Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@Jerome
Z tego co napisałeś wynika, że i Adamka,Solisa,Chambersa zaliczasz do grupy ''śmieci''. Akurat Chambers i Adamek to jedni z najodważniej prowadzonych zawodników w HW... musisz się czasami zastanowić co piszesz. Wszyscy śmiecie, nieudacznicy tylko Twój David Haye najlepszy.
@Szakal
1. Chisora jest w rankingu boxrec. Nie ma tylko Haye'a. Nie ma też na profilach każdego z tych pięściarzy informacji o wzajemnej konfrontacji.
2. Czytaj P.S.
3. Masz rację ale zanim uzyskał licencję wracał czasami do rankingu jak pojawiała się większa możliwość walki z Klitschko.

P.S.: Macie racje, choć nie do końca. Powinienem sprecyzować "niektórych" niepokonanych śmieci. Nie uwzględniam tu wszystkich niepokonanych. Szakal co do emocji przed tym pojedynkiem to na prawdę to w tym przypadku nie miało znaczenia. Od dłuższego czasu mam takie zdanie na temat niektórych pięściarzy. Zaraz poprawię to i tamto...
@AdamekFightPL
Masz rację, że to wynikało z mojego posta ale tak nie uważam i zaraz poprawię aby było jasne, co miałem na myśli. Nie bierz tego tak proszę, że tylko Haye jest normalny, tu po prostu wystąpił błąd przy pisaniu.
@Jerome
Ok, spoko.
@AdamekFightPL
@Szakal
Już poprawione, przepraszam za wprowadzenie Was w błąd.
@Jerome
Okej, przeczytałem poprawioną wypowiedź, ale i tak muszę się nie zgodzić w jednym przykładzie: Kubrat Pulew (którego wymieniasz w kolejnym poście) jest prowadzony moim zdaniem bardzo dobrze: po 16 walkach zawodowych ma na rozkładzie solidnych Dimitrenkę i Walkera i paru pięściarzy trzeciego rzędu: Sprotta, Walkera, Vidoza, Guinna. No i jest mistrzem Europy, a jest to tytuł dość prestiżowy. W 17 walce mają puścić go na Kliczkę? Moim zdaniem prowadzeniu tego zawodnika nie można nic zarzucić.
@Szakal
Nie są to jednak zawodnicy z topu a raczej dobrzy testerzy, żeby nie powiedzieć journeymani (Walker, Sprott i Guinn). Vidoz to raczej journeyman a Dimitrenko nie oszukujmy się. może i był zawodnikiem topu ale bardzo przecenianym. Pokonał tylko naszego Alberta i Sprotta. To nie żaden wyczyn nawet jak na Mistrza Europy. Już ten Pulev ma lepszy rozkład choć i tak mnie jakoś nie przekonuje. Może z czasem nabiorę do niego przekonania (żeby nie powiedzieć szacunku, bo szacunek mam).
@Jerome
Oczywiście że nie są to zawodnicy z topu, ale jak na 16 walk zawodowych Pulewa, to moim zdaniem nie można się czepiać. O to przede wszystkim mi chodziło.
Jeśli dojdzie do tego turnieju eliminacyjnego IBF, to zmierzy się z Solisem i moim zdaniem wcale nie będzie stał na straconej pozycji. Ale nie ma teraz co gdybać, najpierw trzeba poczekać, czy w ogóle dojdzie to do skutku.
A jak uważacie, czy Chisora odwali coś a ważeniu? moim zdaniem tak... ten człowiek dzień przed walką jest już w transie, w swoim świecie. Pamiętacie wywiad po ważeniu z Kliczką gdy zapytano Derecka co wpłynęło na jego zachowanie ? on odpowiedział, że jest już nastroju do walki i był wyraźnie podkur***y. Masakra, moim zdaniem Dereck wygra przez TKO/KO do 4 rundy.
@AdamekFightPL
Moim zdaniem Chisora na pewno na ważeniu zrobić coś głupiego/dziwnego/szokującego, chociażby po to, żeby podbić widownię. Z Hayem i tak się nie lubią, więc nie ma nic do stracenia a poza tym ludzie są gotowi na kolejne ekscesy. Ba, niektórzy nawet na nie czekają. Jestem pewien, że coś odwali.

PS. Jeśli możesz to też unikaj albo cenzuruj bluzgi, aby na Forum panowała kultura.
@Szakal
Ale ja bluzgam kulturalnie Big Grin zresztą to był wyjątek. Rzadko kiedy używam takiego języka, od Jerome się nauczyłem Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie