Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@Jerome
Warto dodać, że można je będzie pooglądać o 16 czasu polskiego na stronie boxnation.com na ŻYWO Tongue

PS. Co z obsadą gali? czy będą jakieś przed walki? nic a nic nie wiadomo. Powinna być jakaś rozpiska. Zaczynam myśleć, że ta walka to jakiś pic... Boxrec jej nie potwierdził, obsady gali oprócz Haye-Chisora nie znamy, miała być walka Povetkin-Rahman i nie ma jej, ważenie jest 2 dni przed galą... dziwne to wszystko.
@AdamekFightPL
O ile dobrze pamiętam, to chyba Boxingscene kiedyś donosił, że na undercardzie Haye-Chisora miał się pojawić między innymi Marco Antonio Barrera (bardzo przeze mnie lubiany i ceniony swoją drogą), ale temat już nie powrócił. I Barrery i w ogóle całego undercardu. Sam nie wiem co jest grane w tej kwestii.
@AdamekFightPL
@Szakal
Grunt, że Haye v Chisora to pewniak Tongue
@Jerome
Teraz znowu okazało się, że walka będzie na przestrzeni 10 a nie jak wcześniej mówiono 12 rund. Może to z tymi pasami, które są do wygrania w tej walce to był pic właśnie żeby ludzie myśleli, że walka będzie trwała 12 rund ?? może dzisiaj odbędzie się ważenie, zrobią jakiś skandal, popularność gali wzrośnie i w ogóle a jutro odwołają galę?
(12-07-2012 11:10 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]może dzisiaj odbędzie się ważenie, zrobią jakiś skandal, popularność gali wzrośnie i w ogóle a jutro odwołają galę?

Szczerze? Skoro Gala jest niby wielce szykowana, zostało parę dni, a o undercardzie nie ma ANI SŁOWA to ja osobiście nawet bym się nie zdziwił, bo spodziewam się wszystkiego.
Nie straszcie ludzi;p
Jak to 10 rund...
no bez jaj.. zaczyna się akcja typu "walka Klitschko v Haye może się nie odbyć z powodu deszczu".
Będzie i walka i 12 rund. Mówię Wam. Nie ma co się stresować. Z resztą Haye powiedział, że potrzebne mu tylko dwie rundy Tongue Ja mu wierzę Big Grin
@Jerome
Chciałbym Ci wierzyć Big Grin miejmy nadzieje, że masz racje.

PS. Ponoć Darek zamierza obciąć Haye'owi włosy na ważeniu, haha Big Grin
Skąd taka informacja o tych włosach? David by się wściekł.
@Crumb
U konkurencji jest taka wypowiedź Chisory Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie