Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@Jerome
Chyba jak mu David masłem podeszwy posmaruje.
eee.. to już słabe ;]

Był Dereck na deskach kiedyś?
@Jerome
Never ever.
Kurcze. Ciężko będzie...



... utrzymać ten wynik ;]]
Ciekawi mnie kto wchodzi do ringu pierwszy, kto ma jaki narożnik, no i jakie ciuchy mają ;pp Chyba nie będa obaj w spodenkach w Brytyjską flagę ;pp Nie mogę już wytrzymać!!
@Jerome
A planowo o której mają obaj wejść do ringu? Tak jak gdzieś czytałem około 22? Ty na pewno więcej wiesz ode mnie na ten temat ;]
22:30 . Od razu mówiłem, że ta 19:30 to jakiś pic ale wszyscy powtarzali tę głupotę na okrągło. Od 19:30 leci gala przeplatana wywiadami, reportażami, reklamami oczywiście no i lecą te śmieszne pojedynki. Niestety ale undercard tragiczny. Nikogo nie znam. Może nie jestem Pinderą ale wypadałoby chociaż słyszeć o kimś na takiej gali..
5 minut temu Haye dotarł na stadion. Ok 6 godzin temu skończył układać włosy ;]]
@Jerome
Dzięki za informację.

A co do undercardu, to jest niestety naprawdę słabiutki. Do końca miałem nadzieję, że organizatorzy nic nie mówią szykując jakąś niespodziankę. Wiem, to było naiwne, ale... Skoro gala (Nie sama WALKA, a cała GALA) były tak mocno reklamowane, to moja naiwność chyba jest czymś uzasadniona. Szkoda, że ten undercard jest jaki jest, bo ja (podobnie jak pewnie sporo innych osób) chciałbym zobaczyć jakieś fajne walki dość znanych. No nic, szkoda...
Swoją drogą odskakując trochę od tematu walki to bawi mnie bardzo to, że właściwie wszystkie 24 strony postów to dyskusja Jerome oraz AdamekFightPl.
Byłoby spoko gdybyście ciągle dyskutowali o czymś nowym, interesującym i ciekawym ale Wasza dyskusja wygląda mniej więcej tak jak ta poniżej;p
-Chisora go zje
-Haye zje Chisore
-nie zgadzam się
-zobaczysz
-nie ma mowy Haye wygra
-O NIE !! to Chisora wygra
I tak 24 strony postów;p

A teraz wracając do tematu walki to obstawiam, że Haye znokautuje Chisorę do 7 rundy a jeśli nie to wygra wysoko na punkty a wtedy taki AdamekFightPl mocno się zdziwi;p ale jeśli będzie JAKIMŚ CUDEM inaczej niż myślę to ja się po prostu zgaszę.
@Crumb
A co mamy pisać w takim wątku jak ten? mogłeś przyłączyć się do dyskusji, być może wtedy nasze posty były by bardziej ''różnorodne''

PS. Nie ''taki'' AdamekFightPL tylko AdamekFightPL jak już coś Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie