Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(14-07-2012 03:33 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@tomass50
Pisząc takie rzeczy obrażasz Witalija, który po walce z Chisorą wyglądał jak z krzyża zdjęty, ale masz racje, nie uważam żeby Witalij w obecnej formie był w stanie nawiązać nawet wyrównaną walkę z Davidem.

Ja go wcale nie obrażam...Wiek robi swoje niestety...Witalij pokonałby Davida na punkty , nie obstawiam nokautu ale przy tej walce jestem oczywiście za Hayem , Chisora dał dobrą walke z Witem ale niestety tego już nie powtórzy...Do boju David!
@AdamekFightPL
Z Arreolą miał ciężko, Grant go prawie znokautował a Chambers był jednoręki. Widzisz, jak chcemy to zawsze znajdziemy coś na kogoś Tongue Nie gadajmy tu o Adamku no ludzie..

I nie cisnąć się tu bo fajnie się już robiło. Każdy ma swojego faworyta i tak ma zostać. Skazywani przez nas na porażkę zasługują na szacunek.. a to że przegrali 3 razy z rzędu to inna sprawa Tongue
@AdamekFightPL
Ok już rozumiem. No jak zawisnął na Władku to nieźle się wtedy zdziwiłem jak się styrał biedny Tongue
@Jerome
Miał ciężko bo to była walka na wysokim poziomie... Grant go tylko zachwiał, może i wtedy Adamek zaliczyłby dechy gdyby do końca rudny było więcej niż kilka sekund, ale wstałby i wygrałby z Grantem. Chambers był jednoręki, ale kontuzji nabawił się podczas walki, ale dobrze koniec tematu o Adamku.

Dokładnie 3 raz z rzędu przegra dzisiaj David. Ja już oficjalnie składam mu wyrazy szacunku, ale te 2 przegrane z rzędu będą się brzydko prezentowały na boxrecu.
U Derecka będzie za to pięknie
zieleń|zieleń|czerwień|czerwień|zieleń|czerwień|czerwień

Ty lepiej rozważ z kim on zawalczy po porażce bo mnie to bardziej ciekawi niż kolorki na boxrecu Tongue
@Wszyscy
Wątek do tej walki jest najpopularniejszy na forum. Nawet ranking Maynarda już wyprzedził Big Grin
@Jerome
Jestem pewny, że jednak na końcu będzie zieleń nie czerwień. O to samo mógłbym zapytać Ciebie Big Grin po wygranej walce z Davidem Chisora zawalczy z Władimirem i da świetną walkę, a jeżeli wygra Haye to da nudną walkę z Witalijem a na końcu i tak powie, że przegrał bo go lewy sutek bolał.
@AdamekFightPL
Rozwalasz system z tymi tekstami Tongue Szakal to już pewnie przytomność ze śmiechu stracił i dlatego nic nie pisze Big Grin

David jeśli dziś wygra z Dereckiem to Vitka pokona tak samo jak Dereck Władimira. Ta walka ich poniesie na wyżyny moim zdaniem.
Swoją drogą to mam niezłą bk z tego, że tym razem to Dereck jest nr1 w trashtalku na konferencjach i to Dereck nosi koszulki z obrazkami Tongue

Ale np czapkę z "ALI" ma super..
@Jerome
Przeważnie do Haye jest tym nr1 tym razem Dereck próbuje go zawstydzić. Pokazać mu jak to jest jak się po kimś jeździ.
Za to David w ringu nie będzie mu pokazywał nic nowego. Porażka to porażka. Ahh no sory, knockout to coś nowego Tongue
@Jerome
Dokładnie, z tego co kojarzę to Haye jeszcze nie był znokautowany w HW Smile
Hahahaha, no tak. I długo nie będzie. Dereck dziś rozdziewiczy dechy!!
tak w ogóle to On kiedyś był na deskach?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie