Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Wyniki ważenia:
Dereck Chisora - 112 kg
David Haye - 96 kg

"Del Boy" cięższy o bodaj 3 kilogramy niż w walce z Witalijem.

Przy okazji: była mowa o undercardzie? Bo ja nic nie słyszałem.
Serio ma być 10 rund? Jaki jest powód takiej decyzji? Czyżby ktoś podejrzewał, że będą problemy z kondycją i wynegocjował krótsza walkę?
Ważenie: http://www.youtube.com/watch?v=GhVHur8AcK4

Moim zdaniem Haye się przestraszył. Nawet nie podszedł blisko kraty. A może było to umyślne zachowanie by wyprowadzić Chisorę z równowagi co chyba Haye'owi się udało. Gdyby nie było kraty to mogę się założyć, że jakiś liść w stronę Davida by poszedł...
@AdamekFightPL
Liść przez kratę? Przestań. Mówiłem, że będzie krata i będzie spokój. Co prawda kłótnia była ale co to przy liściu czy opluciu..
Myślę, że nie tyle co David się przestraszył co naprawdę nie chciał ułatwiać Dereckowi zadania w jakimś numerze. Powiem szczerze, że tak jak Derecka lubię i sądziłem, że jest trochę narwany pod publikę to muszę powiedzieć, że naprawdę gość ma chyba problem z nerwami. Spodziewałem się wraz z oglądaniem, że będzie chciał przeskoczyć albo chociaż chwycić kratę i nią ciągnąc w tę i w tę jak małpa Tongue Po tym ważeniu jestem jeszcze bardziej spokojny o wygraną Davida. Będzie KO mówie Wam Tongue
Dereck pokaz mu miejsce w szyku. Licze na potezne KO na modelce.
@PeterManfredo
Dereck skończy nieprzytomny Tongue
... nie no spoko, rozumiem, że kibicujesz Del Boy'owi Wink
@Szakal
Co do tych 3 kilo to warto dodać, że była to inna waga a do tego Dereck był w spodniach. Niekoniecznie musi to oznaczać słabą formę choć kto wie? Ja bym się nie obraził Tongue
Tak jestem za Dereckiem i mysle ze wygra.
@Jerome
Nie stwierdziłem, że Chisora jest w słabej formie, po prostu jako ciekawostkę dodałem, że waży 3 kilo więcej niż przed walką z Kliczką. Bo i nie wydaje mi się, żeby "Del Boy" był słabo przygotowany. To może być dobra walka, tylko irytuje mnie to 10 rund. Przecież to bez sensu. Walka na szczycie ciężkiej, pomiędzy dla wielu jej numerem 3 i jednym z czołowych zawodników i bez "królewskiego" dystansu? Kiepski pomysł moim zdaniem.
@Szakal
Wystarczą dwie Tongue

@PeterManfredo
Która runda?
Nie to, żebym Cię prowokował ale jestem ciekawy przewidywań większych niż wygrana/przegrana. KO czy punkty?
@Jerome
Jeżeli ktoś skończy walkę nie przytomny to będzie to Haye Big Grin walka skończy się w przeciągu 3-4 rund. W tej walce Haye już sobie nie po unika tych ciosów jak proste Władimira. Tutaj będzie się nadziewał na coraz to celniejsze sierpy Derecka. Może się wtedy przekonasz, że Haye to był kimś w kategorii w CW a w HW jest tylko medialnym balonikiem Tongue jeszcze z Władimirem mógł wygrać gdyby miał jaja i zaryzykował, ale z takim twardzielem jak Chisora to on będzie cienko piszczał Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie