Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(14-07-2012 03:23 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@tomass50
Tak jak mówiłem ciosy tego napompowanego cruisera nie zrobią na Chisorze NAJMNIEJSZEGO wrażenia... Haye może sobie unikać pojedyńcze ciosy Władimira, ale nie ciosy Chisory zadawane z praktycznie każdej płaszczyzny. Już widzę ten bezpośredni lewy zamachowy po którym David zatańczy elektro dance'a niczym Wawrzyk w walce z Bachtovem.

Napompowanego?Daj spokój...No ja widze to inaczej ...Niech Chisora zmieni sobie muzykę na wejście bo ,,Mama said I knock you out" totalnie do niego nie pasuje...Kiedy Dereck kogoś znokautował?Daj spokój to taki waciak , że Haye prędzej padnie ze śmiechu na widok uderzeń chisory niż jego siły...
@Jerome
Uwierz mi, że jutro atmosfera na tym forum będzie dla Ciebie bardzo smutna ze względu na informacje o stanie zdrowia Haye'a podane przeze mnie.
No powiem szczerze, że kawałek faktycznie trochę nie pasuję. Niedługo jednak Kerry Hope (17-4, 1KO) bedzie przy takim do ringu wychodził więc co za różnica Tongue

Haye to nie napompowany Cruiser. Adamek to napompowany Cruiser.
@tomass50
Pisząc takie rzeczy obrażasz Witalija, który po walce z Chisorą wyglądał jak z krzyża zdjęty, ale masz racje, nie uważam żeby Witalij w obecnej formie był w stanie nawiązać nawet wyrównaną walkę z Davidem.
(14-07-2012 03:26 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Jerome
Oczywiście, Haye po walce podniesie swoją rękę leżąc na deskach by ktoś z jego teamu podał mu butelkę wody.
Popłakałem się ze śmiechu... Najpierw Jonak, teraz to... ;] Wielki plus dla Ciebie!


A jeszcze w temacie walki, to ciekawe czy przy ewentualnym remisie możemy spodziewać się rewanżu? Pieniądze będzie można zarobić pewnie więcej niż konkretne, więc niby przeciwwskazań nie będzie... Co o tym sądzicie?
(14-07-2012 03:32 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]No powiem szczerze, że kawałek faktycznie trochę nie pasuję. Niedługo jednak Kerry Hope (17-4, 1KO) bedzie przy takim do ringu wychodził więc co za różnica Tongue

Haye to nie napompowany Cruiser. Adamek to napompowany Cruiser.

Masz rację Adamek to napomowany Cruiser...Ale pan AdamekFightPL o tym nie wspomni bo to jego idol a szkoda...Prawda boli najbardziej.
@AdamekFightPL
A co tomass50 napisał co by mogło obrazić Vitka? Oczywiście do stwierdzenia się zgadzam Big GrinBig Grin
@Jerome
Może i Adamek to napompowany cruiser, ale pokonał takich bokserów jak Arreola,Grant,Chambers. A Haye kim na rozkładzie w HW może się poszczycić? Ruizem,Harrisonem czy może najgorszym mistrzem świata w historii wagi ciężkiej Nikołajem Wałujewem? zapomniałbym o Barrecie i Boninie Tongue
@tomass50
AdamekFightPL już tłumaczył, że Tomka wykorzystuje jako chwyt marketnigowy a nie uznaje go za idola..
@Jerome
tomass50 napisał, że Haye będzie się śmiał z ciosów wacianego Chisory a przecież jego idolowi Witalijowi Kliczkowskiemu do śmiechu po walce nie było ani w czasie.
@Szakal
Dzięki, staram się!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie