Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@Szakal
Myślałem, myślałem, ale miałem też pomysł na ksywę SzpilkaFightPL, WłodarczykFightPL no i oczywiście JonakFightPL, ale jakoś nie wyszło. Pojedyńcza walka w HW nic nie zmieni Tongue tutaj musiała by się stać jakaś na prawdę wielka rewolucja.
@tomass50
Swój chłop Tongue

@AdamekFightPL
Ta walka i eliminator IBF (w składzie pierwotnym) powinien ożywić..
@tomass50
Chisora nic sobie nie robił z ciosów tego pana, którego masz na avatarze więc nie będzie sobie też nic robił z ciosów tego cruisera Gayemakera. David nigdy jeszcze nie walczył z kimś tak agresywnym. Chisora będzie atakował jak zwierze, Haye będzie jak dziecko we mgle.
@tomass50
Szokiem to będzie dla Davida widok Chisory, który nie będzie dyszał po 2 rundach jak reszta jego przeciwników.
Chyba kpisz człowieku Big Grin...Haye wystarczy , że przymierzy a pan Dereck Chisiora będzie latał po ringu:)Chisora będzie atakował jak zwierze szkoda , że to nie będą celne ciosy...Haye będzie je unikał:)Chisora szykuj się na cięzki nokaut , Hayemaker idzie po Ciebie!!
(14-07-2012 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@tomass50
Chisora nic sobie nie robił z ciosów tego pana, którego masz na avatarze więc nie będzie sobie też nic robił z ciosów tego cruisera Gayemakera. David nigdy jeszcze nie walczył z kimś tak agresywnym. Chisora będzie atakował jak zwierze, Haye będzie jak dziecko we mgle.
Chisorze dużo trudniej będzie podejść bliżej do mobilnego Haya niż do wyższych Heleniusa i Vitaliya. Dodatkowo, gdy już się zbliży, wcale nie będzie miał takiej przewagi nad Hayem jak miał nad dwójką Swoich ostatnich rywali. On naprawdę męczył się z mniejszym i szybkim Sextonem, a teraz będzie musiał walczyć z kimś szybkim, lepszym pod każdym względem i do tego z mocnym ciosem. Moim zdaniem Haye go rozłoży na części.
Chisora to nie jest jakiś świetny bokser, po prostu jest jednym z niewielu którzy mają styl odpowiedni na tych superciężkich gigantów. Walcząc z mniejszym zawodnikiem straci Swoje atuty.
@tomass50
Tak jak mówiłem ciosy tego napompowanego cruisera nie zrobią na Chisorze NAJMNIEJSZEGO wrażenia... Haye może sobie unikać pojedyńcze ciosy Władimira, ale nie ciosy Chisory zadawane z praktycznie każdej płaszczyzny. Już widzę ten bezpośredni lewy zamachowy po którym David zatańczy elektro dance'a niczym Wawrzyk w walce z Bachtovem.
@AdamekFightPL
"Ain't toe stopping us now!"
To Twój cytat ;]
po walce Haye będzie w identycznej scenerii jak na moim drugim zdjęciu.. to On podniesie rękę na znak zwycięstwa. Let's get ready to rumble!!!
@Mastrangelo
Zgadzam się z Tobą, ale Haye nigdy nie walczył z kimś kto nigdy się nie cofa. To będzie dla Davida zapora nie do przejścia. David będzie w szoku kiedy to raz po raz zacznie trafiać Chisorę a ten nic sobie nie będzie z tego robił i nadal trafiał go swoimi sierpami, raz na korpus raz na głowę. Być może dużo z tych ciosów nie dojdzie do celu, ale te, który dojdą zrobią w głowie Davida prawdziwe spustoszenie.
@Jerome
Oczywiście, Haye po walce podniesie swoją rękę leżąc na deskach by ktoś z jego teamu podał mu butelkę wody.
@AdamekFightPL
Gęba mi się szczerzy jak czytam to co piszesz Tongue Podoba mi się ta atmosfera na forum Big Grin
będą jajca jak będzie remis albo werdykt punktowy, hehe.. chociaż 40 000 funciaków dostaną jakieś dzieciaki ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie