Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@AdamekFightPL
Wiem, że rzadko bo widziałem mnóstwo Twoich postów i bluzgi się tam nie pojawiały. Ale wiesz, tu chodzi ogólnie. Bo jeśli spora część userów zacznie bluzgać "okazyjnie" to nie będzie to zbyt fajnie wyglądało. Wiesz chyba o co mi chodzi ;]
@AdamekFightPL
No no Big Grin

Co do ważenia to wątpie w jakikolwiek eksces. Po pierwsze sądzę, że będzie siatka ich dzielić. Po drugie jeśli nie to Dereck wie, że David nie będzie stał jak Klitschko tylko go zaatakuje a wtedy walki nie będzie. Haye powiedział dla BoxNation, że będzie stronił od jakichkolwiek akcji na ważeniu bo chce w sobote wejść do ringu i za knockout dostać kasę a nie dyskwalifikacje (gdyby to się stało na ważeniu Tongue )
@Szakal
Wiem, wiem, spoko już nie będę Wink
@Szakal
Wiem, że akurat ja powinienem w tym temacie siedzieć cicho ale popieram i ze swojej strony, jak już mówiłem wcześniej, zrobię wszystko aby się ustosunkować do społecznego apelu Big Grin
Nie wiem dlaczego przymykam na to oko ale następnym razem dam Wam ostrzeżenia. To nie jest śmieszne. Pilnujcie się bo "kulturalnie" dam WAM ostrzeżenia. Jeśli już musicie sobie przeklnąć to dajcie gwiazdki. Mogłeś śmiało napisać "podkur***" i każdy zrozumiałby Twoje przesłanie. Macie opcję "edytuj ten post" więc radzę Wam użyć tej opcji i zmienić nieco treść swoich wypowiedzi aby nie narazić się na ostrzeżenia od innych moderatorów tego forum.
@Crumb
Dobra, namówiłeś mnie ;]
@Crumb
Mnie też, ale robię to tylko ze względu na sympatię jaką Cie darzę.
Cieszy mnie to. Uwierzcie, że ja też chętnie bym poprzeklinał zwłaszcza gdy emocje przed walką są tak ogromne. Moje posty powinny składać się w 80% z przekleństw ale każdy powinien przestrzegać zasad na tym forum włącznie z moderatorami i najbardziej aktywnymi użytkownikami.
Na east side boxing czytam, że walka jednak będzie odbywać się na przestrzeni 10 rund, zamiast 12.
Nie ma takiej opcji Kikas. Błąd portalu... W końcu jestem wszystkowiedzący Tongue

@Crumb
Ja oczywiście rozumiem Twój przekaz i naturalnie się z nim zgadzam dlatego też bez piszczenia zrobiłem porządki na poprzednich stronach.
Chyba temat można skończyć.

O 15:00 czasu Brytyjskiego jest ważenie ^^
"HAYE DUŻYM FAWORYTEM BUKMACHERÓW"
Bardzo mnie cieszy ten tytuł ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie