciężkiej. I to od razu nie byle jaka walka, tylko walka o wice mistrzostwo świata. Z pewnością kilka dodatkowych kilo odbiło się na formie Marco. I nie powołuje się na Hucka w kontekście walki z Kliczko kolego tylko w kontekście obecnej formy Povetkina. Czytaj ze zrozumieniem. Czy według Ciebie Adamek po mega słabych walkach z Chambersem czy Cunninghamem ma szansę zabłysnąć i pokazać formę z walki z Arreolą? sam wiesz, że jest to nie możliwe i tak samo jest w przypadku Povetkina.
Powietkin to jeden z czterech obecnie pięściarzy, którzy wg mnie mają jakiekolwiek szanse na pokonanie któregoś z braci. Są jeszcze Pulew, Fury i Haye, który z Wladem już zresztą przegrał. Nie sądzę aby Powietkin był w stanie z Wladem wygrać, ale ma potencjał by dać dobrą i może nawet wyrównaną walkę. Takich pojedynków jak z Mormeckiem czy Pianetą to oglądać nie chcemy.
Powietkin da najtrudniejszą walkę jednemu z braci na przestrzeni ostatnich lat. I jestem tego pewny. To kawał świetnego boksera, jeszcze nie wyboksowanego i rozbitego.
Fakt, że z Huckiem był w opałach uświadomił mu, że podczas obozu musi dawać z siebie maxa i nie ma miejsca na tym poziomie na lekceważenie rywali lub lżejsze treningi.
Czy mam rację zweryfikuje ring. Zobaczymy.
(30-07-2013 05:58 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Fakt, że z Huckiem był w opałach uświadomił mu, że podczas obozu musi dawać z siebie maxa i nie ma miejsca na tym poziomie na lekceważenie rywali lub lżejsze treningi.


Naprawdę? rozmawiałeś z nim? to zdanie zabrzmiało jak byś był kimś bliskim z jego otoczenia Big Grin


Ja już pisać nic więcej nie muszę, to co chciałem to napisałem. Kto z nas miał rację zweryfikuje sama walka.
Tak jak masa Twoich zdań o Adamku, nie mówiąc o gwiazdorzeniu kontaktami - chyba każdy przyzna , że ostatnio trochę przemądrzały się zrobiłeś Big Grin
Nad moją wypowiedzią jest napisane : Sander. Czyli to co tam pisze to MOJA opinia i punkt widzenia.
Nie twierdzę, że muszę mieć rację.
@Sander
Jaka masa moich zdań o Adamku? jakiś przykład proszę. A o gwiazdorzeniu nie ma mowy. Pisałem tylko to co wiem. To, że mam większe kontakty niż nie jeden użytkownik na tym forum nie oznacza, że gwiazdorze. Nigdy się tym nie przechwalałem pisałem tylko wtedy kiedy była do tego okazja.
(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Tak, tak. Lebediev powiedział Saszy żeby nie przemęczał się na treningach a ten od razu go posłuchał.

Ja tak nie napisalem, stwierdzilem jedynie, ze Povetkin byl slabo przygotowany, i mial Rosjanin podstawy by sadzic, ze Hucka to nie bedzie duze wyzwanie. Nie tacy jak Sasha sie przejechali, bo nie potraktowali z naleznym szacunkiem rywala... bywa.

(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Saszy w takim wypadku powinna być jeszcze większa bo przecież Denisa przekręcili, prawda? nie dość, że chodziło tutaj o wyrównanie rachunków to jeszcze Povetkin mógł spodziewać się przekręcenia.

Lebedev walczyl w Niemczech, a Saha w Rosji, to wielka roznica.

(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Walka była równa, ale pamiętaj, że to była pierwsza walka Hucka z kategorii ciężkiej. I to od razu nie byle jaka walka, tylko walka o wice mistrzostwo świata. Z pewnością kilka dodatkowych kilo odbiło się na formie Marco.


Huck byl swietnie dysponowany(zreszta spodziewalem sie tego przed walka) z Povetkinem i nie widzialem, by te kilogramy odbily sie negatywnie na jego dyspozycji, a wrecz przeciwnie, byl kurewsko silny, i dobrze przygotowany kondycyjnie, dzieki tamu dal rowna walke.

(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]I nie powołuje się na Hucka w kontekście walki z Kliczko kolego tylko w kontekście obecnej formy Povetkina. Czytaj ze zrozumieniem.

Czytam ze zrozumieniem kolego, a napisales tak:
(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]"Prawda jest taka, że Sasza dostał po głowie od siepacza Hucka. Kliczko go zabije"

Sam powolujesz sie(nie pierszy raz) na walke z Marco, wiec gdzie niby nie czytam ze zrozumieniem?Huh Walka z Huckiem, to ma byc wyznacznik formy na wszystkie kolejne walki?? Przesadzasz...
Powtorze... Ja nie widze zadnej analogi, miedzy walka z Huckiem, a ta z Kliczka... Ty ja widzisz? Z Huckiem, Sasha byl wyraznie slabszy niz zwykle, wolniejszy, i szybko zgasl kondycjnie, to az razilo mnie w oczy.
To, ze zawodnik X wypadl dobrze na tle zawodnik Y, niz musi oznaczac, ze zawodnik Z pobije boksera Y jeszcze bardziej, nawet jezeli pan Z, jest duzo lepszy od X.

(30-07-2013 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Czy według Ciebie Adamek po mega słabych walkach z Chambersem czy Cunninghamem ma szansę zabłysnąć i pokazać formę z walki z Arreolą? sam wiesz, że jest to nie możliwe i tak samo jest w przypadku Povetkina.


Przede wszystkim, dla mnie Povetkin na dzis dzien, to lepszy zawodnik niz Tomek Adamek, duzo mniej rozbity, i mniej wypalony... naturalnie, to tylko moje zdanie.Wink


Zebysmy sie zrozumieli... czy Ty sadzisz, ze:
-Povetkin byl optymalnie przygotowany do Marco?
-Kilogramy odbily sie negatywnie na Marco?
@AFPL
Big Grin Big Grin
Nie skomentuję ale idąc Twoim stylem - skąd wiesz o tym, że masz większe kontakty od nas pozostałych? Rozmawiałeś o tym z nami lub z kimś z naszego otoczenia?
@Sander
Nie po prostu od żadnego z Was nie usłyszałem o żadnej ciekawej sytuacji, o której nie przeczytałbym na bokser.org czy innej stronie. Poza tym większość informacji, które Wam przekazałem to informacje od Leszka Dudka, który bądź co bądź wiedzę posiada, jeździ po campach, bankietach, sparingach itd.

@BMH
Na walkę z Huckiem powołuje się tylko i wyłącznie w kontekście PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO. Dostał lanie bo był bardzo źle przygotowany, w kolejnych walkach nie miał okazji pokazać czy rzeczywiście jest tak jak piszesz, że Povetkin olał przygotowania. Natomiast czy Povetkin według mnie był optymalnie przygotowany do tego pojedynku... z pewnością nie była to forma życia, chociaż nie ma wcale dowodów na to, że rzeczywiście olał przygotowania. Może to po prostu Huck tymi cepami w tył głowy i nie tylko osłabił Povetkina? może Alexander nie potrafił poradzić sobie z naporem Marco? co jak co, ale trochę tych ciosów Povetkin przyjął. To była chyba jego najtrudniejsza walka w karierze , nie dlatego, że Marco jest taki mocny, ale dlatego, że styl mógł mu nie pasować. To jest moja ew. druga wersja, wcale nie mniej prawdopodobna. Czy kilogramy odbiły się na formie Marco? na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć i nie tylko ja. Nie mam ku temu żadnych podstaw gdyż Marco od razu po walce z Povetkinem wrócił do kategorii niżej.
Gadałem z Leszkiem przez tel! Big Grin
to jest coś Tongue
Ja patrzę bardziej na wiedzę userów a nie znajomości...
Kończę offtop.
Przekierowanie