Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@AdamekFightPL
Rozumiem o co Ci chodzi. Ja również bardzo bym chciał zobaczyć starcie Derecka z Władimirem natomiast jeszcze bardziej interesuje mnie jutrzejsze starcie, w którym kibicuje Davidowi i żadne spekulacje na przyszłość w tym momencie do mnie nie docierają. Bardzo lubię Derecka, a gdyby David nie wrócił z emerytury to jemu bym kibicował najbardziej w HW. W moim odczuciu Władimir już teraz jest lepszy od Vitka więc walka Derecka z nim nie będzie miała większych szans na niespodziankę niż starcie Haye'a z Vitkiem. David i Dereck to para wspaniałych pięsciarzy w obecnej HW natomiast wszyscy wiedzą, że ja kibicuje Hayemakerowi Wink Nie mogę się doczekać walki ^^
Panowie, o której w końcu Haye i Chisora wyjdą do ringu? Chodzi mi o czas polskiWink

Co do walki, to także chciałbym, żeby wygrał Chisora, jednak 10 rund zamiast 12 zmniejszyło znacznie jego szanse

PozdrawiamSmile
@Money
Nie wiem dlaczego ale większość ludzi podaje godzinę 19:30. W programie Polsatu Sport są dwie transmisje. Jedna o 19:30 a druga o 22:30 i myślę, że to ta druga godzina to godzina pojedynku Haye'a z Chisorą.
DziękiSmile Mam taką nadzieję, że to 22:30, bo na 19:30 mógłbym nie zdążyć, a to by była katastrofa;P
Im bliżej walki tym bardziej nie mogę się doczekać, jak zaczną wychodzić do ringu to emocje sięgną zenitu!
Życzę wszystkim i sobie wspaniałej walki, będą grzmoty! Niech Kliczkowie zobaczą jaką walkę można zrobić w HW
Kilka wypowiedzi Haye'a:
- Nie wiem co będzie dalej. Zadecyduję po walce. Zobaczę jak się będę czuł, zobaczę jakie uczucia będą mi towarzyszyć. Chcę sprawdzić czy dalej czuję głód boksowania czy po prostu chciałem pobić jednego pajaca, który zalazł mi za skórę.
To dobre Tongue

- Moim celem jest walka z braćmi Kliczko, ale coraz mniej w nią wierzę. Czy chciałbym walczyć z rywalami jak Powietkin i czy to mnie jeszcze motywuje? Przekonamy się w sobotę. Ja sam chyba nie znam jeszcze odpowiedzi na to pytanie.
Kurcze On to umie robić smaka. Mam nadzieję, że mu ego urośnie po KO na Derecku i poboksuje z Povietkinem, Adamkiem i Solisem ;] No powiedzcie, że to by nie było ciekawe..

- Chisora w ogóle nie myślał o zrzuceniu wagi, podczas gdy ja jestem najlżejszy od czasu walki z Maccarnellim. Chisora musi być idiotą jeśli myśli, że pokona mnie z takim wiszącym brzuchem.
Tego to ja nie rozumiem bo z Enzo walczył w Cruiser czyli do 90 kg :/

- Ja osiągnąłem optymalną wagę a Chisora wygląda grubo. Może jakby on stanął obok przeciętnego człowieka to wyglądałby nieźle, ale stojąc obok mnie on nawet nie przypomina sportowca.
Tu się nie zgadzam. David nawet przy Klitschko wyglądał lepiej. Dereck to kawał chłopa a Haye wygląda przy nim jak Cruiser. Wątek o sportowcu oczywiście popieram. Wiecie dobrze sami ile razy się nabijałem z Fury'ego, Dimitrenki czy Puleva za sylwetkę.
@Jerome
Chodzi mu o to, że po walce z Enzo przeszedł do kategorii HW i teraz jego wynik wagi jest najmniejszy od tego czasu (czyli w HW)
(13-07-2012 02:16 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Wiecie dobrze sami ile razy się nabijałem z Fury'ego, Dimitrenki czy Puleva za sylwetkę.
Porównując sylwetki różnych bokserów, nasuwa się wniosek, że im większy wzrost, tym trudniej wypracować dobrą rzeźbę. Najlepsi "bokserscy kulturyści" ważą 60-70kg. A spójrz na takiego Wałujewa. Jego skóra wisi na nim niczym za duże ubranie. Oczywiście i wśród dwumetrowych drągali są wyjątki, takie jak sylwetki zdrowego drwala braci Kliczko czy nawet Jameela McCline'a, który lepiej wyglądał niż o 30kg lżejszy Chambers!
@AdamekFightPL
No po dłuższym przemyśleniu wpadłem na to na szczęście Tongue
@Metzger
No dokładnie. Daleko szukać nie trzeba. Bracia Klitschko. Chociaż Vitali. Nie jest "mięśniakiem" ale wygląda godnie a nie jak Fury czy Dimitrenko czyli śmiech na sali. Nie wyglądają jak sportowcy - to prawda. Zobaczcie kiedyś Grant(do dziś), Lewis, Briggs czy nawet McCline to byli wielcy pięściarze a jednak rzeźba była.
Słyszeliście że Kulej nie żyje.
@BESTIA
Niestety tak, już wczoraj. Bardzo przykra wiadomość, bo odeszła od nas legenda polskiego boksu i świetny człowiek także poza ringiem. Niech spoczywa w pokoju...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie