Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
6 runda. Dereck jest mega agresywny,nikogo sie nie boi,ma sile i leb ze stali. Haye uciekal przed Wladem jak kurczak. To cruiser i Del Boy go zdemoluje
Te 10 rund ewidentnie na korzyść Davida. Mimo wszystko w końcowych rundach Chisora może zgotować mu niezłe piekło, zakładając że będzie lepiej przygotowany kondycyjnie.
@Jerome
Mam do Ciebie prośbę, czy możesz przetłumaczyć to co powiedzieli sobie Haye i Chisora na ważeniu przy F2F? doszło tam do jakiegoś lekkiego zgrzytu, bardzo mnie to ciekawi a zwłaszcza co krzyczał Dereck do Hayemakera.
Wszyscy przeciwko mnie widzę TongueTongue
Dobrze Wink Dyskusja po walce będzie ciekawa. Ktoś jest za Davidem chociaż oprócz mnie?

@AdamekFightPL
Na razie nie mam warunków do odsłuchania w spokoju. Jak oglądałem 1 raz to pamiętam, że Haye powiedział dosłownie, że Del Boy skończy nieprzytomny. Dereck się darł ale nie wiem co dokładnie powiedział.
Haye będzie biegał po ringu niczym tenisista po korcie i bił w pusty łeb Chisory jak w bęben afrykański, ale nic z tego nie wyniknie. Nic poza punktowym zwycięstwem.
@Jerome
nie jestem przeciwko Tobie tylko uważam i mam nadzieję ze wygra Chisora. Uwielbiam jego styl a jesli jest szansa obic tego cwaniaczka to zycze mu tego.
@PeterManfredo
Wiem Tongue To był żart Wink
Ja też bardzo lubię Derecka. Ma fantastyczny styl. Jest niesamowicie twardy i odważny. Jednak przy finezji Haye'a się chowa. Ale to moje zdanie i rozumiem, że masz inne i to szanuję.

@AdamekFightPL
Świetna "oprawa" Wink Awatar i sygnatura. Zastanawiałem się tylko czy te stopy do czegoś służą oprócz rozśmieszania?
A z tym balonikiem to już nie przesadzaj. Rozumiem ekscytacje pojedynkiem bo sam ledwo daję rade ale bez przesady. Haye to bezdyskusyjny nr3 HW. Jak go Dereck pokona to oddam mu szacunek ale na razie może lizać stopy Haye'a Tongue
Obejrzałem jeszcze raz ważenie ale za bardzo nie kumam co mówi Dereck. Oprócz tego, że nadchodzi nic nie rozumiem. Ogólnie powiem, że Dereck się nieźle nabuzował i na koniec prosił ochroniarza, żeby go puścił bo chce iśc do Haye'a Tongue Widać to kto się bardziej napina od razu. Mam nadzieję, że Davidowi rola "Klitschki" będzie odpowiadać bo tym razem On musi słuchać głupich gadek i bujnych zapowiedzi. Podoba mi się ten spokój i nikt mi nie powie, że to Haye się przestraszył.
@Jerome
Noo ja trzymam Twoją stronęWink
Mam wrażenie, że Dereck Chisora nie ma ŻADNYCH szans. Obym się nie myliłSmile
O, to bardzo fajnie. Ja uważam, że Dereck generalnie nie ma żadnych szans tymbardziej teraz jak się podpalił to już zaprzepaścił swoje szanse. Bedzie KO na Derecku Wink
@Jerome
Powiem Ci szczerze dlaczego kibicuje Dereckowi. Nie dlatego, że jest moim jakimś tam idolem. O wiele bardziej lubię styl Hayemakera. Tylko, że w razie wygranej Haye'a David zawalczy z Witalijem, z którym ma jeszcze mniejsze szanse niż z Władimirem a walka będzie nudna jak flaki z olejem. Natomiast jeżeli wygra Dereck nie dostanie rewanżu z Witalijem tylko walkę z Władimirem, która może być jeszcze ciekawsza niż z Witalijem i jest szansa, że psychicznie Dereck skruszy Władimira i zobaczymy w końcu tego jak to powiedział kiedyś Haye ''robota'' na deskach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie