Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
24-09-2013, 07:42 PM
Post: #161
RE: Kliczko vs Povetkin
Dobra koniec off topu bo syf robimy.
Ciekawe jak Wach porówna Powietkina z Haye'm.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:48 PM
Post: #162
RE: Kliczko vs Povetkin
Ja się mogę założyć na podobnej zasadzie co z Mastrangelo. Pokonany przyznaje, że zwycięzca jest znawcą boksu. Zakład o to: jeśli walka potrwa pełen dystans, to Powietkin wygra.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:55 PM
Post: #163
RE: Kliczko vs Povetkin
@RedHawk
Tydzień przerwy nikomu nie zaszkodzi Tongue Miałbyś więcej czasu na siłownie amatorze białego chlebka Big GrinBig Grin

Povietkin dotrwa do 12 rundy i sędziowie zaszokują świat . Z 120 -108 dla Kliczki zrobią SD dla Saszki Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:58 PM
Post: #164
RE: Kliczko vs Povetkin
@Krychu
Nie ma sprawy mogę się założyć, myślałem, że wymyślicie coś mocniejszego. I tak nie przegram. Za to jak wygram to nie wymagam od Was tego samego, wręcz przeciwnie chce żebyście byli na tym forum, będę się nad Wami pastwić...lol...

PS. Amatorze białego chlebka? chodzi o to, że jestem wierzący?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 08:01 PM przez KrychuTMT.)
Post: #165
RE: Kliczko vs Povetkin
(24-09-2013 07:58 PM)RedHawk napisał(a):  @Krychu
Nie ma sprawy mogę się założyć, myślałem, że wymyślicie coś mocniejszego. I tak nie przegram. Za to jak wygram to nie wymagam od Was tego samego, wręcz przeciwnie chce żebyście byli na tym forum, będę się nad Wami pastwić...lol...

PS. Amatorze białego chlebka? chodzi o to, że jestem wierzący?

Zapytaj CT Fletchera o co z tym chodzi ,po prostu mnie to rozbawia Big Grin. Wrzuciłem filmik w temacie o siłce .
PS. Nigdy nie naśmiewam się z czyichś poglądów religijnych Wink

I tak przegrasz , sędziowie wygrają tą walkę !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:04 PM
Post: #166
RE: Kliczko vs Povetkin
@Krychu
Ale jemu chyba chodziło o ciemny chlebek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:04 PM
Post: #167
RE: Kliczko vs Povetkin
Powietkin da dobrą walkę, nie padnie przed 8 rundą, będzie nacierał i sprawi Wladowi największe od lat problemy.
To mój schemat zakładu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:07 PM
Post: #168
RE: Kliczko vs Povetkin
A mój schemat zakładu jest taki, że Povetkin nie przetrwa 12 rund. Pomijam fakt, że uważam iż Kliczko skończy go do 5 rundy Big Grin i to jak wiatr będzie sprzyjał Povetkinowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:25 PM
Post: #169
RE: Kliczko vs Povetkin
Zgadzam się z Sanderem, że Powietkin to zdecydowanie najtrudniejszy rywal Władka (od czasu starcia z Haye'em). Jednak nawet jeśli walka potrwa cały dystans to taki wałek jak zwycięstwo Saszy nie przejdzie, to będzie oglądał cały świat!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:51 PM
Post: #170
RE: Kliczko vs Povetkin
Przepraszam a kto uważa, że Sasza jest trudniejszym rywalem dla Władimira niż Haye?
Povietkin moim zdaniem może jakoś przetrwa na punkty ale skończy obity jak Gustafsson z UFC 165 Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości