Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
No ja też tego nie widzę live ale pomysł dobry. I tak myślę, że Dereck nic nie zrobi bo wie, że David to nie Bracia i na lepa lub oplucie zareaguje inaczej niż głupie miny TongueTongue
@Jerome
Tobie też się dłużą te dni do walki? Big Grin
@AdamekFightPL
Wiesz, spędzam je w miarę pracowicie z tym, że jest to dość nudna i mozolna praca więc myślę o tej walce dość często ale nie mam jakieś traumy. To nie jest starcie Haye'a z Boninem, żebym był spokojny ale nie przesadzam. Jestem pewny zwycięstwa mojego ulubieńca.
Face to face na ostatniej konferencji prasowej http://www.youtube.com/watch?v=fwzgPhYwjyo Zdaje mi się czy ktoś tam nuci od 0:42 Big Grin
Kurde teraz już mam stresa.. Tak samo było przed walką Haye'a z Władem z tym, że taki trzask pikawy zaczął mi się od let's get ready to rumble Michaela Buffera a nie na kilka dni przed walką. Jeszcze mamy ważenie... Fcuk.

Z tego co zrozumiałem to poszedł zakład po 20 tyś funtów na łeb, między Davidem a Dereckiem, że ten który nie znokautuje swojego przeciwnika straci swój wkład...

Dereck oczywiście cwaniak do face to face podchodzi w okularach :/
David wpie*** mu ten knockout w pierwszej rundzie błagam...
... 12 rund nie wytrzymam.
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=mF_AofxnZX8 = 0:44
ten dźwięk będzie mi towarzyszył do soboty..

Dereck! 8, 9, 10 ;]
(11-07-2012 05:38 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Dereck oczywiście cwaniak do face to face podchodzi w okularach :/
Od razu przypomniała mi się konferencja przed walką Gołota-Tyson. Widać, że Chisora nie czuje się zbyt pewnie.
@Jerome
Wyluzuj Smile Haye i tak przegra ;P daje mu 3 rundy... hehe, nie no żartuje. Tak szczerze, to nie wiem kto wygra. Dereck to nie cwaniak, tylko luzak a to różnica. Mógłbyś sprawdzić na początku face to face czy mi się wydaje czy Haye powiedział Dereckowi coś w stylu ''Zdejmij okulary, pokaż oczy albo Zdejmij okulary, chce spojrzeć ci prosto oczy'' ?
Czuję, że to będzie walka jaką zapamiętam do końca życia!
Nie mogę się doczekać. Postawię na Davida z 50 zł. Nie mogę się doczekać tej soboty AAAA!!
To będzie piękna walka !!
Mam tak samo jak Crumb. Mega jazdy z tym, że u mnie jest jeszcze stres. Ja na Davida postawiłem 100 zł. Na razie tylko na wygraną. Chcę się pokusić o KO do 6 rundy. Zobaczymy jak będzie z funduszami Wink

@AdamekFightPL
Dokładnie tak było. Dereck stanął i czekał na Davida. David przyszedł a Del Boy się zaczął bujać niczym Tyson bodajże przez walką z Berbickiem. David wytrzymał trochę jak na kozaka przystało i zwrócił Chisorze uwagę aby nie pajacował tylko zdjął okulary.

Podobnie było przed walką Klitschko v Johnson. Johnson stanął tak blisko jak Chisora z Vitkiem tylko że... w okularach. Vitek zaś nie prosił a sam próbował je zdjąć Big Grin Haye'a nie usprawiedliwiam bo na jednej konferencji przed walką z Valuevem też był w okularach. Valuev jednak miał to gdzieś Tongue
Przyznajcie, że tutaj to jest dopiero ciśnienie. Porównuję to z walką Haye'a z Władem. Tam się takich rzeczy nie czuło... tu jest żądza krwi Tongue
@Jerome
Wydawało mi się jeszcze, że na początku f2f Chisora coś tam nucił, ale może mi się wydawało, tzn ktoś na pewno nucił, ale to pewnie jakiś mądry kamerzysta Tongue dziwi mnie to, że Chisora tak grzecznie posłuchał Haye'a Big Grin szczerze mówiąc ja nie czuję przed tą walką takiego ciśnienia jak przed Kliczko vs Haye. Przed tą walką to ja na 10 dni przed walką już odliczałem dni i srałem pod siebie z emocji. Tej nocy nie zapomnę, jak z emocji musiałem co rundę ( w 1 minutę ) wychodzić do WC i się załatwiać... pamiętam, że byłem wtedy u kuzyna na jego 18 urodzinach i ok. 20-21 wszedłem na bokser.org a tam informacja, że walka może się nie odbyć ze względu na padający deszcz Big Grin chyba wtedy się wypaliłem Big Grin później to już nawet przed Adamek-Kliczko nie czułem takich emocji.
A jeszcze jak wchodzili na ring to tak mi serce waliło, że bałem się, że zaraz na jakiś zawał pyknę. Próbowałem się na siłę uspokajać Big Grin podobnie miałem przed walką Burneika Najman Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie