Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Pacman
No to nie jestem sam . Zobaczymy 5 października czy nasz scenariusz się sprawdzi Wink
(26-09-2013 08:12 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Dla mnie KO na Wladzie w 1 rundzie bardziej realne niż wał na nim.

Nieeee błagam, jakie KO, jaki wał, najpierw Wład będzie się nim bawił, a później go zacznie obijać tak jak Wacha.
Już Diablo miał tam zostać zwałowany i co?
Żadnego wała nie będzie... Władimir będzie dominował od 1 rundy.Povetkin nie ma praktycznie żadnych atutów po swojej stronie.Wiele osób uważa , że to może być na prawdę trudny przeciwnik dla Władimira...Ja w to nie wierzę.Povetkin skończy podobnie jak Alvarez tylko szybciej i brutalniej.Jak walka potrwa dłużej niż 6-7 rund będę na prawdę zaskoczony.
@Martin
Wał? Nie.
Wygrana Powietkina? Dla mnie realna.
Wszystko okaże się 5.10 . Ja wierzę w Povietkina.
Porównywanie tego z walką Diablo nie ma sensu. Pieniądze są bez porównania większe w przypadku tej walki. Porażka Powietkina oznaczałaby potężne straty dla jego świty.
To będzie egzekucja, Kliczko będzie się bawił aż się znudzi i zafunduje Povietkinowi piękne KO.Kliczko mógłby nokautować większość rywali w 1 rundzie, ale reklamy mu na to nie pozwalają.W wał na Władku nie więżę, zbyt znany jest Władimir.
Gdyby nie Kliczko to HW byłaby całkowitym pośmiewiskiem. Co dwa miesiące mielibyśmy zmiany posiadaczy pasów, brak choćby jednej wybitnej postaci.
Mayweather jeszcze bardziej znany, a wystarczyłby jeden nokdaun i by przegrał Big Grin
(26-09-2013 09:05 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Mayweather jeszcze bardziej znany

Mayweather jest bardziej znany od Władimira Kliczko? Nie żartuj...
Przekierowanie