Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Povetkin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sasza TKO tak mówi serce,głowa co innego.Miałem sen w którym dowiedziałem się z boksera lub z czegoś że Wład skończył robotę w 3 rundzie.
(27-09-2013 07:31 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Boks dla niektórych tutaj jest mega przewidywalny.

No wlasnie widze, a to mnie zaskakuje i zauwaz, ze nie pisze(Ty rowniez nie) ze ktos sie ch*a zna, czy ze gowno nie fanem.
Zebysmy sie zrozumieli, ja nie twierdze, ze Sasha wygra-choc licze na to i nie skreslam go-, ale wysmiewanie/krytykowanie kogos, ze stawia na skazywanego na porazke, to jakos ku*wa zart, zwlaszcza jezeli piszemy to w kontekscie boksu... wagi ciezkiej. I szczerze, to mam mocno w*jebane w przyklady gdy byl nokautowany Tysona z rak Douglasa, czy Evandera, mniejsza po nokaut na Norrisie z rak Browna, LL z rak Rahmana, czy dziesiatki innych, o ktorych niektorzy to nawet nie slyszeli, wiec tym bardziej nie widzieli-byc moze stad takie podejcie do takiech opinii jak Twoja. Wystarczy mi, ze popatrze na kariere Wowy, jak wycieral nim ring Sanders, jak nagle odrodzil jak feniks z popiolow Brewster etc.
Wowa jest swiatnie wyszkolony, ma rewelacyne warunki i jest przykladem rasowego tytana pracy, ale ma tez wady, co wie kazdy kto zna jego starsze walki. Facet nie ma tytanowej szczeki, jak zostanie trafiony, to wyraznie sypie sie psychicznie, panikuje... to sa fakty. Wowa wychodzac do Haye mial wyrazny respekt, wiec nie bede zaskoczony jak tu bedzie podobnie.
Taki Povetkin jak byl momentami bity przez Hucka(przed walka tez widzialem opinie, ze tu MUSI byc czasowka na Marco, a kazdy inny wynik, to bedzie sensacja), slanial sie na nogach, oddychal przez rekawice, a mimo to pokazal jaja i serce. Co by bylo gdyby Wowa byl ledwo cieply, i tak przyjmowal jak Rosjanin... No wlasnie, moglaby byc powtorka z tych "przypadkowych" porazek.
Wowa ma warunki i doswiadczenie zdobyte na ringach zawodowych, ale Sasha ma to co jest rowniez wazne, a nawet czasami wazniejsze... serce i psychike.

Szanse jako kibic Rosjanina oceniam 70do30 i choc uwazam, ze sa to optymistyczne prognozy dla Povetkina, to calym sercem bede trzymal za nim kciuki, jak i na bank postawie na niego jakies zlotowki.Wink Co tez sie ch*a znam, moze za malo ogladam boks?Rolleyes

Tak wiec kolego Sander, ja szanuje Twoje widze, kazdy kto zna dobrze ten sport, to wie, ze w boksie nie ma 100% pewniakow, a jak ktos uwaza inaczej, to nich stawia samochod, dom i wszystkie oszczednosci na te pewniaki, ciekawy jestem ile bedzie trwala dobra passa.Big Grin

PS. Sorry, ze sie tak rozpisalem, ale dlugo mnie nie bylo i musialem troche sie wyszumiec.Tongue Teraz juz sie pozegnam, zajrze tu troche pozniej.[/b]
@TomaszX
I tak prawdopodobnie będzie. Kliczko skończy to szybko, nie będzie miał zysków z reklam, w dodatku będzie bał się jakiegoś przekrętu, odejmowania punktów przez sędziego. Sasza to nie Wach, nie przyjmie tylu bomb.
Otóż to @BMH.
Nazywano mnie tu cwaniakiem za to iż wierzę w Powietkina Big Grin
dla mnie idealnym przykładem jak złamać Wlada jest I walka z Samuelem Peterem(odwiedź LPW bo trochę się tam działo zwłaszcza w HW). Peter twardo zbierał na łeb ale mimo to szedł za Władem krok w krok co Ukraińca mocno krępowało. Ruski niedźwiedź nie odpuści Wladimirowi, oj nie.
Ruski niedźwiedź Big Grin chyba miś uszatek.
Może być nawet kubuś puchatek. On to wygra ,jak nie On to kto ? Liczę na walkę życia Povietkina Smile
Tia... a świstak siedzi i zawije je w te sreberka...
Jak nie on to mam nadzieje na rewanż z Hayem.
David w rewnażu mógłby nam przypomnieć Brewstera.
Może i ciekawiej by było, jakby wygrał Powietkin, ale nie wyobrażam sobie jego zwycięstwa: )
Ja Władimira bardzo sobie cenię. Zawsze imponuje mi jego postawa, zawsze dobrze przygotowany, zawsze odnosi się z szacunkiem do rywala. Dla mnie jest jednym z idoli bokserskich obecnie walczących. Ja będę kibicował Ukraińcowi, bo i za samym Saszą nie przepadam, lecz liczę na dobrą walkę, w której Rosjanin postawi bardzo twarde warunki. Niczego więcej od niego nie oczekuję.
Povietkin ma skille ale obawiam się że jest za mały, jednak po jego stronie jest to że walczy u siebie ,sędziowe nie będą pobłażliwi na klincze i wyprostowaną ręke Kliczki ,nie musi obawiać się że wpadnie na koksie ,no i może Włada dopaść kryzys wieku niedługo będzie miał już 38 lat .
Sasza to najtrudniejszy rywal Kliczki od 2 lat ,szkoda tylko że jest małym ciężkim ,gdyby miał te 106 kg ....
Przekierowanie